Discutii despre STREAMATE

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
AmelieSlade
Mesaje: 28
Membru din: 11 Iul 2019, 12:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Catalina, imi poti te rog oferi mai multe informatii despre incasari pe Steamate? Cum e cu creditele si cat % din incasari imi revin mie?

Cod: Selectaţi tot

Editat de winxpfather pentru o mai buna intelegere a topicului. 
Rupt de aici: viewtopic.php?f=1&t=17763
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

AmelieSlade scrie: 08 Mai 2020, 12:03 imi poti te rog oferi mai multe informatii despre incasari? cum e cu creditele si cat % din incasari imi revin mie?
Amalia ti-am trimis aici un mesaj privat cu mai multe informatii :blush:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Catalina, Amelia cam avea datele cerute ;). Dar e bine sa le aiba in caz ca nu sunt actualizate...:)
These users thanked the author WinXPfather for the post:
Cata.Streamate (12 Mai 2020, 18:46)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

buna Catalina
pot sa uploadez video pe site in care apar si alte persoane? fara fata. e single account. Daca nu, ce trebuie sa fac sa pot?:))
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

betterthansex scrie: 09 Mai 2020, 18:48 buna Catalina
pot sa uploadez video pe site in care apar si alte persoane? fara fata. e single account. Daca nu, ce trebuie sa fac sa pot?:))
Buna,

Subiectul mesajului tau nu are legatura cu postarea facuta de mine mai sus :blush:
Trebuie sa iti faci cont de cuplu ca sa poti incarca video unde apare o a 2-a sau a 3-a persoana.

Imi poti scrie si direct pe email sau Skype cand ai nevoie de mai multe detalii legat de site ;)
These users thanked the author Cata.Streamate for the post:
betterthansex (12 Mai 2020, 19:40)
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

Woa. Merci. N am vrut sa "stric" postarea, doar ca filmam și făceam poze și speram sa primesc un răspuns mai rapid aici decat de la support, ceea ce s a și întâmplat. N am Skype. Data viitoare o sa ți scriu pe mail. Merci mult
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

betterthansex scrie: 12 Mai 2020, 19:40 Woa. Merci. N am vrut sa "stric" postarea, doar ca filmam și făceam poze și speram sa primesc un răspuns mai rapid aici decat de la support, ceea ce s a și întâmplat. N am Skype. Data viitoare o sa ți scriu pe mail. Merci mult
Stai linistita, nu ai 'stricat' postarea :blush:

Imi poti scrie si pe email cand vrei sa discutam ceva. Nu ma conectez chiar zilnic pe forum :relaxed:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”