Flirt4Free - cum setez metoda de plata?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
malicemoe
Mesaje: 7
Membru din: 09 Sep 2018, 12:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua am deschis un topic in care intreb ceva despre flirt4free si nu mi s-a aprobat pe motiv ca ar contine limbaj neadecvat (jigniri, injuraturi etc). Probabil s-a facut o greseala, mai incerc o data
Am deschis un cont pe flirt4free si nu reusesc sa setez metoda de plata.. Am cautat in tot profilul si nu gasesc nici o optiune.. Imi poate spune cineva exact unde sa intru, mai exact la ce optiune din profil ?
Multumesc anticipat.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Nota Administrativa off-topic: Da ai dreptate, primul mesaj a fost dezaprobat din greseala, ii pot da restore dar nu mai are rost acum pentru ca deja ai creat un nou topic. Ne cerem scuze!
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Bună, malicemoe, și bine ai venit printre noi! :relaxed:

Cum setezi metoda de plată pe Flirt4free.com:

1. Odată ce ai contul aprobat 100%, vei primi niște e-mailuri cu diverse instrucțiuni. Ei bine, printre aceste instrucțiuni, primești și un link despre cum să completezi metoda de plată – Info about how to complete your Payment method: https://info.flirt4free.cz.

2. Te loghezi acolo cu username-ul și parola primite pe e-mail. Odată logată, în dreapta sus ai secțiunea INFO.

3. La INFO ai mai multe opțiuni, printre care a treia opțiune fiind Payment information. O deschizi, iar în stânga sus pe pagină vei vedea Payment method, și de acolo setezi.

4. Dar trebuie să știi că metoda de plată pe Flirt4free poate fi selectată abia după ce începi să muncești și ai câștigat cel puțin 0,10$.

5. Dacă ai întrebări/nelămuriri, Flirt4free are Live Support și poți să întrebi.
These users thanked the author Mery24 for the post (total 2):
Adrian (11 Sep 2018, 04:41) • SAD^^EYES (11 Sep 2018, 14:54)
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

offtopic,

@Mery24 daca am orice problema pot sa te sun sa intreb? Sunt sigur ca as rezolva totul mult mai repede
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Desigur că da, Adrian! Dar să știi că nu mă pricep chiar la toate, încă învăț, și mai am multe lucruri noi de asimilat. Eu așa știu chestii, dar practica uneori e foarte grea. Dar cu puțină răbdare, încredere și oamenii potriviți, pe toate le rezolvăm în timp util chiar! ;)
Salutând nemurirea printre muritori...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”