Primesc cu 2-3 dolari mai putin in payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De 2 perioade am o problema...de fiecare data cand ma anunta ca mi se trimit banii in noaptea respectiva imi arata ca primesc mai putini bani cu 2-3 dolari.

Primesc mail cu:
You have received a payment to your Payoneer account!
From: xxxxx
Amount: si aici primesc cu 2-3 dolari mai putin decat trebuiau ei sa-mi trimita.

De ce oare?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Loredana95 scrie:De 2 perioade am o problema...de fiecare data cand ma anunta ca mi se trimit banii in noaptea respectiva imi arata ca primesc mai putini bani cu 2-3 dolari.

Primesc mail cu:
You have received a payment to your Payoneer account!
From: xxxxx
Amount: si aici primesc cu 2-3 dolari mai putin decat trebuiau ei sa-mi trimita.

De ce oare?

Nu se percepe pentru un fee de 2-3 $ cand intra $$ imediat in cont?
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pentru a intra imediat 5$ iar pentru a intra in contul payo dupa 2 zile se percepe 2$...eu am ales mereu sa-mi intre dupa 2 zile dar acesti 2$ se retrag imediat cum ajung banii pe card
Mie imi intra banii in cont pe 11..deci cei 2$ mi se vor retrage pe data de 11 dar eu in seara asta cand m-au anuntat ca imi trimit banii mi-au mai luat 3$.Am trimis mail si la suport si la payoneer(ca nu stiu cine e "raspunzator"
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Loredana95 scrie:Pentru a intra imediat 5$ iar pentru a intra in contul payo dupa 2 zile se percepe 2$...eu am ales mereu sa-mi intre dupa 2 zile dar acesti 2$ se retrag imediat cum ajung banii pe card
Mie imi intra banii in cont pe 11..deci cei 2$ mi se vor retrage pe data de 11 dar eu in seara asta cand m-au anuntat ca imi trimit banii mi-au mai luat 3$.Am trimis mail si la suport si la payoneer(ca nu stiu cine e "raspunzator"

Iti doresc sa faci suficient de multi banuti incat sa nu te intereseze acei 3-5 $ de la transfer, nici taxa lunara anuala etc etc, de la o suma in sus chiar nu mai conteaza.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu ma prea intereseaza insa nu intelegeam care e treaba si nu prea imi doresc in timp suma asta sa creasca de la 2-3$ la mai multi $ :D.

Multumesc frumos!!!! O noapte frumoasa
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Loredana95 scrie:Nu ma prea intereseaza insa nu intelegeam care e treaba si nu prea imi doresc in timp suma asta sa creasca de la 2-3$ la mai multi $ :D.

Multumesc frumos!!!! O noapte frumoasa
Nu cred ca o sa creasca nu ar avea motiv, daca totusi afli despre ce este vorba lamureste-ne si pe noi

Multumesc si tie spor la lucru,
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Daca e vorba de banii primiti de la chaturbate trebuie sa stii ca ei percep o taxa de un dolar la plata prin payoneer , xlove parca percepe 3% taxa pentru plata prin payoneer si probabil si alte site-uri fac la fel , de exemplu la imlive nu platesti nici macar acei 5$ pentru immediately load ! Cred ca acolo e problema ta !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”