Solicita plata cam4 !

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
CristinaElena
Mesaje: 7
Membru din: 30 Iul 2015, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum pot sa-mi scot banii dp CAM4 ??? Cu Payoneer ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Daca CAM4 accepta ca metoda de plata Payoneer, atunci da, poti sa iti scoti banii cu Payoneer dar pentru a face asta trebuie sa atasezi contul tau de model la contul tau de Payonee pentru ca cei de la CAM4 sa stie unde sa iti trimita banii. Banuiesc ca nu ai facut asta daca pui aceasta intrebare ...
Avatar utilizator
anna94
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 05 Iun 2015, 12:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Te loghezi pe cam4 -> Cam4bucks
1. Setezi metoda de plata: Payment Method -> Payoneer -> set up -> If you already have a Payoneer Card Click Here
2. Request Payment
Avatar utilizator
CristinaElena
Mesaje: 7
Membru din: 30 Iul 2015, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

anna94 scrie:Buna,
Te loghezi pe cam4 -> Cam4bucks
1. Setezi metoda de plata: Payment Method -> Payoneer -> set up -> If you already have a Payoneer Card Click Here
2. Request Payment
Multumesc mult, cand incercam sa selectez metoda de plata "Payoneer" nu-mi merge, imi aparea sa completez din nou pt un nou card, si nu gaseam optiunea ca am deja card :)) trebuia sa dau :" If you already have a Payoneer Card Click Here" Multumesc :oops:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”