Donez doua trepiede pentru webcam

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Dupa cum spune titlul topicului donez doua trepiede care pot fi folosite pentru videochat, de fapt este un trepied si un mini trepied, m-am impiedicat de ele atunci cand faceam un pic ordine in lucrurile utile si cele inutile.
Imagine

Mini trepiedul poate fi folosit pentru a tine webcamul pe birou/masa langa monitor , este micut (nu se mareste) dar poate fi foarte util.

Trepiedul (cel argintiu din poza) se mareste si poate fi utilizat pentru a tine webcamul langa pat / canapea ( punct de lucru )

De mentionat: sunt din gama LIGHT - adica suporta cu brio Webcam - nu as risca sa montez camera video pentru ca nu sunt suficient de solide pentru a sustine greutatea unei camere video + pantilt.

Problema este ca nu cunosc persoane care sa aibe nevoie ( sa aibe probleme cu $ incat sa nu isi poata permite sa cumpere un trepied ) de asta am scris acest topic.

Daca treci printr-o perioada mai grea si ai nevoie de un trepied care sa te ajute sa montezi webcamul in alta pozitie ma poti contacta si cu cea mai mare placere te ajut.

Oferta se adreseaza doar modelelor din bucuresti si functioneaza pe principiul primul venit primul servit. Se vor dona separat.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

CharityStudio iti multumeste Adi pentru implicarea ta activa in curatarea surplusului si donarea sa. Dupa becurile donate (sa fie primit) ne bucuram de niste trepiezi minunati.

Laudat fie numele Donnului si al tau Adi!
CharityStudio iti multumeste.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Acum realizez ce teapa eram sa iau ! Eram cat pe ce sa ma arunc si eu la ceva moca , dar parca am intuit ca Glamour va cere si un PrtScn de pe Payo ... :lol:

Cu toate ca nu este drept .Veniturile sunt una , cheltuielile alta ... :wink:
Pussycutza
Mesaje: 23
Membru din: 09 Oct 2015, 14:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Daca tot esti dispus sa donezi, pe mine ma intereseaza trepiedul mic. Momentan tin webcam ul pe doua cutii de pantofi..haha
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Pussycutza scrie:Buna. Daca tot esti dispus sa donezi, pe mine ma intereseaza trepiedul mic. Momentan tin webcam ul pe doua cutii de pantofi..haha
Cu cea mai mare placere, astept sa ma contactezi telefonic/mess sa stabilim unde si cand.


Teoretic a mai ramas trepiedul.



P.S. CharityStudio - ma bucur ca e profit maxim si ca am luminat calea catre succesurile modelelor. Amin
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Cand mai faceti acte de caritate vreau si eu sa primesc ceva:) Multumesc:)
Dora
Mesaje: 15
Membru din: 02 Mai 2015, 21:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca il mai ai, eu as fi foarte recunoscatoare pt trepied. :)
likeasunshine
Mesaje: 14
Membru din: 24 Iun 2015, 06:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Mai este valabila donatia? As vrea si eu.Multumesc mult.
likeasunshine
Mesaje: 14
Membru din: 24 Iun 2015, 06:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai este ceva valabil din oferta?
Pussycutza
Mesaje: 23
Membru din: 09 Oct 2015, 14:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Iti multumesc Glamour Foto. L-am testat, este perfect!! Foarte practic pentru mine. Mult succes! :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”