Vreau un studio SERIOS!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde miadevill » 03 Iun 2017, 15:24

Buna!!as dori sa imi spuneti si mie prin ce studiouri a-ti umblat???Eu am fost in "zzz" unde se comportau cu tine ca niste animale, la "yyy"=unde se vorbea foarte urat si ceea ce promit nu respecta iar ultimul la "xxx"=unde prima data am fost foarte incantata de ei ,dar din pacate si aici era o treinarita foarte nervoasa care nu stia sa zambeasca.Le-am cerut un avans de 200 de lei pe care mi-i l au promis dar ca ssa vezi dupa nu s-au m-au tinut de cuvant,si din momentu in care intri pana cand iesi din studio esti ca u robotel.Imi doresc un studio care se respecta si modelele la fel ca si pe ei.Am nevoie urgenta de un studio unde pot ramane ceva timp.Ce stiti??Mentionez ca imi doresc in Bucuresti. :) :)

Cod: Selectaţi tot
winxpfather: Am editat nume studiouri conform regulamentului forumului!
miadevill

Mesajde GabiXO » 03 Iun 2017, 18:28

20? Pe bune? Woah!
Nu te contrazic spunand ca nu ai dreptate despre studiourile mentionate, la cum s-au comportat sau nu, aici tu stii mai bine. Dar daca chiar ai fost prin 20 de studiouri si nu ai reusit in nici unul din ele sa gasesti o cale de mijloc, ori ai niste pretentii absurde si probabil nu va reusi nimeni sa le indeplineasca, ori poate tu esti cea neserioasa, drept urmare dupa fapta si rasplata...

Nu acuz, dar parerea mea este mai bine sa te analizezi pe tine, daca nu ai reusit in 20 de locuri sa gasesti numitor comun, poate iti e mai bine fara?

p.s.: in caz ca urmeaza peste cateva zile sa zici ca in sfarsit ai gasit un studio bun, abtine-te in ai spune numele, tine-l pt tine :))
GabiXO
User Junior
User Junior

Mesajde WinXPfather » 03 Iun 2017, 18:45

asa-ceva-t16951.html

Poate nu-l va omite pe asta, dar doar daca are calitati...
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Info3 » 04 Iun 2017, 13:15

Va salut pe toti cu respect,

Mai ales pe WinXpfather pentru toata activitatea lui si calmul de a scrie atat de elaborat cu semantica de rigoare care este de mine pe deplin gustata de atatia ani.
Cunoscand admiratia ta pe buna dreptate pentru studioul mentionat cat si a mea in aceeasi masura fara nici un dubiu eu doresc sa subliniez un singur aspect, si il sustin, am mai auzit punctul de vedere la cineva care la sesizat, ca model Doamna sau Domnisoara fata care care am un deosebit respect, a avut un stil care dupa a incercat sa il imprime si modelelor cu care colaboreaza mult putin eu nu am unitatea de masura. Eu cred cu destula convingere ca un act se poate juca pana la un punct dupa care incepe sa te afecteze la nivel individual si personal influentand. Nu arunc cu pietre si nu vreau sa creez nici o polemica este strict punctul de vedere personal si am tinut sa il sublinez aici.
Eu am sa ii spun Domnisoarei Mia ce ii sa mai spus si pe alt forum banuind ca este aceeasi persoana.Era o replica tot a unei Dominatrix intr-un serial de televiziune "Smart is the new sexy". Eu mi-am dorit pentru mine cand am inceput sa constientizez anumite lucruri cadou de la divinitate nu averi si cai verzi pe pereti inafara de sanatate, mi-as fi dorit dezimvoltura dobandita practicand acest job, mai din timp, mi-a oferit mie personal mult mai mult timp sa gandesc,si multe alte sadisfactii.
Sper ca oricine citeste punctul meu de vedere sa il ia ca atare, este un puct de vedere exista sansa sa ma insel, in cazul asta imi cer anticipat scuze si imi asum. Nu am scris cu nici o rautate sau vreo agenda ascunsa.

Toate cele bune va urez.
Info3

Mesajde eldiablo » 05 Iun 2017, 14:40

20 de studiouri vizitate este o performanta , sincer am "in cap" recomandari pt cateva genuri de modele ( incepatoare , bune , lenese , muncitoare , tinere , batrane , fitoase , umile , cu potential , fara , ..... ) dar imi este foarte greu sa te incadrez undeva ..... Ca sfat daca chiar vrei sa-ti gasesti un studio ai putea incepe prin a-ti pune un "CV" cat mai realist de genul : varsta , experienta , nivelul englezei , nivelul show-urilor , capacitate de munca , asteptari financiare , asteptari in legatura cu sociabilitatea , fregventa incasari veniturilor si orice crezi ca este concludent si ar ajuta o viitoare colaborare
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Mesajde Info3 » 06 Iun 2017, 02:52

Sau poate ca stie ce cauta si probabil ca a avut destule experiente nefaste de a ajuns sa scrie aici si sa isi asume ca a fost in 20 si nu a gasit niciunde ce isi dorea din cate oferte sunt si cat de sufocat de anunturi tot spatiul asta unde petrecem atata timp. Si nu este greu sa nimeresti din lac in fantana. Cate sunt cu adevarat ceea ce trebuie sau aproape de ceea ce trebuie. Putine foarte putine nu crezi diablo?
"Eu am fost in "zzz" unde se comportau cu tine ca niste animale, "
" "yyy"=unde se vorbea foarte urat si ceea ce promit nu respecta"
"iar ultimul la "xxx"=unde prima data am fost foarte incantata de ei ,dar din pacate si aici era o treinarita foarte nervoasa care nu stia sa zambeasca.Le-am cerut un avans de 200 de lei pe care mi-i l au promis dar ca ssa vezi dupa nu s-au m-au tinut de cuvant,si din momentu in care intri pana cand iesi din studio esti ca u robotel."
Nu cred ca sunt ele 20 dar a avut curaj a dat si nume editate din bunul simt si politicii fabuloase adoptate de baiatul asta de aur "Sad_Eyes" si nu pup pe nimeni in zone intime ca nu am dece.Este baiat de aur se vede din ceea ce emite aici prin comportament si exprimare si FAPTE baieti FAPTE.

Cu acelasi respect,
A.
Info3

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj