vreau sa cumpar si eu de pe un site din usa

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde michelexsex » 19 Mar 2006, 00:28

vreau sa cumpar si eu de pe un site din usa,nu amazon. ce -mi recomandati in privinta securitatii sa intru de pe linux[am si linuxul instalat pe comp]?
michelexsex
User Junior
User Junior

Mesajde cryssmanstudio » 19 Mar 2006, 04:32

Ce vrei sa cumperi? Daca vrei tzoale iti recomand www.eastbay.com. Daca e cazul iti dau si detalii.
cryssmanstudio

Mesajde Ericssson » 19 Mar 2006, 21:26

Ca sa ma exprim plastic , daca vrei "TZOALE" si tematice pe deasupra care sa te ajute in ceea ce faci iti recomand http://www.4playcatalog.com/, se poate folosi orice card in valuta , iar pt securitate iti recomand sa folosesti cardul virtual de la epassporte. Nu are nici o importanta daca comanzi de pe un windows sau de pe un linux. Daca siteul de pe care comanzi este certificat VeriSign, atunci e ok!
Ericssson
User Activ
User Activ

Mesajde mnn » 20 Mar 2006, 21:28

cryssmanstudio as dori eu nishte info despre site...daca poti sa imi trimiti un mail ceva cu cateva explicatii..cum pot cumpara si cum pot plati si daca sunt seriosi cu romania
multumesc
mnn
User Activ
User Activ

Mesajde cryssmanstudio » 21 Mar 2006, 17:01

Sunt foarte seriosi eu numai de la ei imi cumpar haine pt. ca gasesc niste reduceri fantastice la niste haine pe care in mod cert nu ai sa le vezi decat pe mine :) Nu sunt fakeuri de la turci asa ca poti cumpara cu incredere. Trebuie sa-ti faci un cont la ei, sa te inregistrezi cu adresa corecta apoi iti vor trimite un nume si o adresa pentru a trimite bani. Trimiterea se face prin western union, la inceput am fost reticient fata de varianta asta, prietenii stiu de ce :) dar astia chiar nu sunt pe tzeapa, iau marfa de la ei de vreo 4-5 ani si sunt super corecti, mama zici ca ma platesc la ce reclama le fac loooool, dar asta e adevarul. Dupa ce ai trimis banii prin WU ei iti baga banii in contul tau personal la EastBay, EX. ai trimis 100 iti baga 100 dupa care poti face piata in baza valorii respective, te mai costa 30 USD coletul indiferent cate produse bagi in el. Ideea este sa mai cauti 2-3 prieteni sa faceti o comanda mai de 4-5 sute si sa impartiti aia 30 la 3, apoi cand ajungt la Posta Vamala mai bagi un bulion lu' nenea ala sau tanti care INTOTDEAUNA sunt foarte amabili. Cam asta e daca mai ai nelamuriri baga un PM la cryssmanstudio pe yahoo
cryssmanstudio

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj