Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Buna, am o problema in legatura cu optinea de a trimite membrilor pe jasmin care sunt logati in chatul meu pentru minim 20 de secunde invitatie la pvt cu discount - conform anuntului de mai jos din livejasmin news, aparut in 3 septembrie 2019. Aceasta optiune imi apare doar la unii membrii care sunt in chatul meu de peste 20 de secunde, dar la multi nu imi apare, din pacate, si nu inteleg de ce.
Eu as vrea sa setez invitatii la pvt in care sa scriu ca pot obtine pana la 50% discount la cerere atat la membrii cat si la guesti (daca devin membrii), dar cum pot scrie asa ceva daca la multi nu imi apare aceasta optiune de a le da discount? Apare cumva doar la membrii cu credit ? Imi poate explica cineva, va rog?


2019-09-03 16:54:09

Special discount Private Show invitations!

Offer your fans a discount on the price of your Private Show!

Get ready: you are about to be simply irresistible! Use your discounts to enjoy longer Private Shows, turn new members into loyal fans, or even to reward your biggest fans!

After a member has spent 20 seconds in your Chat Room, you can send them a Private Show discount invitation . You can give up to 50% off your Private Show price but you cannot go lower than 0.98 credits per minute. You will be able to send each member one discount every two hours. Send your first discount today!
SoulCams Models Studios wanted
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Uh, dar chiar nimeni nu stie ...? In fine, multumesc oricum in cazul in care va raspunde totusi cineva.
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Memsy, nu ai încercat să vorbești cu Support-ul? Că am citit acum pe LiveJasmin Wikipedia, și din ce scrie acolo nu pare să fie un discount valabil doar pentru anumiți membri. Poate este vreo eroare la tine sau la site.
Salutând nemurirea printre muritori...
UniqueAttitude
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Dec 2015, 05:46
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Nu mai sunt în domeniu de un an și 7 luni. Atât de rău s-a ajuns, încât modelul oferă discount membrului? :))
These users thanked the author UniqueAttitude for the post:
ice999 (26 Ian 2020, 02:34)
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Dar nu e o scuza ca nu mai esti in domeniu ca sa intelegi "smecheria" ;).
These users thanked the author WinXPfather for the post:
ice999 (26 Ian 2020, 02:33)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
UniqueAttitude
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Dec 2015, 05:46
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Nu știu de ce naiba sunt atât de îngustă la minte încât nu aș oferi nici mama discount-ului. Odată creat precedentul (bineînțeles, modelele cred că astfel vor "beneficia" de vreun regular care va petrece zeci de ore cu ele - oh wait, that's what will actually happen, on a very fucking low price per minute), se duce pe pwla videochatul.

Știu conceptul, nu îmi e străin, doar că mi se pare o idioțenie.

După asta, încep fetele cu dureri de cap "Dar de ce dracu nu mai am privat? Am mărit tariful doar cu 1 cent... "

Păi d-aia. Fix d-aia.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Doar ca realitatea te contrazice...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Depinde și cum știi să te folosești de acest concept, cum creezi iluzia. Gen cum o fac ai noștri de Black Friday: cu vreo lună înainte măresc prețurile și în ziua minunată îți oferă "discount-ul", adică readuc prețurile la normal. Sau să presupunem că eu ca model stau azi pe $2.50/minut, mâine cresc la $4,50/minut și ofer membrilor mei un discount de 30%, concluzia finală este că eu de fapt am crescut prețul, că după ce scad cei 30% îi ofer reducere membrului $1,35/minut, eu am $3,15/minut, deci nu sunt pe minus. Dar e plăcut ochiului să vadă reduceri -x%. Cui nu-i place să primească reduceri și gratuități? Unii poate își zic "uite că deși este un serviciu de lux (că chat-ul asta este, nu este pentru oricine), oferă și gratuități, mai mergem acolo că ne place și ne dă și gratis". Oamenii se pot simți speciali/ importanți/flatați/răsfățați că te-ai gândit să le faci o "reducere" tocmai lor. O reducere specială pentru pwla lor! Și poate astfel își amintesc de tine mult mai ușor, mai cu drag, și au tendința să revină mai des. Discount nu înseamnă neapărat preț mic. Strategia în sine e bună, depinde doar de tine să știi să o gestionezi în favoarea ta. Adică eu sub această formă văd situația cu discount-ul, cât și oportunitatea de a te face observată, cunoscută.

UniqueAttitude scrie: 24 Ian 2020, 20:39 se duce pe pwla.
Apropo de asta, eu o numesc pulă. Pe pulă. Se duce pe pulă!

Ziceam doar, fiecare îi spune cum vrea... :)
These users thanked the author Mery24 for the post:
GlamChatStudio (25 Ian 2020, 14:26)
Salutând nemurirea printre muritori...
UniqueAttitude
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Dec 2015, 05:46
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Mery24 scrie: 24 Ian 2020, 22:06 :writing_hand: Depinde și cum știi să te folosești de acest concept, cum creezi iluzia. Gen cum o fac ai noștri de Black Friday: cu vreo lună înainte măresc prețurile și în ziua minunată îți oferă "discount-ul", adică readuc prețurile la normal. Sau să presupunem că eu ca model stau azi pe $2.50/minut, mâine cresc la $4,50/minut și ofer membrilor mei un discount de 30%, concluzia finală este că eu de fapt am crescut prețul, că după ce scad cei 30% îi ofer reducere membrului $1,35/minut, eu am $3,15/minut, deci nu sunt pe minus. Dar e plăcut ochiului să vadă reduceri -x%. Cui nu-i place să primească reduceri și gratuități? Unii poate își zic "uite că deși este un serviciu de lux (că chat-ul asta este, nu este pentru oricine), oferă și gratuități, mai mergem acolo că ne place și ne dă și gratis". Oamenii se pot simți speciali/ importanți/flatați/răsfățați că te-ai gândit să le faci o "reducere" tocmai lor. O reducere specială pentru pwla lor! Și poate astfel își amintesc de tine mult mai ușor, mai cu drag, și au tendința să revină mai des. Discount nu înseamnă neapărat preț mic. Strategia în sine e bună, depinde doar de tine să știi să o gestionezi în favoarea ta. Adică eu sub această formă văd situația cu discount-ul, cât și oportunitatea de a te face observată, cunoscută.

UniqueAttitude scrie: 24 Ian 2020, 20:39 se duce pe pwla.
Apropo de asta, eu o numesc pulă. Pe pulă. Se duce pe pulă!

Ziceam doar, fiecare îi spune cum vrea... :)
Dacă ai fi doar tu, ai crea probabil un concept mișto bazat pe profit. Dar nu ești doar tu în industrie, Mery :). Sunt și fătucile care știi cum e vorba, "strică treaba".

Besides, Black Friday e un concept, nu un "dezbracatelea" unde femeia îi zice bărbatului "pick me, pick me, I am almost free".

Deja vorbești de tupeu aici, cu 4,50 pe minut :)). Dacă s-ar folosi de tools într-un mod inteligent, discount-ul probabil ar fi profitabil, dar știm foarte bine cu toții că la cum se plânge lumea de livejasim în ultima vreme, 50% odată oferit, așa rămâne, tăticule.

Vorba aia, pula mea :))
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Din ce scrie acolo intr-adevar nu pare sa fie discount valabil doar pentru anumiti membrii dar nu apare aproape la nici unul, cred ca imi scapa ceva dar nu stiu ce.
Nu ma duc la suport pentru atata lucru ca nu-mi place sa atrag atentia asupra mea din orice. Am crezut ca poate stie cineva aici pe forum dar se pare ca nu, din pacate.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Memsy scrie: 25 Ian 2020, 08:00 Din ce scrie acolo intr-adevar nu pare sa fie discount valabil doar pentru anumiti membrii dar nu apare aproape la nici unul, cred ca imi scapa ceva dar nu stiu ce.
Nu ma duc la suport pentru atata lucru ca nu-mi place sa atrag atentia asupra mea din orice. Am crezut ca poate stie cineva aici pe forum dar se pare ca nu, din pacate.
Asta nu o mai inteleg, poate chiar este o problema pe contul tau, nu ai ce sa atragi decat rezolvarea problemei, crezi ca daca te duci la suport sa-i spui ca ai o problema te da afara de pe site? :')

