Informatii start video chat cuplu .[Beginer]

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
xgamer
Mesaje: 1
Membru din: 14 Ian 2018, 15:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna .

In primul rand tin sa va salut pe toti si sa va doresc un an cat mai bun si sa aveti parte de tot ce va doriti.

De ceva timp ma tot gandesc sa incep si eu cu iubita mea sa facem video chat de cuplu .

Intru des pe chaturbate sa acumulez cat mai multe informatii si asa mai departe. Este acesta un site bun ? Tin sa specific ca eu arat foarte bine (merg la sala de ceva ani ,iubita mea arata la fel de bine )

Am nevoie de toate informatiile legate de un start in acest domeniu (de exemplu ,nu stiu cum sa pun pentru 10token flash tits ,etc ,intelegeti?)
Am Laptop i5 gen 8 ,8gb rami ,ssd ,etc . Ce web mi-ati recomanda?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

xgamer scrie: 14 Ian 2018, 15:46 De ceva timp ma tot gandesc sa incep si eu cu iubita mea sa facem video chat de cuplu .
De la gand pana la pus in practica mai este un singur pas sau mai multi depinde de fiecare in parte, spor si succes in continuare.
Intru des pe chaturbate sa acumulez cat mai multe informatii si asa mai departe. Este acesta un site bun ? Tin sa specific ca eu arat foarte bine (merg la sala de ceva ani ,iubita mea arata la fel de bine )
Este un site care abordat corect este foarte ok, se pot face lucruri minunate, daca exista si ceva in cap.
Am nevoie de toate informatiile legate de un start in acest domeniu (de exemplu ,nu stiu cum sa pun pentru 10token flash tits ,etc ,intelegeti?)
Eu am inteles nu stiu ceilalti daca au inteles, deci 10 token flash tits, etc, ok!
Am Laptop i5 gen 8 ,8gb rami ,ssd ,etc . Ce web mi-ati recomanda?
Pe forum sunt toate informatiile de care ai nevoie, citeste in acest topic totul despre webcamuri care sunt cele mai noi si ce fac ele
http://www.adultvideochat.ro/forum/view ... =1&t=13159
Foloseste cu incredere butonul search si citeste tot ce gasesti, sunt multe posturi scrise ani in urma care sunt inca de actualitate.

Un sfat pe care m as bucura sa il iei in calcul ar fi sa iti lasi prietena sa lucreze singura, in acest mod are mai multe sanse sa faca ceva si totodata tu ai sa ai mai mult timp liber, te poti duce in continuare la sala.

Spor acolo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”