Alte metode de plata - Ifriends ??

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

Sunt sigura ac intereseaza pe multa lume ac subiect, nu extrem de multa, dar oricum.
Pt ca cei mai calculati lucreaza pe site uri mari, care ofera multe alternative de plata, traffic mare etc etc
Dar pt cine lucreaza pe ifriends, cum veti proceda? Veti renunta la el?
Ofera doar cosmo……...care s a vazut ce s a intampalt……...si cec. Aceste cec uri nu le elibereaza orice banca, ca sa nu mai vorbim ca cele care le elibreaza vor sa fii persoana juridica de incredere ( aceste info sunt primate de la acteva banci)
Am vazut o fata care a fost in top de mai multe ori si nu mai e active de o luna, exact cand fcp a picat.
Dupa décor fata cred ca lucre si la studio, nu stiu sigur, dar ce e sigur ca nu mai activeaza de o luna.

Acum, va intreb voi ce faceti cu ac site minune?

Multumesc .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: De ce nu vă adunați mai multe, le explicați situația cu Cosmo (deși mi-e greu să cred că nu sunt la curent cu noutățile), spuneți că sunteți nemulțumite de metoda prin Cec și le propuneți Wire sau Paxum? Mă gândesc că nu este mare lucru să le adauge, dacă luăm în calcul lejeritatea cu care a fost adăugat Cosmo, apărut peste noapte. Dacă se demonstrează că acest Cosmo e o țeapă, chiar ei ar trebui să ia în considerarea adăugarea unor noi modalități de plată. Dar și dacă nu e țeapă, după o fază dintr-asta în care îți sunt blocați banii cu săptămânile, ți-e greu să mai pui botul, începi să sufli și în iaurt. Sau cel puțin așa ar trebui să fie, o lecție.
Salutând nemurirea printre muritori...
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumim Mery !

Au zis ca nu indeplinesc conditiile pt a aceesa anumite metode de plata…….Ca ei incearca sa aduca alta alternative...dar asta au zis si acum o luna….
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: În primul rând este în avantajul site-ului. Vor începe să le plece modelele, cum probabil se și întâmplă. Ele vor mai găsi sites, dar ei modele? Când fiecare site oferă 3-4 metode de plată, iar ei nu pot oferi nici măcar 2 (sigure), cu siguranță nu va sta nimeni să lucreze pe site-ul lor doar pentru că se numește Ifriends și a fost cândva miezul. E business, mergi unde ești mulțumită, sentimentalisme legi cu famila, prietenii, animalele de companie. :relaxed:
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ana33 scrie: 30 Mai 2018, 11:49 Aceste cec uri nu le elibereaza orice banca, ca sa nu mai vorbim ca cele care le elibreaza vor sa fii persoana juridica de incredere ( aceste info sunt primate de la acteva banci)

Multumesc .
Tu stii ce ai intrebat ca sa primesti astfel de info... Ma rog...

Cecul pe persoana fizica il depui la banca la care ai contul in dolari si in 3 sapt iti intra banii in cont.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Bestthing2018
Mesaje: 16
Membru din: 14 Apr 2018, 11:09
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Stie cineva cand anume intra banii pe Ifriends ?Ei zic ca i-au trimis dar eu stiu ca pe Cosmo intra same day ...dureaza cumva mai mult ?stie cineva ceva ?Multumesc :)
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Miercuri.
These users thanked the author WinXPfather for the post:
Bestthing2018 (03 Iul 2018, 05:12)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Bestthing2018
Mesaje: 16
Membru din: 14 Apr 2018, 11:09
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

WinXPfather scrie: 02 Iul 2018, 22:24Miercuri.
Multumesc mult !
Bestthing2018
Mesaje: 16
Membru din: 14 Apr 2018, 11:09
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Azi e joi :)bani pe ifriends inca NU ...oare din cauza ca a fost 4th miercuri ?sau ...A mai primit cineva banii pe if pt pp trecuta ?Multumesc .
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bestthing2018 scrie: 05 Iul 2018, 12:13 Azi e joi :)bani pe ifriends inca NU ...oare din cauza ca a fost 4th miercuri ?sau ...A mai primit cineva banii pe if pt pp trecuta ?Multumesc .
banii intra joi dupa amiaza, seara de regula …
o zi frumoasa !
These users thanked the author Ana33 for the post:
Bestthing2018 (05 Iul 2018, 13:23)
Bestthing2018
Mesaje: 16
Membru din: 14 Apr 2018, 11:09
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Super Ana ! Merci mult !O zi faina sa ai :)
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bestthing2018 scrie: 05 Iul 2018, 13:24 Super Ana ! Merci mult !O zi faina sa ai :)
multumesc, la fel.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”