Asta cu discountul e foarte buna cum au zis si colegii, eu am fete care rup pe acel discount chipurile care nu este un discount de fapt e o abureala.Pret mare pun din prima si discountul de fapt e cat ar trebuie sa incasez, asa si-au facut o gramada de membri pentru ca nu-l dau tuturor, la fel si pe iml, au blocat unele discountul de o ora/30 min in schimb le dau ele pe cod la care sunt baietasi din 3.80. Unul ca nu toti cer discount si nici nu-l merita iar cand au cate unul de sta ore ii mai fac cate o pomana mica si atunci pac l-au inhatat de regular.
Da, daca faci discount din 1.99 e naspa rau si mai ales daca-l faci la toti, dar e naspa din punctul meu de vedere ca ban, pentru anumite modele decat sa stea degeaba dive sa incaseze zero e mai bine sa faca discount si sa incaseze ceva.Orice este mai bun decat nimic, intodeauna.
E usor sa judecam dar nu stim situatia nimanui, de ceva ani privesc altfel videochatul, e ca si cum fetele de lucreaza pe chaturbate si fac show pe free am spune ca sunt fraiere ca plateste unul si se uita 1000 dar cineva mi-a facut un calcul basic o data si mi-a inchis gura forever pe cea mai simpla logica, daca o fata are 1 mil de urmaritori si ii vin lunar 100k care-i dau un dolar=100 k dolari lunar si pac mi-ancazut fata pe jos. :')
Bafta acolo, cred ca e timpul sa incepem sa ne acceptam toti cum suntem si sa nu mai judecam doar prin prisma noastra.Lucrurile pot sta diferit de la model la model. ;)
These users thanked the author GlamChatStudio for the post:
Mery24 (25 Ian 2020, 14:50)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Memsy, unii oameni aici știu care este treaba cu discount-ul pe LiveJasmin, dar ei pot să răspundă sau nu. E alegerea fiecăruia. Și atunci dacă nu îți răspunde nimeni, ce faci, rămâi așa în plop, preferi să nu știi? Întrebi la Support, pentru numele lui Dumnezeu! Și într-un minut ai un răspuns oficial. Azi am făcut-o eu pentru tine, mâine o vei face singură. Asta doar dacă vrei să îți depășești anxietatea și să te ridici deasupra propriilor limite pe care ți le impui singură.

You have It here, bb:

Imagine


Și ca să continui cu privire la ce s-a mai scris...

Că e despre Black Friday, că e despre "belirea la pulă", reducerea rămâne reducere. Indiferent din ce domeniu de vânzări este, oamenii se bucură la fel de ea.

"Strică treaba". Expresia asta o tot citesc de ani de zile pe aici cât și pe alte forumuri. Și acum iar fac referire la altă ramură din vânzări, dar e fix aceeași treabă ca și cu chat-ul dacă știi cum să o procesezi - toate bazarurile și chilipirurile ieftine nu au închis mall-urile. Dacă eu îmi cumpăr un jaf de telefon cu 250 RON, nu înseamnă că alții nu își cumpără Apple cu 3000 RON. Lumea nu se învârte în jurul meu, nu se raportează la mine, nu cred că sunt doar eu, nu am spus asta niciodată, din contră, lumea înseamnă mult mai mult decât ceea ce reprezint eu, cunosc și percep. Sau brandurile mari de haine, încălțăminte, parfumuri, etc. s-au închis pentru că eu cumpăr sau vând produse cu 50 RON? Nu, din contră înfloresc tot mai mult de la o zi la alta. Pentru aceste branduri competiția adevărată nu o reprezintă bazarurile. Și să explic... Puma nu este în competiție cu magazinul de adidași chinezești de la colțul blocului meu. Nu au cum fi, pentru că cele două targetează diferit, fiecare are o anumită audiență, se adreseză publicului pe criterii diferite. Pentru Puma adevărații competitori sunt Adidas, Nike, etc. La fel și în chat, o fată care merită preț mare și îl și pune, nu este în competiție cu una care nu știe lega șireturile. Mă rog, două vorbe deolaltă - din nou, targetează diferit. E în competiție tot cu cele ca ea, iar fetele inteligente nu stau pe $1,99, sau nu ar trebui să stea. Să nu stea nici pe $4,50, poate să stea pe $3, și dacă dă discount de 25%, tot stă pe mai mult de $1,99, stă pe $2,25. Sunt doar exemple, nu trebuie să iei totul cuvânt cu cuvânt, ia ideea de bază.

