Streamate Sm connect, noutati, probleme?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

Buna , mai are cineva probleme cu schimbarile pe care le au facut cei de la Sm la Sm connect ? Deci eu nu stiu ce sa mai fac sa fie bine :)))) Acum cu noile schimbari tre' sa ma vad in cel mai mic patratel pe care l am vazut in viata mea altfel nu mai vad ce zice membrul , ca sa nu mai zic ca imagine nu mai e centrata si tre' sa ma uit mereu in stanga de parca imi fuge ochiul .
These users thanked the author betterthansex for the post:
SAD^^EYES (20 Iul 2019, 03:37)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Crima si pedeapsa :) vorbiti cu Catalina si ajutati cu cat mai multe detalii ca sa stie ce sa ceara mai departe de la Management, orice fel de feedback va fi de folos doar sa detaliati, iar daca aveti idei de imbunatatire ar fi super daca ati veni si cu ceva screenshoturi cu sageti, explicatii etc..
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

ce naiba ,, nu mai fac nimic :))) erau 2 3 chestii de rezolvat si acum sunt 20 , de abea se mai poate lucra decent pe site fara sa arunci pc pe geam
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

betterthansex scrie: 20 Iul 2019, 19:50 ce naiba ,, nu mai fac nimic :))) erau 2 3 chestii de rezolvat si acum sunt 20 , de abea se mai poate lucra decent pe site fara sa arunci pc pe geam
Buna,

Care este problema cu SMConnect mai exact? Imi poti scrie si direct pe email.

Catalina
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

sunt foarte multe probleme si sunt sigura ca sunteti constienti de ele . Astept rezolvarea , au trecut 2 saptamani si aceleasi probleme.. O sa ti scriu un email mai detaliat .
These users thanked the author betterthansex for the post:
Anonima_me (06 Sep 2019, 12:27)
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

o sa scriu aici , poate confirma si altii , desi am deja confirmare si de la alte prietene , nu e problema de la mine, cum am crezut initial .
Trebuie sa ma vad in cel mai mic patratel pe care l am vazut vreodata asta daca vreau sa vad si lista de membrii si ce scriu ei . Pana acum 2 saptamani se putea centra imaginea cumva si ma vedeam si eu cumva ok si vedeam si membrii . In plus , imaginea mea e in coltul din stanga , cand vreau sa vad cumma vad sau cum se vede ceva , trenuie sa ma uit spre stanga si e urat , parca imi fuge ochiul. Ca sa dreg problema , nu am mai lucrat cu pagina in full screen , deci cateodata din privat nu vad ce zice memrul daca uit sa maresc imagine inainte :))
A doua mare problema : cand dau click pe un membru , sa i scriu doar lui , imaginea mea se face full screen . nu mai vad nici ce zice ala nici ce alti membrii am in lista . dau click pe diferiti membrii , la un membru imaginea mea e full screen , la al doilea e 3 sferturi din ecran si la al 3lea e cat unghia mea.Asta in timp ce vb cu toti deodata , sau macar incerc, Concluzia este ca trebuie sa dau 20 de clickuri ca sa pot sa vb cu membrul si sa fac un privat decent , ceea ce este cel putin enervant si foarte obositor
Va rog si sper sa remediati cat de cat aceste probleme.
II rog si pe cei care vad topicul si lucreaza pe Sm , cu Web Encoder , sa confirme sau sa infirme ce am zis . Multumesc
These users thanked the author betterthansex for the post (total 2):
Cata.Streamate (02 Aug 2019, 16:39) • SAD^^EYES (03 Aug 2019, 21:18)
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

betterthansex scrie: 01 Aug 2019, 22:44 o sa scriu aici , poate confirma si altii , desi am deja confirmare si de la alte prietene , nu e problema de la mine, cum am crezut initial .
Trebuie sa ma vad in cel mai mic patratel pe care l am vazut vreodata asta daca vreau sa vad si lista de membrii si ce scriu ei . Pana acum 2 saptamani se putea centra imaginea cumva si ma vedeam si eu cumva ok si vedeam si membrii . In plus , imaginea mea e in coltul din stanga , cand vreau sa vad cumma vad sau cum se vede ceva , trenuie sa ma uit spre stanga si e urat , parca imi fuge ochiul. Ca sa dreg problema , nu am mai lucrat cu pagina in full screen , deci cateodata din privat nu vad ce zice memrul daca uit sa maresc imagine inainte :))
A doua mare problema : cand dau click pe un membru , sa i scriu doar lui , imaginea mea se face full screen . nu mai vad nici ce zice ala nici ce alti membrii am in lista . dau click pe diferiti membrii , la un membru imaginea mea e full screen , la al doilea e 3 sferturi din ecran si la al 3lea e cat unghia mea.Asta in timp ce vb cu toti deodata , sau macar incerc, Concluzia este ca trebuie sa dau 20 de clickuri ca sa pot sa vb cu membrul si sa fac un privat decent , ceea ce este cel putin enervant si foarte obositor
Va rog si sper sa remediati cat de cat aceste probleme.
II rog si pe cei care vad topicul si lucreaza pe Sm , cu Web Encoder , sa confirme sau sa infirme ce am zis . Multumesc
Iti multumesc pentru feedback-ul elaborat, apreciez :).

In aproximativ 1-2 saptamani vom face update la SMConnect iar bara cu widgets din partea dreapta va fi transformata astfel incat chatul si imaginea sa aiba mai mult spatiu ( in cazul in care imaginea de streaming este marita, fereastra de chat nu se va micsora ).
SMConnect continua sa fie dezvoltat si in baza feedback-urilor primite direct de la modele prin formularul de 'send a feedback' . Din acest motiv sugerez tuturor modelelor care folosesc SMConnect si au un feedback legat de ceva anume ce ar mai putea fi imbunatatit sa il trimita direct pe site.

Betterthansex, crezi ca ai putea sa imi trimiti pe Skype sau email un video sau print screen-uri cu ce experimentezi cand ai conversatii private cu membrii in free/privat?

Catalina
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

Sper sa se rezolve cumva. eu lucrez doar pe SM , vreau nu vreau , trebuie sa intru pe site , n am unde in alta parte sa ma loghez
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

betterthansex scrie: 02 Aug 2019, 22:44 Sper sa se rezolve cumva. eu lucrez doar pe SM , vreau nu vreau , trebuie sa intru pe site , n am unde in alta parte sa ma loghez
Se va face update la SMConnect in aproximativ 1-2 saptamani si vor exista destul de multe schimbari in el.
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

minunat
These users thanked the author betterthansex for the post:
Cata.Streamate (09 Sep 2019, 18:01)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”