La ce varsta vreti sa renuntati la chat?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

V-ati gandit pana acum ce faceti dupa? cand renuntati?il considerati un job de cativa ani sau ar merge pana la 35?eu vreau sa fac cat mai mult posibil de cand am realizat ce potential are ':) astept si alte pareri :) :)
SoulCams Models Studios wanted
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

eu vreau sa trec la granny :))
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Termin de făcut casa, după aceea poate voi deveni mămică de fetiță (asta dacă găsesc/întâlnesc un tătic pe măsură), și după mai văd. Nu am stabilit o anumită vârstă pentru asta, eu mereu îmi zic că fac atât timp cât voi avea răbdare, minte și nervi. În ce privește fizicul nu îmi fac griji, dacă sunt bani, se cam poate rezolva orice... :stuck_out_tongue_winking_eye:

Apropo de vârstă, să știi că și la 35 de ani ești tânără, și după 35 de ani poți să fii o femeie atrăgătoare la care să râvnească bărbații. Privește în jurul tău, pe site-uri, sunt femei trecute de 35 de ani care își poartă vârsta cu mândrie, arată într-un anumit fel, unele mai bine decât altele la 25...Dar e specific românesc. Foarte multe femei, chiar și bărbați, după ce trec de 30-35 de ani încep să se simtă bătrâne/bătrâni. Și aici apare problema, că aceste femei nu mai investesc în ele, nu se mai aranjează, nu se îngrijesc, că gata sunt bătrâne și ce zice lumea, își iau haine demodate și bătrânești și încep să ridiculizeze alte femei mai tinere, de aceeași vârstă sau mai mari, dar de fapt în sufletul lor le invidiază. Și asta pentru că acele femei au ales să își trăiască viața conform propriilor standarde, să iasă din șabloane, să învețe și să stăpânească arta frumosului, de a arăta bine, de a se comporta și de a comunica. Femei după care întorc capul atât bărbați cât și femei deopotrivă, femei care știu să se facă dorite, admirate, femei care ne demonstrează zi de zi că vârsta a fost, este și va rămâne un număr și doar atât!

Fiți goale! Dezbrăcați-vă de prejudecăți!

:womans_hat: :nail_care: :lips: :dress: :bikini: :lipstick: :kiss: :high_heel: :boot: :handbag:
These users thanked the author Mery24 for the post:
wrongturn2020 (30 Sep 2018, 17:02)
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna tuturor,

Cred ca am mai zis in trecut ca am un sentiment de deja-vu, asa ca scuze daca ma repet.

Parerea mea ca se poate practica aceasta activitate pana la adanci batraneti, chiar si dupa pensionare, totul este de cum iti setezi mentalul

Sunt Modele care o fac strict pentru bani si nu se impaca deloc cu ideea asta de a oferi showuri erotice clientilor pana la batranete, ele normal ar trebui sa traga tare sa stranga bani cat mai multi si apoi cu acesti bani sa deschida o afacere intr-un domeniu unde se pricep sau care le face placere

Sunt Modele care practica video chatul din placere fie adult fie non-adult, lor le-as putea spune ca nu conteaza varsta, clienti se vor gasi indiferent daca ai 18 sau 88 de ani... mintea sa iti mearga, in plus peste 10-20-30 de ani nici nu va mai conta trupul... cel mai probabil fiecare user conectat la o platforma de video chat va avea un avatar customizabil.. si va conta doar creierul care sta in spatele acestui avatar.

Modelele pot trai mai mult decat decent din vanzarea materialelor .. poze.. videouri ce au creeat in anii de apogeu.. asta daca au avut grija sa creeze

Pot fi traineri pentru alte modele la inceput de drum.

Isi pot deschide studiouri sau firme de consultanta in domeniu..

Se pot angaja la siteuri de video chat fie ca support sau alte functii.

Pot deveni webmasteri.

Mai sunt multe alte activitati conexe video-chatului , probabil doar imaginatia este limita.

Toate cele bune, Ionut
These users thanked the author SAD^^EYES for the post (total 2):
wrongturn2020 (30 Sep 2018, 17:02) • Mery24 (30 Sep 2018, 18:17)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Multumesc pentru raspunsuri, aveti dreptate. Eu cred ca daca nu ar fi prejudecatiile celor din jur multe modele ar ramane mai mult in bransa. Deci, multumim prejudecatilor =)) mai putina concurenta! Traind dupa propriile reguli vom ajunge sa fim cu adevarat fericiti, si da, e important sa imbatranim frumos si sa avem mereu grija de noi, atat de exterior cat si de intelect. Ce pot sa sper eu este...la cat mai multi ani!! si productivi :)) La fel va doresc si voua, daca asta vreti!
These users thanked the author wrongturn2020 for the post:
SAD^^EYES (30 Sep 2018, 16:58)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”