Respectati daca vreti respect

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

Ma distreaza sa vad, ca unele studiouri, desi in general au un marketing bine pus la punct , acum nu profita ca unele fete vor sa treaca de acasa la studio.
Tin legatura cu cateva fete. La una i s a raspuns dupa 8 ore la un telefon, apoi alte lucruri pe care nu am sa le enumar pe aici, ca si asa lumea e ofuscata de probl cu cardurile.
Insa metode vanzari le stim si o parte din noi. Sa nu uitati ca pe unele le mai duce si capu si sa nu uitati ca sunt oameni care au lucart si in vanzari .Iar daca vreti fete serioase, inteligente, muncitoare , in afara de atuurile mult enumerate pe ac forum si nu numai , pai atunci si la randul vostru tb sa fiti seriosi si transparenti, dar si sa dati dovada de profesionalism.
Mai suntem unii care am lucrat si in vanzari si cunoastem unele tactici f bine
Castigurile mari nu le contest, pt ca stiu ca e posibil, insa fiecare are o metoda de lucru....aici nu intru in detalii
Mai stiu ca ati avut ed a face cu multe fete neserioase si acum aveti , o paret din voi, o teama, ca vor veni la fel. Dar daca de la inceput nu exista un pic de incredere intre 2 colaboratori, mai devreme sau mai tarziu temerile voastre se vor materializa. Adica chiar fetele alea , chiar dc puteau fi niste angajate modele, se vor transforma in niste ordinare, acre vor scuipa mana care le a hranit...ceea ce e extrem de urat .
Pt ca atunci cand cineva nu te respecta, normal ca nici tie nu ti vine sa l respecti. Si aici se ajunge.
Nu sunt eu aici guru sa va dau voua sfaturi care aveti pe mana afaceri de ......$. fara numar , dar asta e unul din motivele pt care fetele care n au intrat in bransa sau care lucreaza de acasa evita sa vina la un studio, de teama, ca vor fi tepuite ca li se zic f multe lucruri frumoase la interviu si se trezesc cu surprize, sau sunt tratate fara respect incat de la interviu.
Nu acuz pe nimeni si nici n am chef sa dau nume si nici nu ma intereseaza, fiecare sa faca cum considera. Dar incep sa inteleg de ce sunt discutii aprinse intre modele angajate si studiouri
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Respect bro!

Serios, inteligent, muncitor si fata in aceeasi propozitie?! ;)

Pe mine nu m-a sunat nimeni Ano! Adica am fost sunat dar nu de modele de acasa. M-au sunat 2 de la mine din studio ca s-au saturat si plictisit de mine, ca-si baga pula si ca vor in viata.

Ca li se rupe si ca se duc la Uber. Ca ele vor bani adevarati nu 2 cacati. Imi placea Uber, incep sa-l urasc. Deja am 2 probleme Uber si iubi. Nu-mi era de ajuns iubi mai apare si Uber!!! Taximetria cam face pula mare Romaniei, a luat fata vch. :)

Probabil lor le-a raspuns cineva de pe la alte studiouri...

Ti-as face print la lista de apeluri sa vezi ca nu am fost sunat decat de cunoscuti si nici aia multi.

M-a sunat un amic ca i s-a futut placa video si nu mai poate mineri si ia in pula Bitcoinul.

Am mai avut apelul de rutina al fostei care ma saluta regulat invariabil la fel: Du-te-n plm de fraier sa ti-o trag in dos!

Am sunat eu iubita dar nu a raspuns...probabil era cu sotul. Si cam atat.

Am dat o laba si m-am culcat linistit si acum cand m-am trezit m-a agitat postul tau. Cum plm s-a sunat asa de mult in studiouri si eu nu am nici un apel?!

PS: Sa stii Ana ca nici cand suni la fetele cu anunturile de la ziar sau de la catalog nu raspund intotdeuna. Poate suni chiar cand sunt infipte si au treaba. Mie imi plac alea de la blocul Zepter si nah cand nu raspund, insist.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie: 12 Apr 2018, 15:46 Respect bro!

Serios, inteligent, muncitor si fata in aceeasi propozitie?! ;)

Pe mine nu m-a sunat nimeni Ano! Adica am fost sunat dar nu de modele de acasa. M-au sunat 2 de la mine din studio ca s-au saturat si plictisit de mine, ca-si baga pula si ca vor in viata.

Ca li se rupe si ca se duc la Uber. Ca ele vor bani adevarati nu 2 cacati. Imi placea Uber, incep sa-l urasc. Deja am 2 probleme Uber si iubi. Nu-mi era de ajuns iubi mai apare si Uber!!! Taximetria cam face pula mare Romaniei, a luat fata vch. :)

Probabil lor le-a raspuns cineva de pe la alte studiouri...

Ti-as face print la lista de apeluri sa vezi ca nu am fost sunat decat de cunoscuti si nici aia multi.

M-a sunat un amic ca i s-a futut placa video si nu mai poate mineri si ia in pula Bitcoinul.

Am mai avut apelul de rutina al fostei care ma saluta regulat invariabil la fel: Du-te-n plm de fraier sa ti-o trag in dos!

Am sunat eu iubita dar nu a raspuns...probabil era cu sotul. Si cam atat.

Am dat o laba si m-am culcat linistit si acum cand m-am trezit m-a agitat postul tau. Cum plm s-a sunat asa de mult in studiouri si eu nu am nici un apel?!

PS: Sa stii Ana ca nici cand suni la fetele cu anunturile de la ziar sau de la catalog nu raspund intotdeuna. Poate suni chiar cand sunt infipte si au treaba. Mie imi plac alea de la blocul Zepter si nah cand nu raspund, insist.
:blush: :') :blush: :blush: :blush: si eu care vreau as fiu femeia care linisteste....nu agita ups ups ups
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”