Verificare cont PAXUM

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
hpf2180
Mesaje: 25
Membru din: 20 Iun 2012, 16:35
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Salutare. Stiu ca toata lumea e ultra mega stresata de verificarea contului PAXUM insa deja incep sa imi pierd rabdarea. Am facut contul la ei pe 11 aprilie, am pus ID ul si factura de la RDS si de atunci tot astept si astept. Nici macar un raspuns in care sa spuna ca nu e buna poza sau ceva de genul, nimic.
Ma gandesc ca daca se pierde atat timp pentru o verificare care in mod normal dura maxim 72 de ore la efectuarea platilor cat mai dureaza?
Intreb si eu de curiozitate, i s-a aprobat cuiva cardul si a inceput sa il foloseasca?
SoulCams Models Studios wanted
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Contul meu a fost verificat si aprobat ( am depus actele pe 12 aprilie), insa nu pot aplica inca pentru un card la ei ( mai asteptam ). Insa pot folosi paxum pentru tranzactii
.............
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Si eu am vre o 8 , 9 zile de cand tot astept si nimic ..
E bataie de joc , si mai ales ca nu exista nici o metoda de plata sa iti retragi mai repede banii de pe CB , sau alte site uri ..
Ne o ars .. iar acum suportam consecintele ..
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Și eu tot de pe 10 astept...
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Deja isi bat joc de noi .. zici ca trebuie sa cladeasca o casa ca sa verifice un cont ..
Avatar utilizator
azraelle
Mesaje: 30
Membru din: 10 Ian 2009, 16:17
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Mail la octav@paxum.com in lb romana, rugati-l frumos sa va ajute cu aprobarea contului, si daca totul este in regula cu ce ati uploadat voi contul va fi activat in cateva ore! No more wait.
These users thanked the author azraelle for the post (total 2):
evaeva1 (24 Apr 2018, 06:51) • TheOne (26 Apr 2018, 02:51)
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Am trimis mail...sper sa rezolv...maine se fac 2 saptamani de cand astept fără nicio veste din partea lor....
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Super prompt ! Am reusit , mi s a verificat Contul! Multumesc mult! :blush: :blush:
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Incerc sa trag banii pe card brd si primesc eroarea asta "nvalid param kyc.billingAddress.city
Please try again later"
A mai întâmpinat cineva situatia asta? Aveti idee care Ar putea fi cauza?
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

azraelle scrie: 23 Apr 2018, 13:33 Mail la octav@paxum.com in lb romana, rugati-l frumos sa va ajute cu aprobarea contului, si daca totul este in regula cu ce ati uploadat voi contul va fi activat in cateva ore! No more wait.
Multumesc din suflet ! :* Am rezolvat .
ooo_eu
Mesaje: 44
Membru din: 27 Feb 2017, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

azraelle scrie: 23 Apr 2018, 13:33 Mail la octav@paxum.com in lb romana, rugati-l frumos sa va ajute cu aprobarea contului, si daca totul este in regula cu ce ati uploadat voi contul va fi activat in cateva ore! No more wait.
Si mie mi s-a aprobat contul :yum: :* Multumesc :*
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”