Foloseste cineva windows 10?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
unmodel
Mesaje: 9
Membru din: 26 Iul 2015, 21:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara,
Folseste cineva windows 10? Si daca da, as dorii sa stiu cum merge ( in special pentru lj).
Va multumesc :*
SoulCams Models Studios wanted
lordnight
Mesaje: 43
Membru din: 16 Noi 2014, 19:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ! Eu il folosesc pe cele 2 calculatoare cu care lucrez si merge foarte bine . Merge foarte bine si lj el .
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Buna , cerinte pentru windows 10?
Banuiesc ca sunt destule conflicte cu celelalte site-uri sau ma insel?
Gen stremate , stramray sau altele ?
Multumesc
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Merge bine. Poate chiar mai bine ca WIN8.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Intel
Mesaje: 18
Membru din: 28 Noi 2014, 12:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lordnight scrie:Buna ! Eu il folosesc pe cele 2 calculatoare cu care lucrez si merge foarte bine . Merge foarte bine si lj el .
Bine de stiut. Eu nu m-am incumetat sa il instalez, raman la Win7 deocamdata. Astept ca Win10 sa devina matur si ca producatorii de drivere si de alte software-uri sa scoata cat mai multe programe compatibile cu el. Pentru mine deocamdata e prea devreme.
Avatar utilizator
alotofLaura
Mesaje: 36
Membru din: 02 Mai 2015, 22:38
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am trecut de cateva zile de la 8.1 la 10 si sunt foarte multumita. Parca totul se misca mult mai bine.

Nu ai nevoie de drivere, Windows 10 o sa le gaseasca si le instaleaza automat (asta in cazul in care esti cat de cat cu tehnologia la zi). Producatorii (ma refer in special la laptopuri) nici macar nu mai pun drivere pe site, pentru Windows 10.

Am 3 laptopuri, toate merg perfect. La unul singur am avut o mica problema cu driverul de la card reader, il gasea in Windows Update, il descarca dar dadea o eroare la instalare. Am luat de pe site-ul laptopului driverul pt windows 8.1, l-am instalat si a mers perfect, l-a recunoscut si nu mi-a mai facut probleme.

Toate programele ar trebui sa fie compatibile.
If You don`t have what You want, WORK HARDER !
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”