Vine,vine Halloweenul:))

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde IsaGlamChat » 25 Oct 2012, 19:02

V-ati pregatit in vreun fel pentru hallo,costume,poze ceva?Imi pare rau ca siteurile nu fac si ele nici un party de data asta.Ma pregatisem si eu si cu ajutorul lui GlamourFoto am fct fetelor niste poze superbe si deosebite, Camcontacts nu face nici un party :evil: Eh macar vor ramane cu pozele si costumele pentru ziua aia si sper la un boom :P
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde exunknown23 » 25 Oct 2012, 20:07

mda o sa fiu pirata(femininul de la pirat?)
ca si decor, cativa dovleci(de plastic) niste panza¨de paianjeni¨(wannabe) niste lumanari..etc
blah not big deal
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 26 Oct 2012, 05:32

mi-am luat sceptru cu craniu , scurmiera in forma de craniu , am gasit ruj negru , wow deci se poate si la romani , si restul mai completez pe ici pe colo , dar doar pt poze ca nu o sa stau impopotonata ca si ginerica pe moca

vor sa vada sa plateasca :lol:
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde exunknown23 » 26 Oct 2012, 09:46

eu gasisem topor si coasa... dar mi s-a parut mie ca nu se potrivea cu outfit-ul.
adica, ce pana mea face o pirata cu coasa?? ;))
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 29 Oct 2012, 17:20

A fost o placere Poca ca de fiecare data, rezultatul final a fost cumulul mai multor factori si tu ai avut un mare aport, hainutele modelelor, elementele de decor etc. Sper ca modelele cu care colaborezi apreciaza si realizeaza eforturile pe care le faci pentru a fii totul ok si pentru a mentine un standard ridicat in activitatea pe care o desfasoara (de la echipamentul folosit la decor, tips/triks etc)

Pacat ca nu sa organizat nimic pe CC, chiar m-a mirat acest lucru pentru ca tot timpul la o "sarbatoare"( craciun valentines etc) ei organizau respectivul concurs din care selectau cateva modele pentru cover ( prima pagina in site ) si mai faceau o galerie cu alte cateva modele selectate.

Cu sau fara galeriile aranjate, camerele decorate in stilul specific halloweenului, sper ca respectiva noapte sa fie una placuta si modelele care lucreaza sa nu uite de expresia: Trick or treat?

Imagine
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 29 Oct 2012, 17:56

Mda,criza si la cc anul asta, si mie imi pare rau ca as fi vrut sa le vad pe prima pagina:))Nici rau nu-mi pare de investitie,merita toti banii iar traficul imi confirma,zilele astea au rupt:))Eu nu ma zgarcesc cand vine vb de calitate,calitatea aduce bani,originalul la fel plus mandria ca ai fost in stare de ceva frumos:)
Trick or treat everyone! Sa-i rupeti pe micuti :lol:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 30 Oct 2012, 18:31

pocahontas scrie:Mda,criza si la cc anul asta, si mie imi pare rau ca as fi vrut sa le vad pe prima pagina:))Nici rau nu-mi pare de investitie,merita toti banii iar traficul imi confirma,zilele astea au rupt:))Eu nu ma zgarcesc cand vine vb de calitate,calitatea aduce bani,originalul la fel plus mandria ca ai fost in stare de ceva frumos:)

Prima pagina pe CC ar fi fost ceva si pe mine m-ar fi bucurat f mult, cu siguranta ca sanse reale ca unele din modelele tale sa fie pe prima pagina erau, pentru ca in decursul timpului am observat care sunt cerintele si tendintele concursurilor respective.

Personal am mai avut tangente cu concursurile de pe cc si pana in prezent am "ajutat" 2 modele sa fie selectate.

Spor acolo.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 03 Noi 2012, 10:36

Streamray, au dat si ei de-o chifteluta:))Sa fie primit :lol:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri