E voie cu skype sau nu?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde liquid » 03 Feb 2015, 18:11

Buna, nu lucrez de mult pe videochat mai exact de 4 zile si ma tot intreaba multi useri daca am skype si le spun ca nu pentru ca am inteles ca ar fi si nu ar fi voie nu mai inteleg nimic ... azi mi sa oferit 700 token pe un show pe skype si nu am dat sa nu fiu banata ... pana la urma lamuritima va rog .. am voie sa dau skype sau nu ??? multumesc
liquid

Mesajde Nord » 03 Feb 2015, 19:34

Pe ce site lucrezi ? 99% din site-uri nu accepta asta din cate stiu eu doar MFC permite show-uri pe skype contra tokens ! In rest pe celelalte o sa fii banata in unele cazuri chiar pe viata ! Asa ca treaba ta faci cum crezi !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde contesa28 » 04 Feb 2015, 02:01

Eu iti pot spune doar despre Mfc... Da , e voie cu skype,acum ramane la latitudinea ta daca renteaza sau nu sa-ti pierzi timpul cu showuri pe skype
contesa28
User Junior+
User Junior+

Mesajde happycats » 04 Feb 2015, 14:20

Si pe Camplace ai oferte cu show-uri pe Skype. Indata ce un membru cumapra oferta , primeste numele de Skype, iar la oferta iti pui tu cati tokensi vrei...

Spor la bani :-)
happycats

Mesajde liquid » 05 Feb 2015, 15:07

revin cu un reply .. exista un split free pe care il pot folosi pana imi cumpar unu cu licenta ?? ce program pot folosi pentru a pute intra pe myfreecam , chaturbate , si skype ??? inafara de splitcam ca consuma foarte multe multe resurse si as avea nevoie cred de procesor i5 :))

ce imi recomandati ?? sa nu fiu nevoita sa deconectez chaturile pentru show pe skype .. multumesc anticipat
liquid

Mesajde liquid » 05 Feb 2015, 15:10

scuze pentru dublu post, am uitat sa precizez , lucrez pe chaturbate si pe MFC pe MFC de doar 3 zile pe Chaturbate de 1 saptamana , dat Chaturbate nu stiu ce a patit , ca de la 300 . 400 On pe chat am ajuns la 20 ... si cred ca renunt la el .

e adevarat ca sunt inca la inceput si am nevoie de experienta si rabdare , dar .... sunt comunicativa , deschisa ... nu stiu se sa intamplat .. a scazut drastic si inafara de PM Nu fac nimic cei de pe Chaturbate ...
liquid

Mesajde MasterOfDark » 14 Feb 2015, 07:46

foloseste mozilla si nu iit mai trebuie spliter :)
MasterOfDark

Mesajde armaghedon » 27 Feb 2015, 17:27

Cel mai ok split din toate parerea mea e Verysoft Webcam spliter. Si e destul de eftin doar 20$ licenta.

Fara licenta incearca Superwebcam dar nu stiu sa-ti zic cat consuma. Si imaginea nu e asa buna. Nu il recomand dar pana una alta poate tii ok.
armaghedon

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj