Vreau sa lucrez de acasa

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde kitty23 » 03 Ian 2014, 14:40

Multumesc mult Adrian pentru ajutor. Ma bucur ca intalnesc aici si persoane intelegatoare care explica si ajuta cu calm.
kitty23

Mesajde isti » 03 Ian 2014, 22:41

Nu exista secret in vdch.Poti face banii fetelor din top cu o singura metoda.STAND ONLINE CAT MAI MULT 6-8-1O ORE.Nu e nevoie de multe site-uri deschise simultan. Unul este de ajuns , maxim doua.Daca suspectezi anumite probleme tehnice intrebi suportul, poti intreba si membrii daca cam-ul este ok.Din punctul meu de vedere nu ai nevoie de studiou, tot ce e scris pe forum este suficient.Good luck!
isti

Mesajde dulcyka_sexy » 03 Ian 2014, 23:36

buna kitty, am dat accept, ma bucur ca ai reusit sa afli cum sa dai de mine: :D ne citim, bafta acolo
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde IsaGlamChat » 04 Ian 2014, 14:55

isti scrie:Nu exista secret in vdch.Poti face banii fetelor din top cu o singura metoda.STAND ONLINE CAT MAI MULT 6-8-1O ORE.Nu e nevoie de multe site-uri deschise simultan. Unul este de ajuns , maxim doua.Daca suspectezi anumite probleme tehnice intrebi suportul, poti intreba si membrii daca cam-ul este ok.Din punctul meu de vedere nu ai nevoie de studiou, tot ce e scris pe forum este suficient.Good luck!

Asta este o informatie putin eronata din punctul meu de vedere,nu este suficient sa stai 6-8=10 ore online si o sa faci banii fetelor din top,sunt sute de fete care stau orele astea online si din pacate sunt foarte putine care sparg gheata topurilor,iti trebuie mult mai mult,iti trebuie aspect in primul rand,atitudine,pret mare.Daca e sa o luam asa ,o fata grasuta sau care sta plostita acolo poate sta si 24 de ore online ca va face tot 15 maxim 50 usd cu care va intra in top never.Daca nu esti genul care se cauta nu ai nici o sansa la ora actuala ,cu studio sau fara studio.
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 04 Ian 2014, 18:01

eu chair va invit calduros , sa vizitati xcams.be , sa vedeti cum ,, nu exista ,, nici un secret in vdc si cum fete superbe , stau sa se multumeasca cu mia de euro pe luna stand online 12-14 -16 ore zilnic

uneori degeaba exista munca multa si poate si aspect fizic , daca nu exista know how ul de a scoate banul din buzunarul clientuliui ...... esti praf total
fetish
VETERAN
VETERAN

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj