25$ in 5 (cinc!!!!! i ) ore pe LIVEJASMIN !!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Buna ! Credeti ca mai exista vreo sansa chiar nu stiu cs mai fac sunt in depresie majora imi este frica sa mai intru online efectiv imi tremura mainile ametesc si imi vine sa plang cand stiu ca trebuie sa intru online ! Am 45 de ani posibil sa fie varsta si acesta sa fie motivul pr care incasarile au scazut atat de drastic ?! Ture de noapte este exclus sa mai lucrez din cauza miilor de nopti nedormite mi am pierdut sanatatea ! M as multumi ca in aceste 5 ore sa fac 70 $- 100$ si as fi super fericita dar nu stiu ce sa mai fac ?! Cateva idei sfaturi sunt binevenite ! Am 14 ani de cand lucrez pe jasmin , este fosrte frustrant , media mea era in jur de 26$/ ora . In 4 ore faceam 100$ fara probleme . Acum este deja imposibil ! Ce ar trebui sa fac ? Oare este din cauza varstei !? Arat putin mai matura insa nu par baba inca , cel putin asa vad eu pe camera , nu este mare diferenta( ma refer la fața insa cu machiaj lumini stim ca putem pacali cu cativa ani buni) ce se intampla pt mine a devenit un chin
These users thanked the author sweetgirl for the post:
WinXPfather (24 Oct 2022, 23:32)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Prea multi nervi pentru nimic, schimba siteul si gata, Xlovecam, Streamate etc
These users thanked the author SAD^^EYES for the post:
sweetgirl (25 Oct 2022, 06:20)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Cand ceva nu mai merge, schimbi! Stiu ca nu e ce vrei sa auzi dar bani se fac si in ziua de azi,. la fel de multi ... dar trebuie sa gasesti calea sa ii obtii in vremurile astea mai ciudate . Eu inainte eram obsedata cu Cb , fiind model de top si de prima pagina , toata atentia era acolo. dar vazand ca in aceleasi ore on cu timpul s-au redus la jumatate incasarile, evident nu am ramas blocata in acelasi loc sa imi plang de mila, asa ca am adaugat si stripchat si myfreecams., de exemplu astazi pe mfc in 3 ore on am facut 575$ . pe strip 50$ si pe cb 100$.. daca tineam doar cb deschis trage concluzia, terminam ziua doar cu 100$, asa si tu, cu jasmin al tau ...si nu e vorba de varsta, avem aceiasi varsta, trebuie sa te adaptezi vremurilor si sa cauti solutia sa ai acelasi incasari pe care le aveai pe un songur site in vremurile bune.
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

anabeauty37 scrie: 23 Oct 2022, 19:14 Cand ceva nu mai merge, schimbi! Stiu ca nu e ce vrei sa auzi dar bani se fac si in ziua de azi,. la fel de multi ... dar trebuie sa gasesti calea sa ii obtii in vremurile astea mai ciudate . Eu inainte eram obsedata cu Cb , fiind model de top si de prima pagina , toata atentia era acolo. dar vazand ca in aceleasi ore on cu timpul s-au redus la jumatate incasarile, evident nu am ramas blocata in acelasi loc sa imi plang de mila, asa ca am adaugat si stripchat si myfreecams., de exemplu astazi pe mfc in 3 ore on am facut 575$ . pe strip 50$ si pe cb 100$.. daca tineam doar cb deschis trage concluzia, terminam ziua doar cu 100$, asa si tu, cu jasmin al tau ...si nu e vorba de varsta, avem aceiasi varsta, trebuie sa te adaptezi vremurilor si sa cauti solutia sa ai acelasi incasari pe care le aveai pe un songur site in vremurile bune.
Buna ! Imi place cum gandesti,deci trebuie sa intru pe mai multe saituri in acelasi timp ,nu ? Si care ar fi acestea? Am intrat pe xlove si unu mi a trimis bonusuri destul de multe parea ca e ok site ul pina am descoperit la status ca aveam 0$ toate tipsurile au fost false ...cu ce aplicatie deschid mai multe saituri!???? Parca sunt un barbat impotent cu chef de detoate dar cand il pui in fața faptului nu e in stare de nimic....
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Mai adauga site-uri, altfel ce crezi ca rezolvi daca deschizi intr-una topicuri in care te plangi? Daca intrebi cu ce aplicatie sa deschizi mai multe site-uri inseamna ca nivelul tau de experienta este foarte scazut, cel putin pe partea tehnica, fara suparare.
Unele site-uri se deschid direct din browser, altele au propria aplicatie care trebuie descarcata, la fel ca si jasmin.
Cu cat lucrezi pe mai multe site-uri in acelasi timp cu atat mai performat si cu dotari mai de ultima ora trebuie sa fie calculatorul si restul echipamentelor tehnice (camera web, microfon, etc.)
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Memsy scrie: 24 Oct 2022, 21:55 Mai adauga site-uri, altfel ce crezi ca rezolvi daca deschizi intr-una topicuri in care te plangi? Daca intrebi cu ce aplicatie sa deschizi mai multe site-uri inseamna ca nivelul tau de experienta este foarte scazut, cel putin pe partea tehnica, fara suparare.
Unele site-uri se deschid direct din browser, altele au propria aplicatie care trebuie descarcata, la fel ca si jasmin.
Cu cat lucrezi pe mai multe site-uri in acelasi timp cu atat mai performat si cu dotari mai de ultima ora trebuie sa fie calculatorul si restul echipamentelor tehnice (camera web, microfon, etc.)
Da asa e ! Deci cu ce aplicatie deschid mai multe saituri deodata ????CUM SE NUMESTE ?? CUM FUNCTIONEAZA MAI EXACT ?
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

