Multumesc!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc acestui forum , in general pt toate informatiile aduse si pt participarea fiecaruia in parte si a moderatorilor care ne au ajutat foarte mult. ;) :blush: de a lungul timpului.

Multumesc mult. Mai ales acum cu noile metode de plata, ne ati ajutat enorm, e o platforma unde putem schimba informatii. :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
These users thanked the author Ana33 for the post (total 2):
arabu (20 Apr 2018, 14:30) • SAD^^EYES (23 Apr 2018, 15:01)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
arabu
Mesaje: 42
Membru din: 12 Mar 2016, 21:40
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Ana33 scrie: 20 Apr 2018, 14:19 Multumesc acestui forum , in general pt toate informatiile aduse si pt participarea fiecaruia in parte si a moderatorilor care ne au ajutat foarte mult. ;) :blush: de a lungul timpului.

Multumesc mult. Mai ales acum cu noile metode de plata, ne ati ajutat enorm, e o platforma unde putem schimba informatii. :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
daca ai primit bani spune in ce metoda te rog si ce curs a fost si cate zile a durat

succes
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu am primit inca banii, abia am contul epayments , cat si cosmo aprobate , mai am de asteptat, probabil sapt viitoare, ca duminica se incheie perioada la site.

mc , succes si tie !
These users thanked the author Ana33 for the post (total 2):
arabu (20 Apr 2018, 14:30) • SAD^^EYES (23 Apr 2018, 15:02)
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna Ana, multumim si noi, dar nu ai pentru ce, de asta suntem aici... sa ne ajutam reciproc cum putem... toate cele bune. Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”