Angajez asistenta "prost platita"

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Buna ziua tuturor ,

Caut asistenta ( eu sunt webmaster si manager pentru modele independente si studiouri mici ) platita prost ( la inceput )

Cerinte :

- varsta 18-40 ani
- cunostinte engleza peste mediu
- dorinta de a invata cat mai multe despre minunatul nostru domeniu de activitate

Ofer :

- program 8 ore/zi ( timpul efectiv in care o sa lucreze sunt 5-6 ore maxim ) o zi da una nu
- ORELE DE LUCRU LA ALEGERE cu conditia sa fiu anuntat ( nu ma intereseaza daca luni lucreaza de la 6 la 14 sau de la 16 la 24 cu singura conditie ca la sfarsitul zilei libere sa ma anunte "maine ajung la ora x" )
- salariu 1000 Ron/luna in primele 2 luni si crestere 250Ron/luna lunar pana in luna 6 de colaborare ( incepand din luna 7 ajungi la 2000 Ron /luna )

Bonusuri :

- cafea / apa / suc
- iesiri cu echipa
- lipsa avansurilor ( financiare , sexuale , bla bla )
- posibilitatea ca dupa 3 luni sa-mi ceara marirea salariului sub amenintarea intreruperii colaborarii
- lipsa sefismelor si a "presiunii psihice in timpul programului sau in afara lui din partea mea"

Pentru detalii va rog telefon sau mesaj pe whatsapp la :

0761084349
These users thanked the author eldiablo for the post:
theselby (05 Apr 2019, 21:23)
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”