20k facuti pe un singur site in 14 ore

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

BUNA CEEEEECEEEE

Buna MAryyyy18 - ca mie alea de 18 imi plac

Buna sweetgirl

As pune un printscreen dar imi este ca ma injura lumea - nu de alta dar in ultimele zile toate prinscreenurile la mine au ajuns.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Surprinzator, continui sa am uimitoare uimiri despre cum peste ani nu se schimba nimic. Se crede sau se vrea a se crede in SF-uri. Poate ajuta la marketing sau pentru optimism, pentru o gandire pozitiva pozitivata, cine stie... Tind sa cred ca peste cativa ani vor aparea topicsi cu titluri de genul, x cu ceva zerouri in 10 secunde. Apoi va fi bataia pe doborarea acestor 10sec, vor aparea atleti dedicati sutei de metri vch-incasare. Ne vom intreba cat de rapizi au putut deveni membrii in butonat la tastaura incarcare-descarcare carduri. Sper sa nu se treaca pe blockchain sa asteptam validatorii, si sa nu doboram recorduri. Cine vine cu 40k in 6h?

Ma rog, genul SF nu ma atrage. Dar am citit, nu mai stiu cine zise ca s-a scris mult, de premenopauza. Ce mai e si asta? Menopauza stiu ce e. Cand se opreste sangerarea pizdei. Dar pre? Inteleg ca e ceva ce precede, adica curge mai putin? Ce face? Adica la pre femeia inca e normala? Doamne ajuta!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

WinXPfather, in domeniul nostru nu sunt doar Sf-uri, stim foarte bine ca asemenea sume se fac de anumite modele care nu au doar noroc ci si abilitati de comunicare, atitudine, aspect, personalitate, inclinatie spre membri , dedicare 100% si lista e lunga . Eu am facut 6000$ in 1 secunda ( single tip) .. si relativ la scurt timp dupa acelasi membru mi-a dat 8500$(single tip) .. La fel ca si acum, s-a scris aici pe forum despre asta, la momentul acela erau cele mai mari tipsuri pe Cb, evident ca s-a comentat ba ca nu erau reale, ba ca nu sunt nici prea frumoasa nici prea desteapta sa le merit, insa nu am intrat in discutii ca nu vedeam sensul . Pe langa aceste tipsuri si pentru o cariera de succes pe chaturbate, anul trecut Shirley mi-a oferit Hall Of Fame Award ( dintre toate modele de pe site, o romanca l-a castigat, yay noua :;:P) , ceea ce dovedeste ca ce se intampla in munca asta nu tine de Sf, chiar se intampla , cu munca si dedicare din partea modelului .Deci ,daca eu am facut 8500$ intr-o secunda, se pot face si 20000$ in 14 ore, si sa nu uitam de modele de pe mfc care au primit si milionul de tokens ca single tip .
https://juanbustos.com/chaturbate-highest-tips/
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

anabeauty37 scrie: 01 Sep 2022, 10:23 WinXPfather, in domeniul nostru nu sunt doar Sf-uri, stim foarte bine ca asemenea sume se fac de anumite modele care nu au doar noroc ci si abilitati de comunicare, atitudine, aspect, personalitate, inclinatie spre membri , dedicare 100% si lista e lunga . Eu am facut 6000$ in 1 secunda ( single tip) .. si relativ la scurt timp dupa acelasi membru mi-a dat 8500$(single tip) .. La fel ca si acum, s-a scris aici pe forum despre asta, la momentul acela erau cele mai mari tipsuri pe Cb, evident ca s-a comentat ba ca nu erau reale, ba ca nu sunt nici prea frumoasa nici prea desteapta sa le merit, insa nu am intrat in discutii ca nu vedeam sensul . Pe langa aceste tipsuri si pentru o cariera de succes pe chaturbate, anul trecut Shirley mi-a oferit Hall Of Fame Award ( dintre toate modele de pe site, o romanca l-a castigat, yay noua :;:P) , ceea ce dovedeste ca ce se intampla in munca asta nu tine de Sf, chiar se intampla , cu munca si dedicare din partea modelului .Deci ,daca eu am facut 8500$ intr-o secunda, se pot face si 20000$ in 14 ore, si sa nu uitam de modele de pe mfc care au primit si milionul de tokens ca single tip .
https://juanbustos.com/chaturbate-highest-tips/
Intuitie am. Am zis eu ca va fi la secunda! Se va cobora miza sub secunda clar. Atunci nu inteleg de ce minte sweetgirl ca face cativa $/h. Ca cineva exagereaza aici, nu pot fi extremele astea. Mii per sec si cativa/h. Ceva nu se leaga. Undeva e SF-ul! Unii are argumente si ca pamantul e plat. Nu stiu ce sa mai zic, mai vreau detalii sa studiez....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Asa a fost dintotdeauna, unele modele fac cativa $ pe pe ora, altele cateva sute, altele mii. Depinde de situl pe care esti, categorie, etc . De exemplu pe situri gen Chaturbate este clar, modele de prima si a doua pagina fac bani, restul mai greu si cu cat inaintezi in pagina f greu .. , nu exista sanse egale ,. probabil asa o fi pe Jasmin . Da, exista aceste extreme , pentru ca suntem diferiti, din punctul meu de vedere si din experienta mea, e ca in orice alt job, daca il faci cu drag, merge f bine, daca il faci de nevoie si de sila, nu faci decat de facturi. Pentru mine este cel mai distractiv job pe care as fi putut sa il am, mereu am intrat on de drag, nici in concedii nu plecam ca voiam sa fiu on , ma distram mai mult :)) pe cand acum de cand mi-am deschis studio , vin fete care fac asta doar de nevoia banului, urasc ideea de a face chat si se rasfrange in atitudinea lor in fata camerei , o fac cu teama ca le vede careva , nu sunt asumate , si nici implicate din aceleasi motive, decat sa acorde atentie maxima sa se distreze cu membrii prefera sa se uite in telefon, sa stea cu ochii pe tavan, numara minutele sa plece acasa, atitudinea face totul in jobul asta .
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Vorbind de secundă mi s a intamplat intr adevar o singura data sa primesc si eu un tips de 1000$ pe jasmin ...am vazut mare 1000 credite ...nu uit momentul trebuia sa l inrămez 😀 nu faceam efectiv nimic, chiar eram ft plictisita si vroiam sa ies si asta a fost .......deci ar trebui sa lucrez per/sec ca merge mai bine 🤣😂😀per/h asa e deocamdata fac unu, 2 $ 🙄....asta-i viata defilăm cu ce avem ...😎
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

