PROBLEME CU PLATILE PE IFRIENDS!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Anna89
Mesaje: 32
Membru din: 29 Apr 2018, 02:00
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Cei de la Ifriends sunt in urma rau de tot cu platile in comparatie cu alte site-uri.Nici nu au facut anunt oficial nici nimic,cand te duci la suport iti da copy paste ,au raspunsurile deja pregatite si nimic concret.Cand pui prea multe intrebari logice si nu mai stiu sa raspunda ,trec pe silent.Ei zic ca au trimis banii la cosmo ,cei de la cosmo zic ca nu au prmit nimic.Ideea este ca la alte siteuri platile intra in cateva ore in contul cosmo...deci nu este vina lor.Singura explicatie ar fi ca cei de la Ifriends nu au trimis banii ...pe de alta parte si la fcp dura 3 zile desi la alte site-uri intrau in cateva ore...deci daca banii nu sunt la ifr si nici la cosmo ...unde sunt ?
Mai exista cineva aici care lucreaza pe Ifriends? Voi ce credeti? Mai are rost sa ii dam o sansa sau nu?
SoulCams Models Studios wanted
Ceecee
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 06 Feb 2014, 23:03
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Sunt in urma si ca optiuni, numai cosmo si check si chiar s-au miscat cel mai greu. Meh. Sincer, nu e vina celor de la support deci toate discutiile cu ei sunt cam pointless. O sa se rezolve, stiu ca e greu cu rabdarea dar cred ca o sa vedem banii zilele astea.

Daca mai are rost sa ii dai o sansa sau nu poti sa decizi doar tu. Un site automat te distrage de la alt site. Daca merita bataia de cap de acum, tu stii :)). Un site nu moare fara tine, si nici tu fara el. Daca intra banii de pe 30 te anunt, eu i-am pus pe hold pe restul pana vedem ce si cum.
These users thanked the author Ceecee for the post:
Anna89 (11 Mai 2018, 01:54)
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Cei de la Streamate au pus urmatorul anunt:

"Please note: If you are expecting payment via CosmoPayment this week, it has been initiated. Because this payment solution was implemented quickly, there may be a delay on when you see the funds in your Cosmo account. We are working to resolve this and expect processing to return to normal schedules in the coming week or two. Rest assured, your payment will be received!"

Presupun ca nu l-au scris de grija celor de la Ifriends....
Ceecee
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 06 Feb 2014, 23:03
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Na, ca tot ziceam. Au intrat, it's all good.
Avatar utilizator
Anna89
Mesaje: 32
Membru din: 29 Apr 2018, 02:00
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

SFG2707 scrie: 10 Mai 2018, 19:27 Cei de la Streamate au pus urmatorul anunt:

"Please note: If you are expecting payment via CosmoPayment this week, it has been initiated. Because this payment solution was implemented quickly, there may be a delay on when you see the funds in your Cosmo account. We are working to resolve this and expect processing to return to normal schedules in the coming week or two. Rest assured, your payment will be received!"

Presupun ca nu l-au scris de grija celor de la Ifriends....
Stiu si eu de mesajul de la stream si chiar am apreciat ca au pus acolo mare sa vedem,se vede ca este la alt nivel stream.Apreciez cand mi se spune clar cum sta treaba nu ca la ifriends cand dau raspunsuri vagi,te ignora si asa mai departe.Cei de la ifriends nu au facut nici un anunt ,nimic!Mi se pare de datoria lor sa anunte chestiile astea asa importante cum sunt platile.
Mna...acum mie mi se pare omeneste sa anunte daca sunt intarzieri sau alte probleme,fiecare gandeste cum doreste.
Sa speram ca va fi totul ok...desi de la ei ma astept la orice:(
These users thanked the author Anna89 for the post:
Cata.Streamate (18 Mai 2018, 15:36)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”