Este streamate down?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A cazut streamate.com?sau doar mie nu mi se mai incarca?nu merge nici pagina de streamatemodels.com .si nici streamate.com.am incercat cu proxy si tot nu se incarca si pe pagini care arata ca e up sau down apare ca e up.merge la cineva sau doar la mine e down?astept raspuns va rog.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sweetkitty
User Junior
User Junior
Mesaje: 79
Membru din: 06 Apr 2014, 23:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Merge , probabil au avut o problema ceva... si au trimis mail streamate Europa ... app de ce ziceai tu cu discrimanarea.. acum poti sa le spui directo toate problemele .
Bafta !
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mie tot nu imi merge cu nici un fel de ip.si a cazut cam de 30 de minute ca lucram cand a cazut.am vazut ca au trimis acel mail.nu am ce sa le spun ca tot ce vreau ei fac .e ca si cum as vorbi singura :lol:
si tie ti-a fost cazut in timpul acesta si si-a revenit?
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si-a revenit acum,scuze ca am deschis asa repede topic,puteti sa il stergeti daca il considerati nepotrivit.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

kytycat scrie:si-a revenit acum,scuze ca am deschis asa repede topic,puteti sa il stergeti daca il considerati nepotrivit.

Am verificat si streamatemodels si streamate.com sunt UP AND RUNNING !

Spor acolo


P.S. Nu este de sters, daca au avut o problema se pare ca a fost remediata.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”