Din $ in jetoane (GRESEALA)

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
CristinaElena
Mesaje: 7
Membru din: 30 Iul 2015, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna din nou :)) am fc o greseala, mi-am transformat o parte din $ in jetoane :( nu foarte multi dar totusi, am ales metoda de plata Payoneer dp m-am deconectat si am intrat mai trz si nu inteleg cum de era selectat pe jetoane dar bine inteles ca nu mai m-am uitat k eu stiam ca e metoda de plata Payoneer si uite asa m-am ales cu jetoane :)) :| intrebarea mea e daca pot schimba jetoanele in $ din nou, daca nu ce as putea face cu ele ? pot sa-mi fac alt cont si sa mi le pot trimite ? :)) Ms :*
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

CristinaElena@ :lol:

Nu e asa grav , daca nu sunt multe jetoane .Bine ca nu ti-ai comandat din greseala de pe Imagine , vreun Mercedes /elicopter de 2 locuri /AK 47 etc .

Te trezeai cu ele in fata portii , si sa te tii atunci , invidie pe vecini ! Nu cred ca este idee prea buna sa-ti infiintezi o mica spalatorie de jetoane , sa-ti trimiti singura o parte din bani (restul fiind pentru site , normal ) .Mai bine le folosesti sa intri la concurenta in camera , sa le reamintesti cat de urate si de grase sunt ( chiar daca nu sunt , le strici ziua macar :)) ) , dar de pe alt pc sa nu te dibuiasca site-ul , sa te inchida cu tot cu spalatorie :))

P.S Sper ca ai inteles ca este un pamflet si nu te apuci de facut asa ceva :wink: .
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Acum asta e , dupa ce intampini a 4-5 problema si acumulezi 10 postari poti trimite un pm colegei de forum care te-a ajutat cu setatul metodei de plata sa-i ceri numele ei si sa i le trimiti cadou , asta daca nu sunt cu miile caz in care te rog sa ma contactezi cat mai urgent sa plecam intr-o vacanta micutza si sa punem zilnic aici pe forum poze cu noi pe pat , pe sezlong , in jacuzi , la cazino si oriunde ne mai putem poza acoperiti in jetoanele respective ... din pamflet in pamflet recunosc ca nu stiu exact ce sfat ti-as da dar cel mai lejer ar fi daca ai avea o prietena/prieten care sa lucreze tot pe cam4 si sa i le trimiti urmand ca el/ea sa-ti dea contravaloarea in bani cand ii primeste ...orice alta varianta mi se pare scarpinat invers

o duminica placuta
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
CristinaElena
Mesaje: 7
Membru din: 30 Iul 2015, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eldiablo scrie:Acum asta e , dupa ce intampini a 4-5 problema si acumulezi 10 postari poti trimite un pm colegei de forum care te-a ajutat cu setatul metodei de plata sa-i ceri numele ei si sa i le trimiti cadou , asta daca nu sunt cu miile caz in care te rog sa ma contactezi cat mai urgent sa plecam intr-o vacanta micutza si sa punem zilnic aici pe forum poze cu noi pe pat , pe sezlong , in jacuzi , la cazino si oriunde ne mai putem poza acoperiti in jetoanele respective ... din pamflet in pamflet recunosc ca nu stiu exact ce sfat ti-as da dar cel mai lejer ar fi daca ai avea o prietena/prieten care sa lucreze tot pe cam4 si sa i le trimiti urmand ca el/ea sa-ti dea contravaloarea in bani cand ii primeste ...orice alta varianta mi se pare scarpinat invers

o duminica placuta
Da m-am gandit si eu la asta ! Dar acum lucrez pe cont propriu si nu vreau sa-mi fac prietene, e mai bine sa nu se afle ceea ce fac, am vrut sa-i dau mesaj fetei care ma ajutat dar nu am gasit pe forumul asta unde se poate trimite mesaje private, problema am rezolvat-o, le-am trimit celor de pe cam4 un mesaj ca mi-am transformat $ in jetoane si ca imi vreau $ inapoi :)) si ghici mi-au dat $ inapoi :))
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Ma bucur ca ai rezolvat problema , mesaje private o sa poti sa dai abia dupa ce o sa ai 10 postari , in rest toate cele bune si spor la bani + have a cute nice sunday
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

CristinaElena scrie: Dar acum lucrez pe cont propriu si nu vreau sa-mi fac prietene, e mai bine sa nu se afle ceea ce fac,
Perfect adevarat, nu ai de unde sa stii cum se schimba lumea si de la o mica neintelegere sa ajungi sa stai cu stres cum ca poate sa spuna...

Spor acolo bine ca ai rezolvat.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”