În sfârșit, e o certitudine că întotdeauna au fost, sunt și vor fi modele cu prețuri mici, medii sau mari. Un preț mic nu îți garantează succesul, nu te pune deasupra celor cu prețuri mai mari, nu te transformă în competiție. E valabil în absolut toate sectoarele din vânzări. Și la fel de bine întotdeauna au fost, sunt și vor fi și acei consumatori PICKY, care din principiu nu aleg prețurile mici. E un principiu, deși nu întotdeauna mai scump înseamnă mai bun.

Isa, mă bucur că ne-ai scris și tu să ne mai lămurești. Ești minunată! :*

Și La Mulțean pentru ieri, lume, de ziua Unirii Principatelor Române! :hugging:
These users thanked the author Mery24 for the post:
GlamChatStudio (25 Ian 2020, 14:26)
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

@Mery, te pup :* , ai dreptate, mai pe scurt in vanzari este permis cam orice cat timp iti aduce profit, orice strategie care functioneaza pentru un om este buna pentru ca pretentiile sunt diferite.

Nu exista concurenta pentru ca fiecare are un target diferit, un model este super multumit daca face 1 k la perioada si daca este fericita la fel ca cea care face 20k noi sa fim sanatosi si sa nu le mai ducem grija, e mai bine sa ne-o ducem pe a noastra ;)
These users thanked the author GlamChatStudio for the post:
Mery24 (25 Ian 2020, 14:49)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Asta cu distrusul de domeniu va tot exista. Se distruge atat de tare ca el de fapt creste exponential. Normal ca pentru cei ce se distrugea acum 5 ani e distrus si acum, si maine nu mai exista. :) Sigur, se transforma, ceea ce necesita adaptare... Iar pentru cei ce merge, de fapt mint, cum minteau si in trecut.

Constructiv ar fi sa se intrebe de ce nu merge la mine, ca e o sansa sa repare ceva. Dar daca concluzia e ca domeniul e pa, asa va ramane, asta va fi realitatea proprie.

Exemplul dat cu CB e relevant. Vom vedea peste un an cat de rau s-a/se ajunge....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
UniqueAttitude
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Dec 2015, 05:46
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Atât de "bine" o duce industria încât modelele dau discount membrilor iar anunțurile de angajare sunt de tipul "vrei să devii influencer online?" :))

E de bine! :))
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Asa e, e foarte naspa. S-a dus si domeniul asta. A fost.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Nu mai sunt în domeniu de un an și 7 luni. Atât de rău s-a ajuns, încât modelul oferă discount membrului? :))

Exact asta am crezut si eu cand a aparut prima data optiunea asta: WTF?...

Da, de vreo 2 luni Jasmin e mort de tot.Erau si inainte perioade cand era "mort", dar acum a ajuns imposibil...Adica stau 6 ore in freechat, fara niciun pvt. Fara sa exagerez. Mi-a zis un membru ca LJ a scumpit creditele, inainte un credit era 1,35$ si acum e 1,80 $.De aici si ideea retardata si nesimtita de discount. Urat, urat din partea lor.
Hai inteleg puteau scumpi la 1,50 $ creditul..dar sa coste aproape 2 dolari? Normal ca o sa piarda membri in masa, cu scumpirea asta... Eu ma intreb cine naiba le da ideile astea handicapate, ar trebui concediati TOTI din echipa lor de marketing. Nu era de ajuns optiunea cu "thank the member for the private chat", introdusa prin 2015.. Acum cand am vazut asta cu discountul... :grimacing: :grimacing:
These users thanked the author ice999 for the post:
Memsy (27 Ian 2020, 05:59)
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Asa e, e foarte naspa. S-a dus si domeniul asta. A fost.

WinX tu esti sarcastic sau..chiar crezi asta? Detalii:D
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Mda, am descoperit singura unde era problema, in sfarsit:
in Settings - Private Invitation trebuie sa fie setat: OFF - ca sa le apara membrilor acel cerc ca un mic ceas in dreptul numelui prin care li se poate trimite Private Invitation cu discount de catre model.

La mine era setat ON - de asta nu le aparea.
Doar ca nu s-a specificat asta in anuntul in care s-a anuntat introducerea acestei optiuni de a acorda discount membrilor. In fine..

