Problema users cb,mfc

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Elena2386
Mesaje: 2
Membru din: 12 Sep 2019, 12:45
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Buna tuturor,

Ma numesc Elena sunt din Bucuresti si, In primul rand vreau sa va felicit pt toata munca pe care o faceti, ca noi modele ,studiouri si care mai sunt :D sa avem acces la atatea informatii noi.
Va urmaresc de multi ani, si am tot gasit informatile de care aveam nevoie , de aceea nu am scris pana acum .(stiu ca suna a cliseu ) dar asa stau lucrurile.
M-am decis sa scriu pt ca am nevoie de un sfat de la voi la problema mea.. si anume nu reusesc sa fac mai multi user in room pe cb de 30 . Nu inteleg efectiv care este motivul, sunt model de 5 ani, (primii 3 la un asa zis studio.. ). Am schimbat si calculatorul iar in momentul de fata am:
- AMD Ryzen 7 -2700 Eight - Core Processor 4,10 GHZ
- ,Memorie Kingston Hiper XFURY 8GB DDR4 2666mHz x 2
- Placa de baza MSI B450 GAMING PLUS AM 4 DDR4 ATX
- Placa Video MSI RadeonRX 570 ARMOR OC8 GB GDDR5 256-bit
- Memorie SSD256 GBM.2 Gammixs11 PRO
- Carcasa Genesis Irid 300
- Sursa Thermaltake Smart RGB 600W
- Cooler Deepcool GAMMAXX 300R LED 120mm
-webcam LOGITECH Hd c925E
Internetul il folosesc pe cel de 1gb Rds. De asemenea folosesc splitcam ca sa ma pot conecta si pe mfc...
Orice as face cand sunt on nu reusesc sa fac mai mult de 30 users... mi-am deschis si un cont nou pe cb.. dar pe cel nou mai mult de 15 users nu am...
Ma puteti ajuta va rog din frumos ? Care credeti ca este motivul? Mai mentionez ca nu am mai intrat o perioada lunga de timp pe camera... dar totusi sa nu pot face mai mult de 30 guests ? Tot din acest motiv am schimbat si pc-ul am zis ca poate e de la cel vechi (era prea vechi oricum :)) De mfc nici nu mai vorbesc acolo am 2,3 amarati... Nu arat ca o sperietoare de users deloc :)) dar nu inteleg unde poate fi problema :(
Va rog din suflet sa imi spuna si mie cineva ce sa fac.. este frustrant... sa vrei sa muncesti si sa nu poti din acest motiv..


Va multumsc mult si imi cer scuze daca am scris acest mesaj la o rubrica gresita sau era discutia postata de altcineva
These users thanked the author Elena2386 for the post:
Adrian (16 Sep 2019, 19:52)
SoulCams Models Studios wanted
Elena2386
Mesaje: 2
Membru din: 12 Sep 2019, 12:45
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Nu se găsește nimeni sa îmi răspundă și mie ? :( uffff
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Evident ca si PC si internet sunt importante dar cel mai important este cum esti tu ca model?
Din putinele informatii tu ce sfat ai da?
Nici chaturbate si cu atat mai mult MFC nu mai sunt ce erau.
Cate ore lucrezi pe zi si cand anume, intervalul orar?
Cum esti tu ca model, un model pe show, si asta daca esti, ce fel de show faci sau un model entertainer, genul care umple camera doar pentru ca esti tu in ea, sunt modele de genul asta.
Am vazut multe modele care spuneau ca stiu, nu stiau nimic, nu spun ca esti tu unul dintre ele dar de unde sa stim?
In principiu cam nimeni nu-ti poate spune de ce nu ai membri pe cam, blind, fara sa te vada,fara sa stie nimic despre tine ca model, probabil de asta nu ti-a raspuns nimeni, nu exista vreo schema general valabila pentru toata lumea, faci X si Y si succesul este garantat, sunt multi factori in ecuatia modelului care umple camera de useri.
Te promovezi in vreun fel pe social media?Adica existi?Pentru ca, daca nu te-ai nascut cu sitele la ora actuala trebuie sa existi, pe astfel de sites nu mai este suficient doar soricelul roz ;)
Trebuie sa te uiti in site si sa te intrebi ce aduci tu nou ca sa atragi?Ai un profil customizat profi? Nu stiu, ajungi la orgasm cu picioarele dupa cap?Desi o sa razi aceste sites sunt deja pline de modele care fac ce nu iti trece prin cap, la un mic research uita-te cam ce fel de modele au succes acolo si cam ce fac, uita-te si de cand sunt pe site, conteaza absolut tot.
Membri, marea lor majoritate sunt tentati sa se opreasca in primele camere, este imposibil sa nu gaseasca ce le place acolo, nu stiu cati mai cauta si modele sunt sute, deci o buna evaluare personala poate iti va raspunde la nelamuriri mai bine decat noi care habar nu avem cine esti si cum esti.
Cand te evaluezi fii cel mai aspru critic al tau, stiu ca toate suntem sexi, frumoase si devreme acasa, din pacate realitatea ne loveste in cap.
Vino cu mai multe detalii si poate gasesti mai multe raspunsuri sau cauta raspunsurile la tine.

Succes!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Elena2386 scrie: 13 Sep 2019, 12:58 Nu se găsește nimeni sa îmi răspundă și mie ? :( uffff
Daca raspunzi la mesajul scris de GlamChatStudio - exista sansa ca cineva sa iti dea doua-trei sugestii ( ajutor concret / personalizat nu ai cum sa primesti pe forum ) - oricum e din ce in ce mai greu pt modelele care nu fac ce e de facut - si nu lupta evolueaza, care nu vin cu ceva nou.

Nimic nu este imposibil si plecand de aici apare intrebarea:

Are you ready to pay the price for High-Level Results?
These users thanked the author Adrian for the post:
Mery24 (28 Oct 2019, 01:14)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”