Probleme Streamray (Cams.com)

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Karina.Rina
Mesaje: 11
Membru din: 05 Noi 2015, 09:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

In ultima perioada am probleme cu site-ul Streamray (Cams.com), imi scot membrii din privat, acum am pe pagina 10 membrii cu bani si intr-o secunda dispar toti, ei imi scriu in chat dar la mine pe site nu apare (verificand free-ul am vazut ca ei vorbeau cu mine, dar la mine nu aparea nimic). A mai intampinat cineva problema asta? Este site-ul meu principal, lucrez doar pe el, folosesc Adobe Encoder , calculator bun I7, conexiunea de la internet este buna. Aceasta problema a aparut de vreo 2 saptamani, le-am trimis mail-uri, dar de fiecare data am primit mesajul "clear cache and cookies then log in again to broadcast", care nu rezolva problema. Are cineva vreo solutie?

Multumesc frumos!
SoulCams Models Studios wanted
black&white
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 05 Feb 2014, 10:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Au o gramada de probleme tehnice si suportul e de-a dreptul incompetent :( Mie mi-au dat warn ieri pentru ca cica nuditate in free chat, cand colo eram in tipping si iditoul cu care am vorbit dupa la suport nu stia diferenta intre tipping si nude :( N-am patit sa mi se deconecteze membrii in grup, insa se intampla atunci cand intra in free sa nu ma vada si mi s-o intamplat de cateva ori sa nu-mi vad in free propiul text insa lor le aparea. La fel, i7, net super bun, encoder si tot ce trebe.....bine ca raman guestii conectati in tipul show-urilor :( Solutia? Rabdare si tutun pana-si rezolve problemele, asta in cazul in care nu vrei sa adaugi alt site pana atunci.
Karina.Rina
Mesaje: 11
Membru din: 05 Noi 2015, 09:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

black&white scrie:Au o gramada de probleme tehnice si suportul e de-a dreptul incompetent :( Mie mi-au dat warn ieri pentru ca cica nuditate in free chat, cand colo eram in tipping si iditoul cu care am vorbit dupa la suport nu stia diferenta intre tipping si nude :( N-am patit sa mi se deconecteze membrii in grup, insa se intampla atunci cand intra in free sa nu ma vada si mi s-o intamplat de cateva ori sa nu-mi vad in free propiul text insa lor le aparea. La fel, i7, net super bun, encoder si tot ce trebe.....bine ca raman guestii conectati in tipul show-urilor :( Solutia? Rabdare si tutun pana-si rezolve problemele, asta in cazul in care nu vrei sa adaugi alt site pana atunci.
Multumesc de raspuns, poate mai sunt alte persoane care au patit acest lucru si au gasit vreo solutie. Fiind singurul site pe care lucrez ma intereseaza foarte mult sa gasesc o solutie :?
Avatar utilizator
BiancaAVC
Mesaje: 4
Membru din: 04 Mai 2015, 07:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca problema nu e la tine atunci nici solutia nu e la tine. Cum a spus black&white ...rabdare si tutun si inca un site pe langa sa iti intregeasca veniturile. Deja dureaza de cel putin o luna problmele, suportul nu stiu in ce masura is incompetenti cat nu isi asuma si recunosc problemele asa ca... spor acolo.
Karina.Rina
Mesaje: 11
Membru din: 05 Noi 2015, 09:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BiancaAVC scrie:Daca problema nu e la tine atunci nici solutia nu e la tine. Cum a spus black&white ...rabdare si tutun si inca un site pe langa sa iti intregeasca veniturile. Deja dureaza de cel putin o luna problmele, suportul nu stiu in ce masura is incompetenti cat nu isi asuma si recunosc problemele asa ca... spor acolo.
Multumesc frumos de raspuns :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”