Cont pe Niteflirt 2015

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

Vreau sa lucrez ca pso pe Niteflirt si as vrea sa va rog sa imi spuneti cum se poate intra din Romania pe acest site ca sa lucrez, stiu procedurile si ca nu primesc din Romania. Ma intereseaza cine lucreaza din Romania pentru ei cum a procedat sa isi faca cont si cum face cu plata in anul 2015, poate ceva s-a mai schimbat de la ultimele postari de aici.
Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

Sunt uimita si nu inteleg de ce romancele sunt alungate in suturi de pe site-uri ca Niteflirt si altele. Ce prostii au facut unii romani de suntem toti scuipati afara atat de urat?
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Bfx scrie:Sunt uimita si nu inteleg de ce romancele sunt alungate in suturi de pe site-uri ca Niteflirt si altele. Ce prostii au facut unii romani de suntem toti scuipati afara atat de urat?


Multe prostii, pentru ca romanului nu ii place dar munca nu.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

Da, banuiam... Si atunci cum de se mai castiga bani din video chat? Inseamna ca au mai ramas site0uri unde nu au dat INCA tepe... si acelea mai primesc romance. Nu?
Eu sunt oarecum noua in domeniu si suparata ca nu pot face cont pe Niteflirt din cauza unor asa zisi oameni.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”