Vestimentatie videochat

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
AmelieSlade
Mesaje: 28
Membru din: 11 Iul 2019, 12:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Buna! Voiam si eu sa stiu ce tipuri de tinute folositi si ce credeti ca merge cel mai bine in asa fel incat sa fie pe placul membrilor?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

AmelieSlade scrie: 26 Aug 2019, 09:24 Buna! Voiam si eu sa stiu ce tipuri de tinute folositi si ce credeti ca merge cel mai bine in asa fel incat sa fie pe placul membrilor?

Cele care completeaza profilul si imaginea ta online.

Tinutele se aleg in functie de ce transmiti tu - de ce vrei sa subliniezi/ce te avantazeaza. Ce i se potriveste modelului Y, este posibil sa nu ti se potriveasca tie si nu vorbim despre marime.
These users thanked the author Adrian for the post:
Mery24 (26 Aug 2019, 19:16)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
SophyDavis1
Mesaje: 12
Membru din: 23 Sep 2019, 11:34
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Tinutele tale depind foarte mult de cum vrei sa fii perceputa de membrii si de cum esti tu ca persoana.
Daca iti place sa te imbraci sexy si in viata de zi cu zi, atunci cand te imbraci sexy si online starea ta se schimba, esti mai senzuala, te simti mai libera sa te exprimi. Asta mi se intampla mie.
Cel mai bine este sa te imbraci fix asa cum te simti tu bine, dar intr-un fel care sa fie ok pe camera. Daca iti place sa te imbraci in blugi si cu un crop-top transforma blugii in pantaloni de piele si adauga si crop-top-ul. E un fel de a imbina ceea ce te face pe tine sa te simti bine si imaginea ta online.

Dupa cum spunea si Adrian mai sus totul depinde de ce vrei sa transmiti.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”