As vrea sa reiau activitatea pe ifriends!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Maleficent » 29 Iul 2013, 11:32

buna!
As vrea sa reiau activitatea pe ifriends,sa fac un cont nou si sa o iau practic de la zero.Am nevoie de cateva sfaturi de la fetele carora le merge pe acest site sau reusesc sa faca ceva .
Vreau sa stiu ce trebuie facut,poze,clipuri ,descrieri sau orice ma poate ajuta.N-am mai intrat de mult pt ca nu reuseam sa-l fac sa mearga si am renuntat.multumesc!
Maleficent
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 29 Iul 2013, 14:20

buna balky

eu am cont pe ifr si sunt multumita cu incasarile , mare lucru nu pot sa zic ca am facut , ca sa promovez contul , am vreo 100 de poze(destul de putine ,tinand cont ca am 6000 de poze si inca improspatezcolectia) , am completat descrieri si tot ce era la fan club , am vreo 6 videori , si mai soft si mai hard , am setat ca accept tipsuri de minim 5 dolari , trimit mesaje ca sunt online , cand sunt online si cam atat ,

improspatez fanclub ul cam lunar , mai scriu in jurnal etc

nu posed twiter , facebook , si alte alambicaturi de genul asta , deci la partea asta mare promovare nu este

multa bafta

am editat ca sa adaug ca traficul e super in special dim devreme , in jur de 4 dim pan ape la 7=9

l -am incercat si in alte per de timp , in special seara misca dar putin , cel mai bine merge dimi de la 4-9

eu il tin online combinat cu aw , aw il tin de la 12 la 04 si apoi inchid si bag ifr 04-06-07
fetish
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj