Despre plata chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sonyhtt
Mesaje: 12
Membru din: 09 Oct 2015, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut tuturor,am nevoie de putin ajutor..am facut pe 28.11.15 conversia la tokensi si a fost facuta cu succes...10990 tokens au fost convertiti in 549$...bun am asteptat sfarsitul luni..a trecut..suntem in 3 si inca nimic..nici un mail de la payonner or chaturbate cu medota aceea de a da 2 sau 5$ pentru a imi intra bani in cont...am dat pe 1 mail la chaturbate...si mi au zis our recors currently shows you payout for 1.12.15 for 549$ sent by payonner si restul ca intre o zi si 7 dureaza..deci din mesajul lor sa inteleg ca au fost trimisi...sau vor urma? De la payonner nimic..sunt connectat cu zmediaanow si id meu...cam cat trebuie sa astept?or ce-i de la cb au zis ca e prima plata si ca o sa primesc doar vorbe?am muncit 10zile pentru ei si chiar am nevoie de acei bani.mersi.astept ajutor.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Nustiu unde e problema cert e ca mie mi-au intrat banii in noaptea dintre marti spre miercuri prin payoneer !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
sonyhtt
Mesaje: 12
Membru din: 09 Oct 2015, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

E bine..nustiu de ce dar simt ca nu voi vedea nici un $...mi au dat email si au zis ca au precizat ca va dura 7 zile lucratoare pentru payment...de ce asa mult nu inteleg..
sonyhtt
Mesaje: 12
Membru din: 09 Oct 2015, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

As dori si eu un raspuns mai concret daca se poate...de la cineva care a mai patit asta si daca s'a rezolvat...mai vad bani sau..vorbe?mersi. Astept raspuns
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Chaturbate a facut platile pe Payoneer. Daca tu zici ca e ok in contul tau de Payoneer ca apare Zmedianow atunci problema e la Payoneer. Intri aici la live support in timpul zilei ca nu au program nonstop si vorbesti cu un operator:
https://payoneer.custhelp.com/app/login ... hat_launch

Parerea mea la problema ta e ca ori nu ti-ai salvat metoda de plata pe Chaturbate ori ai conturi/carduri multiple pe Payoneer. Rezolvare exista si banii oricum nu se pierd. Chaturbate sunt foarte seriosi cu platile.
Faceti bani cu Chaturbate,cele mai multe posibilitati de castig:
http://adf.ly/1Sp798
sonyhtt
Mesaje: 12
Membru din: 09 Oct 2015, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ok..deci am sa trimit mail la payonn maine...ce i de la cb au zis ca s au facut platile pe 1 si sa astept 7zile...pe cb mi au zis ca e ok payment info...nu am carduri multiple doar payonner...cum putem vorbi in pm?daca ma ajuti...nu gratis...mersi
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ti-am zis sa intri la suport online nu sa le dai mail. Pe live chat raspund mult mai repede.
In orice caz acum ti-ai facut nr. minim de posturi asa ca poti primi sau da PM.
Faceti bani cu Chaturbate,cele mai multe posibilitati de castig:
http://adf.ly/1Sp798
sonyhtt
Mesaje: 12
Membru din: 09 Oct 2015, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

S-a rezolvat..tocmai astazi dimmineata ce am venit de la servici..si intru in payonner..sa vad ce mai e si surpriza zmedianow...sens x usd...mersi ready oricum.bafta
sonyhtt
Mesaje: 12
Membru din: 09 Oct 2015, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

S-a rezolvat..tocmai astazi dimmineata ce am venit de la servici..si intru in payonner..sa vad ce mai e si surpriza zmedianow...sens x usd...mersi ready oricum.bafta
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”