Webcams.com si regulile

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde aliciakeys » 18 Mar 2015, 01:26

Hey,

Sunt noua pe webcams si citind regulamentul lor, nu vad nicaieri mentionat ca nu am avea voie sa facem schimb de date personale. Stiu ca pe majoritatea e scris destul de mare si de insistent ca nu putem, iar pe MFC - unde e voie - se precizeaza treaba asta.

Aici insa nu scrie nici da, nici ba...cu toate astea, incercase sa imi trimita un membru adresa la un moment dat si nu am primit mesajul, fapt care m-a dus cu gandul la o posibila banare a mesajului de catre site...posibil sa fi fost doar ceva tehnic totusi. N-as vrea sa imi inchida astia contul. Stie cineva?

Mersi.
aliciakeys

Mesajde GlamourFoto » 18 Mar 2015, 15:32

Contactul cu membrul in afara websiteului este interzis pe marea majoritate a websiteurilor incalcarea acestei reguli poate sa duca la warn - amenda - inchiderea contului etc etc.

Referitor la Webcams.com da nu este clar mentrionat in terms, ii poti intreba ca sa stii sigur, sa te lamuresti.
Totusi cel mai safe pt tine ar fi bine ar fi sa nu ceri dai date de contact membrilor ca sa eviti anumite "neplaceri"
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde BasGLM » 25 Mar 2015, 15:12

eu nu inteleg. voi intrati pe anumite site-uri unde aveti voie ? Asta inseamna chat-ul la voi ? Inainte de toate primul lucru te interesaza daca poti face schimb de date ? Fa-ti niste poze , urca pozele pe twitter sau facebook si agati acolo sponsori daca asta intradevar cauti :) sentimente.ro , placeri.ro si multe altele...

Voi nu va ganditi in primul rand ca va expuneti voi anumitor persoanel care HABAR nu aveti cine sunt si ce ar putea face.
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj