Program de trafic pentru chaturbate gratis ?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
larisabianka
Mesaje: 2
Membru din: 21 Ian 2021, 17:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut tuturor, numele meu este Larisa si am lucrat o perioada la un studio in Bucuresti

De curand am decis sa fac pe cont propriu, mi-am cumparat laptop si fac de acasa, cu cont nou, contul vechi a ramas la ei, nu au vrut sa ma lase sa il folosesc.

Acuma, am o mare problema, nu am deloc lume in camera, nu intra nimeni, maxim 4 5 persoane si atat.

Cand am lucrat la studio, aveam chiar si 2000 de oamenbi in camera si mergea destul de bine.

Superviserul care era la studio mi-a spus ca foloseste un program de trafic special ca sa bage trafic in camera, atunci n-am dat prea mare importanta. Dar acum, dupa ce am plecat de la studio si fac pe cont propriu, se vede diferenta.

Am cautat pe internet si am gasit un program care zice ca face trafic pentru chaturbate, pe unuro.com dar este cu plata si costa destul de mult, ce-a mai ieftina licenta am vazut ca este 500 de dolari.

Vreau sa va intreb, foloseste cineva programul asta?

Mi-l poate da si mie gratis? Macar o luna? Si apoi sa vi-l platesc.




Multumesc anticipat....
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Nu vreau sa fiu rea....Dar vorba unui admin de aici :)
Pot sa te fwt gratis,iti platesc luna viitoare?
:heart_eyes: :heart_eyes:
Diferenta dintre un studio si un independent,in aceasta consta de fapt.
Sunt independenta de mai mult de 7 ani,asumata....Munca,munca si iar munca,reteta garantata!
Nu cumparat trafic,fentat etc...
Succes O:-) O:-)
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Dupa 6 ani aproape zilnic pe Cb...4-7 ore,cu 450+k followers,am ajuns sa am 60 de oameni in camera(52anonimi)dupa 2 ore online....suportul are aceiasi placa(mesaj)dupa ce iti raspunde la 2 zile minim....primii 4 ani de exceptie,ultimii 2 ani jalnici,dar per total buni :)
Ideea este sa mergi mai departe,si rabdare....azi faci 30$,maine 700$...cand tragi linie daca te tii de munca ai minim 3000$perioada.
Doar ca sa te incurajez am complecat :* :*
These users thanked the author pregnant87 for the post:
Shadow (19 Aug 2021, 21:39)
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”