Cosmo

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

Cosmo are posibilitatea de a transfera banii din contul lor intr un cont bancar de la noi?
Sau ei livreaza doar cardul si atat ? scrie ca in 10 zile.

merci
SoulCams Models Studios wanted
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

​Si am aflat si raspunsul ca nu au cont bancar si sigur vin in maxim 14 zile lucratoare, pt Europa, pt Romania am im intrebat eu

//The normal shipping duration to receive your card in the mail is between 7-14 business days.

Unfortunately, linking your prepaid MasterCard to a personal bank account is not supported.//

pfff m am linistit
These users thanked the author Ana33 for the post:
MassEffect (20 Apr 2018, 09:19)
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

vine repede din rusia :) acolo au sediul
Dede
Mesaje: 2
Membru din: 18 Noi 2017, 00:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da bun o intrebare mie cand mi-a aprobat contul mi-a aprut cardul virtual...si atat trebuie sa fac comanda la card sau vine automat in momentu cand se aproba contul? ca eu nu vad nici unde sa fac cerere de card...decat undeva dupa aprobare mia zis ceva de card intre 7-15 zile
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu tb facuta comanda la card. mie mi au zis ca dupa aprobare cont, automat ei trimit cardul.
la fcp ai facut comanda de card? eu stiu ca n am facut si tot asa mi au trimis ei, in 10 zile chiar s au miscat f repede pe vremea aceea
These users thanked the author Ana33 for the post:
MassEffect (20 Apr 2018, 10:52)
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

De 4 zile facut cont si neaprobat ..
Inca imi spune sa introduc actele necesare ..
Sa nu mai vorbesc de paxum , am deja 8 zile cred + weekendul daca se mai pune si ala de cand tot astept ..
Ne-o ars in ultimul hal firstchoispay ul plii ...
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

Justine scrie: 20 Apr 2018, 14:20 De 4 zile facut cont si neaprobat ..
Inca imi spune sa introduc actele necesare ..
Sa nu mai vorbesc de paxum , am deja 8 zile cred + weekendul daca se mai pune si ala de cand tot astept ..
Ne-o ars in ultimul hal firstchoispay ul plii ...
ce acte ai i ntrodus ?
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Buletin , permis .
Si adresa , buletinul ca si dovada ca nu am altceva ..
Doar extrasul de cont imi arata adresa de pe buletin ..
Sunt chiar foarte dezamagit de tot ..
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

ciudat la mine l-a aprobat in 2 zile fara nici o pb
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

MassEffect scrie: 20 Apr 2018, 14:26 ciudat la mine l-a aprobat in 2 zile fara nici o pb
Si ce ai pus la cele doua ?
Buletin si factura sau ?
Exista vre-o alta metoda sa retrag banii de pe cb care sa nu mai dureza asa mult ca aprobarea unui cont precum a fost cel de paxum ?
De la cosmo tot astept ...
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Justine scrie: 20 Apr 2018, 14:24 Buletin , permis .
Si adresa , buletinul ca si dovada ca nu am altceva ..
Doar extrasul de cont imi arata adresa de pe buletin ..
Sunt chiar foarte dezamagit de tot ..
Aoleu , fii cu speranta, cum mai zicea aici un moderator, totul se rezolva. Mie mi a tb suport moral de la 2 persoane sa trec peste rahatul asta, pt ca traiesc de la o luna la alta, am vrut sa mi pun bani deoparte dar au intervenit niste pr financiare in familie.

Nu e suficient doar buletinul. Eu am trimis si factura de la net uned scrie clar adresa mea, care e aceeasi cu cea din buletin.
Dc stai cu chirie sau altfel si nu ai cum sa demosnterzi decat cu buletinul si extrasul, da mail la suportul lor si intreaba in situatia ta.....bla bla si explici care e situatia ta exact , ca nu ai factura de net sau utilitati cu adresa din buletin, cum se procedeaza? Sunt f saritori. :relaxed:
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Cei de la paxum nu raspund asa cum mi as dori ..
Nu stau in chirie , dar adresa la care m-am mutat nu e ceea din buletin si e cam aiurea treaba ..
Dar o sa vad ce pot face in continuare ..
Iar abonament la telefonie clar nu am , le dau factura de la gaz + explicatiile de rigoare ?
Deja e batjocura pe fata ...
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Justine scrie: 20 Apr 2018, 14:40 Cei de la paxum nu raspund asa cum mi as dori ..
Nu stau in chirie , dar adresa la care m-am mutat nu e ceea din buletin si e cam aiurea treaba ..
Dar o sa vad ce pot face in continuare ..
Iar abonament la telefonie clar nu am , le dau factura de la gaz + explicatiile de rigoare ?
Deja e batjocura pe fata ...
la paxum la f multi nu s a aprobat, nici la mine ...astept
pune si t factuar de la gaze, dc arenumele tau pe ea si adresa din buletin, vezi dc mai ai vreo factura de genu asta, electricitate. pune mai multe sa aiba de unde alege, ca sa nu ti intarzie mult
cine stie cand dau drumul la paxum........eu cred ca nici nu o sa l mai folosesc
dar rezolva cu cosmo, zici ca nici acolo n au aprobat, vezi care i buba acolo, ca ei scriu dc mai tb ceva sau nu
squirtcatp
Mesaje: 10
Membru din: 27 Feb 2016, 18:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu stau cu chirie si nu am o factura pe numele meu la adresa din buletin .. am o factura de net dar la alta adresa ! ce ar trebui sa bag la adress aproff la cosmo ca deja ma enerveaza .. le-am dat email si nu raspund si mai am o problema ca iar ma pune sa selectez Please select one of the following options in order to provide us with verifiable source of funds. ce trec ca daca pun salary imi cere adresa companiei si numele ?
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ana33 scrie: 20 Apr 2018, 14:50
Justine scrie: 20 Apr 2018, 14:40 Cei de la paxum nu raspund asa cum mi as dori ..
Nu stau in chirie , dar adresa la care m-am mutat nu e ceea din buletin si e cam aiurea treaba ..
Dar o sa vad ce pot face in continuare ..
Iar abonament la telefonie clar nu am , le dau factura de la gaz + explicatiile de rigoare ?
Deja e batjocura pe fata ...
la paxum la f multi nu s a aprobat, nici la mine ...astept
pune si t factuar de la gaze, dc arenumele tau pe ea si adresa din buletin, vezi dc mai ai vreo factura de genu asta, electricitate. pune mai multe sa aiba de unde alege, ca sa nu ti intarzie mult
cine stie cand dau drumul la paxum........eu cred ca nici nu o sa l mai folosesc
dar rezolva cu cosmo, zici ca nici acolo n au aprobat, vezi care i buba acolo, ca ei scriu dc mai tb ceva sau nu
Am să încerc . Mulțumesc !
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

A primit cineva platile prin cosmo ? Fara sa scoateti efectiv banii ( caci acestia se pot scoate doar cand vine cardul). Deci daca vedeti vreo plata efectuata prin ei?

Merci frumos
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”