OBS, Webcamsplitter, SplitCamera sunt toate afisate pe forum in categoria lor iar tutoriale gasesti pe youtube cu sutele
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

sweetgirl scrie: 25 Oct 2022, 06:03
Memsy scrie: 24 Oct 2022, 21:55 Mai adauga site-uri, altfel ce crezi ca rezolvi daca deschizi intr-una topicuri in care te plangi? Daca intrebi cu ce aplicatie sa deschizi mai multe site-uri inseamna ca nivelul tau de experienta este foarte scazut, cel putin pe partea tehnica, fara suparare.
Unele site-uri se deschid direct din browser, altele au propria aplicatie care trebuie descarcata, la fel ca si jasmin.
Cu cat lucrezi pe mai multe site-uri in acelasi timp cu atat mai performat si cu dotari mai de ultima ora trebuie sa fie calculatorul si restul echipamentelor tehnice (camera web, microfon, etc.)
Da asa e ! Deci cu ce aplicatie deschid mai multe saituri deodata ????CUM SE NUMESTE ?? CUM FUNCTIONEAZA MAI EXACT ?
viewforum.php?f=12
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Imi pare rau ca esti in depresie, trebuie sa fii puternica si sa cauti solutii pentru vremurile astea, competitia este ff mare, membrii nu mai cheltuie ca inainte, etc .
Eu nu am rabdare cu partea tehinca, platesc pe cineva pentru asta, dar e cineva in care am incredere, deci nu te pot ajuta mult, insa iti pot spune ca folosesc programul shine browser si obs sa tin cele 3 situri care sunt pe acelasi stil, chaturbate, stripchat si myfreecams. Daca stii engleza bine vorbit,( nu scris), poti avea succes pe ele, fiind situri de free ai 2 optiuni, ori vorbesti mult, ori mult show ...eu merg pe prima varinta desi nu stiu daca durerea de gat e mai usoara ca durerea de ....:)
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Shine Browser cu ce ajuta ?Ne poti spune mai multe despre .
Eu folosesc Chrome sau Firefox cand ma loghez.
multumesc
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

MichelleM scrie: 11 Noi 2022, 11:25 Shine Browser cu ce ajuta ?Ne poti spune mai multe despre .
Eu folosesc Chrome sau Firefox cand ma loghez.
multumesc
https://en.imshinemodel.com/ asta este shine. cum spuneam eu nu ma bag la chestii tehnice, insa iti pot spune ca e f comod pentru ca tii toate siturile intr-o singura pagina, nu ai 5 ferestre deschise ci doar una... si au optiiunea sa pui celelalte situri pe modul spy cand ai un pvt .. situri care au spy, evident,( mfc n-are pe ala punem away:)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”