Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Daca singura informatie revelatoare a fost cea data de Ice si nu de Mery care a scris atat de mult si atat de bine eu cred ca ar trebui sa va sfatuiti pe PM.Sunt convinsa ca o sa te ajute maxim sa stii ca niciodata nu a mers vchatul, ca nu ar mai trebui sa faca nimeni vchat, ca studiourile nu ar trebui sa existe, ca nimeni pe lumea asta nu ar trebui sa mai existe, iti va da cele mai bune sfaturi printre care si pensia daca ai peste 4 ani,asta e solutia. Ce sfc?N-ai csf.

Bafta acolo...
These users thanked the author GlamChatStudio for the post:
Mery24 (28 Ian 2020, 19:07)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Nu m-a lamurit nimeni concret de ce nu imi aparea acea optiune de discount, am descoperit singura. Dar ice999 a spus totusi ca au scumpit creditele ceea ce explica de ce au introdus aceasta optiune precum si situatia din prezent - de ce e asa de slow pe jasmin - adica eu chiar nu stiam ce se intampla. Va multumesc tuturor oricum.
These users thanked the author Memsy for the post:
ice999 (27 Ian 2020, 23:51)
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Memsy, aici userii Merry24 si GlamChatstudio, vin cu tot felul de argumente ilogice si irealiste, daca incecri sa spui ca nu merge, adica adevarul, ele or sa incerce sa dea exemple cu Nokia si Apple si mai stiu eu ce branduri sau stuatia de pe bursa, total deplasat si enervant. Lasa-ne frate cu teoriile despre Apple si nush ce branduri, aici vbm de Jasmin, nu e un brand care e expus lumii INTREGI. Lasati-ne cu argumente stupide. Ce am zis eu in schimb, e logic si REAL. Hai sa dam si exemple realiste, lasatine cu Apple si Nike si Mike Tyson. Pe bune
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Memsy scrie: 27 Ian 2020, 11:52 Nu m-a lamurit nimeni concret de ce nu imi aparea acea optiune de discount, am descoperit singura. Dar ice999 a spus totusi ca au scumpit creditele ceea ce explica de ce au introdus aceasta optiune precum si situatia din prezent - de ce e asa de slow pe jasmin - adica eu chiar nu stiam ce se intampla. Va multumesc tuturor oricum.
Vezi ca te-ai mintit singura, s-a dus si mitul asta ca m-ai facut foarte curioasa, desi nu am cumparat credite de 100 de ani, am vrut sa vad daca este adevarata informatia, nu este, creditul este 1,35 dolari, fix cat era si inainte. Singura scumpire este atunci cand te faci membru nou platesti acel fee de new member si probabil cand incarci prima data cade pe 1.80 creditul dar pentru membri care au deja cont pretul este acelasi( de fapt nu este nici o scumpire ca acel fee se plateste pe orice site si s-a platit de cand eram eu model si mi-am facut contul,l-am platit prima data si atat)
Mi-a confirmat si reprezentantul nostru de studio si nu cred ca jasmin mi-ar face vreun cadou mie special nimeni de nicaieri care am cumparat in 18 ani de 3 ori credite si inca mai am pentru ca nu am obiceiul sa ma plimb prin camere, am contul de ani de zile si verific fetele mele daca exista o problema vreodata.

Bafta acolo si nu mai crede tot ce iti spune X sau Y cand poti sa verifici singura ;)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand:
ice999 scrie: 27 Ian 2020, 23:05 Memsy, aici userii Merry24 si GlamChatstudio, vin cu tot felul de argumente ilogice si irealiste, daca incecri sa spui ca nu merge, adica adevarul, ele or sa incerce sa dea exemple cu Nokia si Apple si mai stiu eu ce branduri sau stuatia de pe bursa, total deplasat si enervant. Lasa-ne frate cu teoriile despre Apple si nush ce branduri, aici vbm de Jasmin, nu e un brand care e expus lumii INTREGI. Lasati-ne cu argumente stupide. Ce am zis eu in schimb, e logic si REAL. Hai sa dam si exemple realiste, lasatine cu Apple si Nike si Mike Tyson. Pe bune
Ice999, username-ul meu este Mery, Mery24. "Merry" ești tu când îți intră paymentul... ;)

Tu nu ai capacitatea nici măcar să scrii corect un username format din 6 caractere, darămite să înțelegi texte mai ample?! Exemplele se încardează într-un context ca să fie mai ușor de înțeles ce anume vrei să exprimi, transmiți... Nu iei totul mot-a-mot, extragi esențialul, ideea de bază. Tu nu ai reținut atâta lucru din clasele primare???