sweetgirl, voiam *** sa iti spun ca asta suna ca sexul la betie, cand s-a trezit din bautura si a realizat ce moarta in pat era tipa, a regretat enorm :)).. asa si faza cu tips din greseala o data cand erai f plictisita ,apoi ai revenit la ce spui tu 2$ cand sunt membrii treji :) Deci daca vrei si sfatul meu , esti zen cand esti on, nu exista urme de tristete si plictiseala pe fata ta, indiferent cate probleme ai in viata, cand intri on te deconectezi de viata reala si esti acolo 100% sa ii atragi cu atitudinea ta vesela , pozitiva si jucausa, , ca de neveste acre si plictisite sunt si ei satui, de asta vin la noi .. Bafta multa!
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

anabeauty37 scrie: 01 Sep 2022, 19:04 sweetgirl, voiam *** sa iti spun ca asta suna ca sexul la betie, cand s-a trezit din bautura si a realizat ce moarta in pat era tipa, a regretat enorm :)).. asa si faza cu tips din greseala o data cand erai f plictisita ,apoi ai revenit la ce spui tu 2$ cand sunt membrii treji :) Deci daca vrei si sfatul meu , esti zen cand esti on, nu exista urme de tristete si plictiseala pe fata ta, indiferent cate probleme ai in viata, cand intri on te deconectezi de viata reala si esti acolo 100% sa ii atragi cu atitudinea ta vesela , pozitiva si jucausa, , ca de neveste acre si plictisite sunt si ei satui, de asta vin la noi .. Bafta multa!


Multumesc frumos ! Baftă tuturor !♥️
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

@sweetgirl,nu ai cum sa faci 20k in 14 ore...te mint astia :D
Se poate face mai mult!!
Acum 2 ani faceam si eu 20k dar la perioada acum am scazut la 8-9k,e greu!
Mery a fost tot timpul cu sfaturi bune,nu inteleg atata rautate din partea ta.
Se fac bani$$ pe Cb si 40-50k pe noapte,crede-ma(nu eu)20k e slabut!!pentru a face un subiect de cearta :)
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

pregnant87 scrie: 02 Sep 2022, 03:12 @sweetgirl,nu ai cum sa faci 20k in 14 ore...te mint astia :D
Se poate face mai mult!!
Acum 2 ani faceam si eu 20k dar la perioada acum am scazut la 8-9k,e greu!
Mery a fost tot timpul cu sfaturi bune,nu inteleg atata rautate din partea ta.
Se fac bani$$ pe Cb si 40-50k pe noapte,crede-ma(nu eu)20k e slabut!!pentru a face un subiect de cearta :)
pregnant87 scrie: 02 Sep 2022, 03:12
Se poate face mai mult!!
Acum 2 ani faceam si eu 20k dar la perioada acum am scazut la 8-9k,e greu!
Mery a fost tot timpul cu sfaturi bune,nu inteleg atata rautate din partea ta.
Se fac bani$$ pe Cb si 40-50k pe noapte,crede-ma(nu eu)20k e slabut!!pentru a face un subiect de cearta :)
“”@sweetgirl,nu ai cum sa faci 20k in 14 ore...te mint astia :D “”


Măi tu chiar esti proastă cine a zis că mă mint ăstia sau că Nu cred ?!?


