Ce program aveti?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Anna89
Mesaje: 32
Membru din: 29 Apr 2018, 02:00
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Ce program aveti?Lucrati de noapte sau de zi?Cate ore lucrati pe zi? Care sunt cele mai bune ore din experienta voastra(ma intereseaza membrii din us mai mult).
Incerc sa imi pun la punct un program si m-ar ajuta parerile vostre.Multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Programul cel mai indicat trebuie sa tina cont dupa parerea mea de urmatoarele aspecte :

- sa fie stabil si constant
- macar in primele 3 luni de cont sa nu ai mai putin de 8 ore online/zi
- pauzele luate rar nu din ora in ora
- sa se plieze cat mai bine pe "tine ca om" ( daca ai insomnii alege noaptea , daca ai probleme cu trezitul nu alege dimineata , daca ai si alte activitati zilnice nu-ti alege programul"dupa ele"
- sa se plieze pe programul factorilor de stres ( familie,iubit,prieteni ,.....) - daca iti suna telul odata la 30 min nu rezolvi mimic

Spor si BAFTA
These users thanked the author eldiablo for the post:
Anna89 (04 Mai 2018, 19:15)
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”