Eu vorbeam despre vânzări și target, am menționat exemplele respective ca să fie mai ușor de înțeles la ce anume mă refer. La fel de ușor puteam da alte exemple "enervante" din alt sector de vânzări, care nu au nicio legătură cu Apple si Nokia, dar la fel de relevante ca și cele expuse deja. Mintea ta, însă, s-a blocat la conceptul de brand, nu a putut sau nu a vrut să proceseze mai mult.

"Jasmin nu este expus lumii ÎNTREGI." Păi cui îi este expus dacă nu lumii întregi? Cine are acces la LiveJasmin dacă nu lumea întreagă? Se adresează cumva LiveJasmin doar americanilor, de exemplu? I-a blocat pe restul? Explică-ne să înțelegem. Tu când scrii, treci informațiile printr-un filtru al gândirii, sau doar bagi să fie la număr, și ce o fi o fi? Întreb la modul cel mai serios.

Trăim vremuri tulburi. Vom sfârși înecați cu propria spermă, că nu va mai fi cine să ne-o înghită. Atât de rău s-a ajuns! Vor urma și alte înmormântări. Trist...
These users thanked the author Mery24 for the post:
GlamChatStudio (29 Ian 2020, 06:05)
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Mery, ce sa inteleaga un model mediocru, care mai da si info gresite pe care altii le iau de bune?
Ce sa inteleaga cineva care toata viata lui de model, a urat cu patima modelele de succes, studiourile nu mai spun, tot ce a scris pe acest forum au fost numai rautati si nimic relevant.
Ce sa inteleaga cineva care acum cativa ani era efectiv obsedata de un fost model de-al meu, atat de obsedata incat era non stop la ea si-i contoriza fiecare minut de privat iar pe urma venea si spunea ca nu stie cum face urata aia bani...
Ice este prototipul omului frustrat de propria neputinta, nu a putut niciodata si nici nu va putea, cu atat mai mult acum.
In ultimul post isi dorea sa dispara studiourile sau sa nu mai angajeze ca sunt prea multe modele :') si de asta nu mai face ea 13 lei la perioada.
Glamchatstudio iti spune oficial Ice, ca te compatimeste, viata ta este doar o frustrare continua, care te va macina pe interior mai mult decat esti deja, toata rautatea pe care o transmiti se reflecta in viata ta care pun pariu ca este destul de nefericita, sfaturi ti-am mai dat in privinta asta asa ca nu mai imi bat capul, sa-ti mai spun despre univers si karma? Nu cred ca are sens dar macar nu mai da informatii gresite pe forum( bine, nu ca ai dat vreodata vreo informatie care sa ajute pe cineva).

Te pupa o frustrata fericita:*
These users thanked the author GlamChatStudio for the post:
Mery24 (01 Feb 2020, 02:51)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

wow lol, cata obsesie pt persoana mea=))))))))) sunt socata sincer ca atat impact au avut mesajele mele spuse de-a lungul anilor (mai in misto sau mai in serios), trist....ce pot sa spun. Si cat timp iti consumi scriind paragrafe intregi despre mine si mesajele mele. Iti doresc tot binele din lume :*
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Cred ca ar trebui sa citesti tu despre kamra, de moment ce iti consumi energia tinand in tine ifnormatii negative pe care le tot REPETI cu atata ura, cred ca esti orice mai putin fericita. Un om fericit nu isi consuma energia pe lucruri negative;). Asa, eram frustrata de multe ori. si? Ce treaba ai tu cu frustrarile mele? =))) Te-au marcat rau inseamna, daca dupa atatia ani tot le insiri. Esti singura de aici care scrie cu atata ura
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