“”Se fac bani$$ pe Cb si 40-50k pe noapte,crede-ma(nu eu)””


NU te mai lăuda cu ce fac altele !!
Cand o sa faci TU 40-50k pe noapte atunci sa vorbesti!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

S-a strigat Bingo! Am zis eu ca miza se duce spre Luna! Hai cu 100k-ul! Voiam sa schimb titlul topicilui sa fie mai realist la tema. Ceva de genul, SF-uri din VCH. Dar in urma noilor posturi ar fi fost neinspirat total. Mai potrivit e crede, nu fi naiv! Sa vedem ce se mai spune.

Totusi am o dilema. Inceram sa-mi explic cum de sweety crede, orice suma s-ar arunca aici ea pare s-o digere, dar realitatea ei e alta si absolut diferita. Afirma ca pe mizeria de cb crede ca a facut o necunoscuta 50k intr-o noapte, fie ea si de iarna.

Si ce fel de lume e asta in care aflu de sweet care face 5$/h si nu o stim pe cea cu 50k de poveste?! Ne prabusim!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Cu siguranta se fac , de f putine modele si f rar, dar se fac. Si eu am spus ca nu renunt la chat pana nu primesc un tip de 1 milion tks, adica 50000 $ la secunda :)) si stau pozitiva, universul imi va asculta dorinta :) Pe amber forum era un topic cu top incasari pe cb, listat de chaturbate acum un an parca, Ehotevea , facea cam 80000$ 100000$ la 2 saptamani, si chiar facea, cine o urmareste stie cum curg banii la ea in pagina.. si nici urmatoarele 10 modele nu stateau rau la incasari, ..Legat de fata asta,. este de admirat, are succes ca arata ca una de 12 ani nevinovata si care isi da ochii peste cap f frumos, insa lucra gen 14 ore pe zi, plecam la somn ea era on, ma trezeam ea era on .. work hard, win big !
These users thanked the author anabeauty37 for the post:
contesa28 (19 Sep 2022, 23:32)
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Chiar credeam ca asta cu to the moon (and back), BTC 100k, etc sunt platitudini a lumii crypto, dar acum realizez ca-i o trasatura umana. Am vazut si pe un forum al taximetristilor si uberistilor o polemica pe incasari. Acolo se ajunsese la 10000ron/zi. Netalentati! In VCH s-a licitat deja $1mil(sau jetoane). Eu sincer dupa 10k nu mai fac diferenta la bani asa ca puteti spune oricat. Cu cat e sf-ul mai tare cu atat pare mai credibil. Nici pe Jessus nu l-au vazut oamenii si fac tot felul de deals cu el.

Sweet, unde esti? S-a ajuns la 1mil. Si culmea au tupeul sa zica si ca pe mizeria aia! Doamne, ce turnura a luat treaba. Ce lumi absolut paralele. Si o mai luati la misto si cu atitudinea. Ca asta trebuie! Oare schimbare radicala de raportare la tot nu ar ajuta? De ex sa schimbi ceva dovedit tie ca nu e ok si sa incerci mizerii dupa ce te resetezi, sa nu mai presupui ca ar fi mizerii? De munca mi-e frica sa scriu ca nu stiu agricultura;).

Ana! Dupa si daca vei primi tipsul asta te rog anunta-ma ca vreau sa te intteb ceva. Daca esti maritata. Cu Iisus nu ma deranjeaza, ca stiu ca esti daca il primesti. Si de aici e simplu, mergem ori la Ogregia ori la biserica:).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

@sweetgirl chiar nu am crezut ca,pe langa ca esti proasta mai pui si frana!!
Aveai momente cand face-ai si $!
Neaparat consulta un pshiholog !
Daca iti trimit pe Pm 'Incasarile' mele o iei razna(nu ca,nu ai luat-o!)
Relaxeaza-te ,citeste si tu o carte,fa ceva util pentru tine !
Duamne unde am dat de asa frustrata??Nu te-am cautat mult.
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

pregnant87 scrie: 03 Sep 2022, 00:21 @sweetgirl chiar nu am crezut ca,pe langa ca esti proasta mai pui si frana!!
Aveai momente cand face-ai si $!
Neaparat consulta un pshiholog !
Daca iti trimit pe Pm 'Incasarile' mele o iei razna(nu ca,nu ai luat-o!)
Relaxeaza-te ,citeste si tu o carte,fa ceva util pentru tine !
Duamne unde am dat de asa frustrata??Nu te-am cautat mult.
Draga ,Nu sunt soțu si nici iubitul tau ca sa mi arati mie incasarile tale 😁

Dar daca chiar doresti sa -ti arăti incasarile le poti afisa aici public cine nu te lasa ?

pot sa afisez si eu 🙂 ce atata suparare ca fac 1$ asta e realitatea mea nu trebuie sa jignesti
Ca si sfat Demonstreaza -le viceversa ca se fac miliarde ! 👑

Ce carte imi recomanzi ? Kamasutra?😁

O zi frumoasa !
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”