Exclusivitate jasmin?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Buna, ce parere aveti de jasmin? mie imi merge cat de cat bine, dar are fluctuatii... sa ma concentrez pe el si sa stau 10-12 ore pe zi exclusiv sau sa il combin cu alt site gen streamate sau altceva? In ultima vreme chiar mi se pare ca fluctueaza si nu vreau sa ma bazez pe noroc. Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

wrongturn2020 scrie: 15 Iun 2018, 08:51 Buna, ce parere aveti de jasmin? mie imi merge cat de cat bine, dar are fluctuatii... sa ma concentrez pe el si sa stau 10-12 ore pe zi exclusiv sau sa il combin cu alt site gen streamate sau altceva? In ultima vreme chiar mi se pare ca fluctueaza si nu vreau sa ma bazez pe noroc. Multumesc

Buna,

Numele meu este Catalina, sunt reprezentant Streamate pe Europa.

Daca te decizi sa lucrezi cu noi si ai nevoie de ajutor legat de site, ma poti contacta oricand fie pe Skype: marianabogzoiu, fie email: catalina@streamate.com

Toate cele bune si mult success in continuare!
Catalina
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Cata.Streamate scrie: 15 Iun 2018, 15:12
wrongturn2020 scrie: 15 Iun 2018, 08:51 Buna, ce parere aveti de jasmin? mie imi merge cat de cat bine, dar are fluctuatii... sa ma concentrez pe el si sa stau 10-12 ore pe zi exclusiv sau sa il combin cu alt site gen streamate sau altceva? In ultima vreme chiar mi se pare ca fluctueaza si nu vreau sa ma bazez pe noroc. Multumesc

Buna,

Numele meu este Catalina, sunt reprezentant Streamate pe Europa.

Daca te decizi sa lucrezi cu noi si ai nevoie de ajutor legat de site, ma poti contacta oricand fie pe Skype: marianabogzoiu, fie email: catalina@streamate.com

Toate cele bune si mult success in continuare!
Catalina
Buna, multumesc pentru raspuns. O sa mai stau o perioada-doua sa vad ce se intampla cu jasmin si daca tot asa slab e, mi-ar placea sa incerc streamate.
These users thanked the author wrongturn2020 for the post:
Cata.Streamate (28 Iun 2018, 22:02)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”