Epayments

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

A folosit cineva acest serviciu ? De carduri scrie ca vin intre 3 - 6 saptamani.
Pana vine cardul, se poate face transfer intr in cont bancar ? Nu am acces la aceste informatii pana nu mi se aproba contul....

merci frumos
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

il folosesc eu , a venit cam in 2 saptamani cardul
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MassEffect scrie: 18 Apr 2018, 13:42 il folosesc eu , a venit cam in 2 saptamani cardul
Se misca repede deci, bun. Si pana vine cardul ai facut cumva vreun transfer intr un cont de al tau bancar? Sau se poate face treaba asta si cat dureaza, cateva zile, saptamani?
Nu gasesc pe siteul lor info cat dureaza transferal.

merci mult !
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

Imagine

eu l-am comandat inainte sa pice firstchoice
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Merci, probabil dureaza cat zile pt transfer bancar....
mda...asa tb sa fac si eu sa comand toate neamurile de carduri de pe internet ...dar de acum asa fac
Nu am fost foarte previzibila
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

cei de la skyprivate mi l-au recomandat prin ianuarie cand au avut niste probleme cu platile in firstchoice
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

in final mi au aprobat, dupa ce m au pus sa trimit, auzi si poza cu buletinul tinut in mana lol . Asa ca trimiteti din start si treba asta

Sunt 2 optiuni de transfer. Va rog sa mi spuneti dc ati folosit vreuna, m ar ajuta mult.
Pt bank card scrie ca dureaza 5 zile lucratoare.
Pentru bank accoutn scrie ca dureaza doar 1 zi lucratoare, dar in timpul procesului pot cere documente

To the bank account*
0.50% (min $ 15.00)

To bank card
2.90% (min $ 3.50)

A facut cineva vreun transfer , sa mi zica dc a fost ok. Si dc s au mai cerut si alte documente in timpul procesului. Sa nu ma puna as aduc documente de la banca
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

eu am facut transfer, mi-au venit banii imediat. % este de 2.9)
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JustModel scrie: 20 Apr 2018, 12:16 eu am facut transfer, mi-au venit banii imediat. % este de 2.9)
multumesc frumos! Ce sa facem...acum intrebam , en ajutam ca oamenii :grinning:
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JustModel scrie: 20 Apr 2018, 12:16 eu am facut transfer, mi-au venit banii imediat. % este de 2.9)
Buna,

Pentru transfer to bank card, ce ai trecut la Outgoing amount? Si la Incoming amount ?
de ex vrei sa transferi 100$, la outgoing treci 100, oar la incoming treci 100 - (100x 2.9% ) ?

merci mult
chiar nu stiu si nu vreau sa fac vreo belea
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ana33 scrie: 23 Apr 2018, 15:54
JustModel scrie: 20 Apr 2018, 12:16 eu am facut transfer, mi-au venit banii imediat. % este de 2.9)
Buna,

Pentru transfer to bank card, ce ai trecut la Outgoing amount? Si la Incoming amount ?
de ex vrei sa transferi 100$, la outgoing treci 100, oar la incoming treci 100 - (100x 2.9% ) ?

merci mult
chiar nu stiu si nu vreau sa fac vreo belea
:grinning: :') :') a naibii frica ! Asta tb s o elimin din viata mea, asta mi a facut cele mai mari belele

deci cand scrii o suma o ia automat in celalt camp si pe cealalta lol
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

apropo vad ca transmite din Londra
Avatar utilizator
catzzz
Mesaje: 39
Membru din: 29 Iun 2006, 15:41
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Buna seara tuturor! Mi-am facut si eu cont si a fost aprobat, dar nu inteleg nimic, ma uit ca matza in calendar. Ce este E-wallet? "The e-Wallet field is required "?? si, sa nu credeti ca cer mura in gura.. am citit pe site la HELP o groaza, tot sunt in ceata! Ce exact tre sa fac? Cum sa adaug aceasta metota de plata pe situri-le de munca, si cum sa fac sa primesc card ul acasa?
Multumesc si apreciez orice raspuns!
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

catzzz scrie: 23 Apr 2018, 21:46 Buna seara tuturor! Mi-am facut si eu cont si a fost aprobat, dar nu inteleg nimic, ma uit ca matza in calendar. Ce este E-wallet? "The e-Wallet field is required "?? si, sa nu credeti ca cer mura in gura.. am citit pe site la HELP o groaza, tot sunt in ceata! Ce exact tre sa fac? Cum sa adaug aceasta metota de plata pe situri-le de munca, si cum sa fac sa primesc card ul acasa?
Multumesc si apreciez orice raspuns!
gasesti in cont e wallet number, pe acela il treci la site, la alegere metoda de plata. Vad ca acest card nu poate fi inca comandat, zice ca nu i dispobiila momentan ac cerere.
Avatar utilizator
catzzz
Mesaje: 39
Membru din: 29 Iun 2006, 15:41
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Aoleo, adica daca nu putem comanda card la ce bun? Multumesc mult pt raspuns!
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JustModel scrie: 20 Apr 2018, 12:16 eu am facut transfer, mi-au venit banii imediat. % este de 2.9)
Imediat? In ac zi? Ce ai facut transfer card sau transfer pe cont bancar?
Eu am facut transfer card ieri si nu vad nici in leu. La ei scrie ca poate dura pana la 5 zile lucratoare maxim
Dar imi arata ca banii au plecat din cont.....sper sa ajunga si unde trebuie
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

catzzz scrie: 23 Apr 2018, 22:48 Aoleo, adica daca nu putem comanda card la ce bun? Multumesc mult pt raspuns!
Momentan nu e disponibila cererea de a comanda in card, habar n am dc il trimit ei automat in 3-6 sapt...ca asa scrie ca dureaza sau tb facauta cererea care e indisponibila
Beaj
Mesaje: 24
Membru din: 24 Apr 2018, 15:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Mai asteapta cineva sa le fie activat contul de epay?? La mine maine se fac 2 saptamani...si tot e in pending ...le am trimis mesaje...cred ca am sa si sun la ei...
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Beaj scrie: 26 Apr 2018, 14:08 Mai asteapta cineva sa le fie activat contul de epay?? La mine maine se fac 2 saptamani...si tot e in pending ...le am trimis mesaje...cred ca am sa si sun la ei...
M au pus sa le trimit o poza cu buletinul in mana lol, asa cum se cere la inregistrare pe site urile de profil lol
Ia vezi dc merge , da le in avans , ch dc nu au cerut
Avatar utilizator
catzzz
Mesaje: 39
Membru din: 29 Iun 2006, 15:41
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Mie mi au activat contul imediat, nu mi-au cerut poza cu buletinul in mana. Dar nu o sa folosesc metoda lor daca nu au card, la ce bun?
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

ai contu limitat dai verificare cont ca nu o sa poti sa il folosesti are limitrare la 250 si oricum ei nu mia emit carduri deocamdata ....
Beaj
Mesaje: 24
Membru din: 24 Apr 2018, 15:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Ana33 scrie: 26 Apr 2018, 14:22
Beaj scrie: 26 Apr 2018, 14:08 Mai asteapta cineva sa le fie activat contul de epay?? La mine maine se fac 2 saptamani...si tot e in pending ...le am trimis mesaje...cred ca am sa si sun la ei...
M au pus sa le trimit o poza cu buletinul in mana lol, asa cum se cere la inregistrare pe site urile de profil lol
Ia vezi dc merge , da le in avans , ch dc nu au cerut
Pai eu le-am trimis asa din prima... poza cu mine si buletinul in mâna poza cu buletinul poza cu factura etc 😕
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”