Site exclusiv sau multi-site? pro si contra:D

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Hey, ce parere aveti? e mai bine un site si bun sau 2-3? de exemplu ati opta pentru jasmin singur sau in combinatie cu streamate si CC? sau Streamate, CC si imlive fara jasmin? Multumesc :D
SoulCams Models Studios wanted
UniqueAttitude
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Dec 2015, 05:46
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Cred că e în funcție de nevoie. Personal, dacă fac suficient pe un site, prefer să mă ocup exclusiv de el. În caz contrar, adaug unul, două, astfel încât, atunci când trag linie, să fiu mulțumită :)
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

wrongturn2020 scrie: 30 Mar 2019, 08:55 Hey, ce parere aveti? e mai bine un site si bun sau 2-3? de exemplu ati opta pentru jasmin singur sau in combinatie cu streamate si CC? sau Streamate, CC si imlive fara jasmin? Multumesc :D
Buna,

Este mai usor sa te focusezi pe unul, maxim 2 siteuri decat sa ai mai multe. Mai putin stres si in timp poti obtine rezultate extrem de bune. Lucrand pe mai multe site-uri probabil temporar poate fi o solutie buna din punct de vedere financiar, dar pe termen lung nu prea va exista o crestere deoarece nu ai timp sa acorzi suficienta atentie sau atentie egala fiecarui site si acestea vor scadea treptat. ( aceasta este parerea mea ).

Toate cele bune,
Catalina
Avatar utilizator
EsmeeCharm
Mesaje: 9
Membru din: 04 Iul 2019, 11:49
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Din punctul meu de vedere Un singur site este de ajuns. Stim cu totii ca pentru a ave succes ca model trebuie sa te implici 100% si este mai usor sa faci asta daca te focusezi pe membrii unui singur site. Eu lucrez pe Jasmin si acum cu toate noutatile introduse de ei e mult mai usor sa castigi bani pentru ca nu te limitezi doar la privat.
These users thanked the author EsmeeCharm for the post:
Cata.Streamate (02 Aug 2019, 16:33)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”