Despre incident BSummit!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Salutare tuturor,

Din motive personale (si nu de râcă sau ceva similar) nu am putut participa anul acesta la bsummit. Am urmarit pe facebook diversele poze si postari, am urmarit awards-ul live, si-am auzit ca evenimentul a fost unul cu mult mai reusit decat cel de anul trecut.

Tin pe aceasta cale sa felicit toata echipa bucharest summit, si in special pe domnii Markus si Alex Ardelean, doi oameni care dovedesc profesionalism.

De partea cealalta sunt dezamagit sa aud ca, 1 an mai tarziu, s-a repetat scena cu bataia. Si nu, nu e vina bsummit (sau a organizatorilor bsummit, ca sa nu fiu inteles gresit).

Frate, eu chiar credeam ca v-ati mai maturizat. Dar aparent idilele inca raman idile, iar fabulele s-au transformat in mituri. Nu inteleg cum de in doar 5 minute vrei sa impaci doua rude care se afla intr-o cearta de ani de zile, dar de partea cealalta, la doar cateva minute distanta si in acelasi loc, vrei sa te pisi pe mormantul mamei altuia... si se mai lasa si cu pumni.

Imagine

Sa fi fost strict betia elementul care v-a facut sa va pierdeti mintile?
Sunt eu oare singurul prost care e capabil sa recunoasca cand greseste?

Incepe sa-mi cam fie rusine ca fac parte din aceasta industrie. Nu pentru ca-mi arat pula/pizda la web, ci din cauza celor care se intampla atunci cand e vorba de a impartie o felie de tort.
Poate-ar trebui sa constientizati ca o gramada de oameni nu mai comunica strict din cauza a ceea ce se intampla... ca le e greata deja. Prefera sa stea cumintei si sa rada din umbra... decat sa mai participe la acest teatru penibil.
These users thanked the author theselby for the post:
Moniquee (26 Mai 2018, 01:50)
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”