Cont nou pe Jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Buna tuturor ,

Stiu ca s a tot discutat despre acest site si despre conturile facute pe el care merg sau nu...insa post urile sunt foarte vechi si am zis ca as vrea sa aud niste pareri mai de actualitate .
A mai incercat cineva sa faca un cont nou pe acest site ? Cum mai ridici un cont aici ca mi se pare aproape imposibil in prezent chiar si cu o munca draconica :gen 9-11 ore online sambete lucrate samd .
Am mai avut cont pe el in trecut si faceam niste sume frumusele pe el cu mult mai putine ore lucrate comparativ cu ce am acum , un profil mai slab etc.
Ideea e ca acum toate sunt tipla : sedinte foti profesionale , outfituri , make up , Chiar in fiecare seara sunt machiata de un make up artist , ore la greuceanu , lumini , pc , decor , etc si in camera bate vantul . Este Gol. Si cand spun Gol , inseamna ca intra cate un ratacit o data pe ora si poate nici ala. Trebuie sa spun ca acest cont e deschis de 1 luna si jumatate . In prima luna am evitat members si l am inchi complet cand am intrat in pv pe alt site , acum am zis sa incerc si varianta de a il trece in members cu speranta ca orele alea se aduna si reusesc sa il ridic. de la o rata de pv de 50% pe un cont vechi acum pe cel nou este la 10% ...Mi se pare incredibil si nu inteleg care ar putea fi cauza sau daca se mai merita investit timp si rabdare in site ul asta . Stiu ca in trecut era formula perfecta pt el . In 2-4 perioade il ridicai . Insa nu de la -0 asa cum este cazul meu acum.

Este cineva in situatia asta ? sau aveti vreo idee un sfat ?
These users thanked the author evaeva1 for the post:
theselby (13 Mai 2018, 12:22)
SoulCams Models Studios wanted
Agnes
Mesaje: 20
Membru din: 11 Apr 2018, 11:49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Buna EVA .
Nu sunt intr-o situatie asemanatoare cu a ta acum dar AM FOST ACOLO . Tot ce pot sa iti spun ca se poate sa iti ridici contul pe JASMIN daca in timpul in care stai online adopti o atitudine fresh , sexy si esti mereu comunicativa cu orice membru fie daca iti intra in privat sau nu .
Degeaba stai 10 ore online cu in make up professional si décor lux daca nu sti cum sa iti provoci membrii ca sa cheltuiasca cu tine . Poate te-ai mai schimbat si tu intre timp si nu mai ai acelasi chef sau acelasi atitudine cand faceai bani pe el .
un alt sfat este sa iti concentrezi toata atentia asupra Jasminului daca vrei sa iti mearga , atunci cand te pui in members sau inchizi siteul practic nu ai facut nimic .
Darlingirl
Mesaje: 45
Membru din: 13 Feb 2018, 20:13
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Buna. Eu sunt incepatoare in vc, am inceput sa lucrez la sf lunii ianuarie si doar pe LJ. In primele 2 luni am stat aprox 40 50 ore pe perioada si am facut 156 $ , 196$, 480$ si am stagnat undeva la pana in 1000 dol pe per si cu max de 70 ore on line. Intradevar la inceput de abia aveam cativa membrii care intrau in camera free. Acum sunt mai multi doar ca am obs ca atunci cand sunt multi nu neaparat intra si in pv. Acum, ma rog nici nu stiu ce inseamna sa ridici un cont, care ar trebui sa fie asteptarile pt castiguri. Poate totusi imi spune si mie cineva, cel putin intr un mesaj privat. Vad ca nimeni nu zice sume pe aici. Acum va intrrb pe voi, oare cat ar trbui castigat pe perioada pt a fi multumite?
Darlingirl
Mesaje: 45
Membru din: 13 Feb 2018, 20:13
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Si acum sunt zile in care de abia fac 30 dol, dar sunt si zile cand fac 150, ce i drept sunt max 2 3 zile bune pe perioada, dar media e undeva la 70 80.
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Eu am ajuns la concluzia ca e chestie de noroc pe jasmin, sunt fete care stau zi de zi 9-10 ore si nimic...fete care chiar isi dau silinta. Probabil cu un pret mic usor usor te poti ridica. ;)
Avatar utilizator
Lolly19
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 134
Membru din: 26 Apr 2007, 23:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Este o diferenta intre calitatea si cantitatea traficului pe Jasmin
Daca te misti dansezi iti arati fundul stai in doggy vei avea trafic mare dar nu neaparat de calitate gen 3-5 min pvt
Eu nu am multe ore online dar cand intru zambesc ascult muzica ma misc, vorbesc ( cu voce) sunt amabila cu toti inclusiv guesti ( care pot fi membri nelogati )
Prin atitudinea ta vei reusi sa atragi un anume fel de membri , vorbesc de cei care vin sa vorbeasca nu pt show
Poate trebuie sa schimbi ceva la atitudinea ta, la imbracaminte la stil la modul in care te arati in free, inclusiv unghiul camerei , luminile, culorile conteaza
Lolly
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”