Dar e cam stresant ca trebuie setat procentul de discount care se acorda pentru fiecare membru in parte si apoi trebuie trimis manual de catre model, nu se trimite automat asa cum voiam - sa setez un discount si apoi sa se trimita automat la toti.
UniqueAttitude
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Dec 2015, 05:46
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Dacă e complicat, nu le mai da discount "la toți". Poate special procesul e mai complicat, astfel încât modelul să folosească opțiunea asta cu cap și productiv, și să nu le dea "la toți".
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

ice999 scrie: 26 Ian 2020, 02:42 Asa e, e foarte naspa. S-a dus si domeniul asta. A fost.

WinX tu esti sarcastic sau..chiar crezi asta? Detalii:D
Nu e sarcasm la inmormantare. Pai ce detalii? Tu nu vezi? Uite la tine in sectiunea paydetails, e nevoie de mai mult? S-a disctat si de principiul discountului, e clar...a fost odata vch....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

ice999 scrie: 26 Ian 2020, 02:33 Nu mai sunt în domeniu de un an și 7 luni. Atât de rău s-a ajuns, încât modelul oferă discount membrului? :))

Exact asta am crezut si eu cand a aparut prima data optiunea asta: WTF?...

Da, de vreo 2 luni Jasmin e mort de tot.Erau si inainte perioade cand era "mort", dar acum a ajuns imposibil...Adica stau 6 ore in freechat, fara niciun pvt. Fara sa exagerez. Mi-a zis un membru ca LJ a scumpit creditele, inainte un credit era 1,35$ si acum e 1,80 $.De aici si ideea retardata si nesimtita de discount. Urat, urat din partea lor.
Hai inteleg puteau scumpi la 1,50 $ creditul..dar sa coste aproape 2 dolari? Normal ca o sa piarda membri in masa, cu scumpirea asta... Eu ma intreb cine naiba le da ideile astea handicapate, ar trebui concediati TOTI din echipa lor de marketing. Nu era de ajuns optiunea cu "thank the member for the private chat", introdusa prin 2015.. Acum cand am vazut asta cu discountul... :grimacing: :grimacing:
Cea mai revelatoare informatie, nu stiam ca au scumpit creditele in asa hal, pai asta explica multe! Eu cel putin am scazut la jumate din ce faceam anul trecut pe vremea asta. Pai un membru ca sa ma ia pe mine in pvt cu 3$ min acum trebuie sa plateasca 5.40$/1 min si trebuie sa fiu realista ca nu sunt de 5.40 $ pe min asa ca singura solutie ar fi sa scad pretul la minim + discount pe deasupra. Daca deschizi topic sa te plangi ca nu merge nu te lamureste nimeni concret si la obiect, in schimb raspund:

- modele de top : Intr-adevar nu mai merge, in loc de 1k zi am fact doar 800 csf? n-ai csf :(

- owneri de studio la care intotdeauna merge :

Pai cum nu merge? La noi fetele rup!

Dar nu zic si ce fete, de fel se refera la cele noi aflate in primii ani de videochat, cele vechi care nu mai dau randament ori pleaca din proprie initiativa, ori sunt presate sa plece prin diverse moduri sau chiar concediate din diverse motive.
Sunt studiouri in care exista regula nescrisa ca un model sa lucreze in medie maxim 4 ani prin urmare au flux de fete noi mai tot timpul si oricum incaseaza procent de la toate asa ca e de inteles cum pentru owneri merge mai tot timpul.

In mod sigur tu esti de vina ca nu esti cum trebuie / nu faci de trebuie!

Desi sunt aceeasi si ma comport la fel ca atunci cand am facut 1k/ zi (record personal) - cei drept atunci eram si eu noua in domeniu.

- cei care recomanda un anumit program desi e la fel indiferent de interval si durata de timp stat online.
- cei care recomanda schimbarea decorului (de parca intra vreun membru in pvt pentru ca vede tablou diferit).
- cei care recomanda sa vii cu ceva nou dar cu ce? daca deja ai incercat cam totul! poze noi, video noi, outfi-uri noi, look nou, slabit, etc.

Are de fapt cineva vreo solutie pentru un model cu state vechi in domeniu?
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”