Cata discuția pe discountul asta. Eu nu lucrez pe Jasmin, dar... Cum au zis și Mery și Glamchat, e un tool bun dacă îl folosești cu cap. Eu sincer în 6 ani n am dat nici un discount, n am scăzut la preț pt nimeni pt ca nici un membru bun nu mi a cerut discount.
Sa nu mai zic de discuția din fiecare an din perioada noiembrie-ianuarie : A căzut videochatul. Potop. Ce ne facem? Sunt prea multe modele. Huoo.
Pai nu e asa an de an în perioada asta? Puțin mai slow, dar stand online, trecem și peste asta, mai apare făt frumos calare pe strapon, mai da câte unu cate un tip mare ca i place mecla ta etc,mai vb și cu ala pe care de obicei nu l bagi în seama ca e labar și ți face vreo surpriza de vreun privat, și uite asa se strânge și ajungi tot pe acolo.
These users thanked the author betterthansex for the post (total 2):
Mery24 (31 Ian 2020, 08:55) • GlamChatStudio (01 Feb 2020, 15:04)
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Betterthansex ești minunată! Isa și ea este o minunată. Și mai sunt și alte domnițe minunate aici. Dar și minunați! :blush:

Cât despre tine, Ice999, nu vrei să faci și tu parte din Clubul Minunaților??? O:-) :relaxed:

Și uite că a ieșit soarele!!! :sun_with_face: :sunny: :sun_with_face: :sunny: :sun_with_face:
These users thanked the author Mery24 for the post:
GlamChatStudio (01 Feb 2020, 15:05)
Salutând nemurirea printre muritori...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Cât despre tine, Ice999, nu vrei să faci și tu parte din Clubul Minunaților??? O:-) :relaxed:

Nu alaturi de persoane care tin minte fiecare mesaj pe care l-am scris eu in 2015. si cu atata ura le repeta ori de cate ori zic si eu ceva pe aici...In rest, numai ganduri bune oamenilor normali la cap care nu dezgroapa mortii sau ce a zis nush cine in 2015 >:) :blush:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

ice999 scrie: 31 Ian 2020, 10:10 Cât despre tine, Ice999, nu vrei să faci și tu parte din Clubul Minunaților??? O:-) :relaxed:

Nu alaturi de persoane care tin minte fiecare mesaj pe care l-am scris eu in 2015. si cu atata ura le repeta ori de cate ori zic si eu ceva pe aici...In rest, numai ganduri bune oamenilor normali la cap care nu dezgroapa mortii sau ce a zis nush cine in 2015 >:) :blush:
Sa stii ca pe langa un milion de calitati am si o mare problema, pe care nu am reusit sa o rezolv dar poate ma ajuti tu, nu uit, NIMIC, iti pot spune fara sa dezgrop nimic din acest forum cam despre orice user vechi ce a spus de-a lungul timpului, acum nu stiu daca-i calitate sau defect, cum o spui tu pare defect.
Nu iti imagina ca esti asa importanta pentru mine, forumul este, nu tu, pentru forum mai scriu cand cineva vine si arunca informatii neverificate pe care un user nou le poate lua de bune si in loc sa munceasca si sa se straduiasca mai mult isi imagineaza ca asa e la toata lumea pentru ca Jasmin a marit pretul si videochatul gata, crapa.
Daca imi arati un post in care tu ai scris de bine despre industrie iti trimit un buton de trafic, am plusat si eu ca nu exista si tu stii foarte bine treaba asta.
Deci am inteles ca sunt o naspa cu tinerea mea de minte, off ce sa fac, sa stii ca toata noaptea o sa ma zvarcolesc in pat de grija ta.Tu esti idolul meu mai obsedata mica, stiu ca ma urasti, stai linistita nu esti singura probabil dar viata e misto tare sa stii, pacat ca tu nu o sa afli asta niciodata.

Succesuri acolo cu traficul :upside_down_face:
These users thanked the author GlamChatStudio for the post:
Mery24 (01 Feb 2020, 02:51)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
SophyDavis1
Mesaje: 12
Membru din: 23 Sep 2019, 11:34
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Atat de multa negativitate in unele comentarii....
Mie mi se pare ca idea cu discountul este ok.
Eu o folosesc, insa nu pentru toti membrii. Pentru mine e un treat pentru membrii cu care chiar formez o conexiune sau membrii de la recommended.
These users thanked the author SophyDavis1 for the post:
Studio20 (07 Feb 2020, 17:31)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”