YNOT Awards 2015

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Ca să mai dezmorțim puțin atmosfera cu exemple pozitive din industrie, vă anunț că ieri s-au publicat nominalizații pentru ce-a cincea ediție YNOT Awards, care va avea loc la Praga, în cadrul The European Summit.
Felicit pe această cale cele două studio-uri din România nominalizate la Best Emerging Studio - STUDIO20 şi CHARM STUDIOS! Deasemenea, felicitări şi celor două modele din România nominalizate la Best Live Cam Model!
Mulțumesc tuturor celor care au susținut proiectul Live Cam Awards pentru categoria Best New Comer, şi mulțumesc tuturor celor m-au propus pentru titlul de Businesswoman of the Year, vă sunt recunoscătoare pentru sprijin şi susținere, în special comunității din România - consider că toți datorăm mare parte a realizărilor noastre acestui forum, este foarte important să nu uităm de unde am plecat.
Puteți vota şi găsi mai multe detalii la http://ynotawards.com

Mult succes! See you in Prague!
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Bratty in acest domeniu sunt numai exemple pozitive, nimic anormal nu am auzit in ultimul timp si cu siguranta nu exista om care sa fi uitat de unde a plecat ( pentru ca ai mentionat forumul am sa cred ca faci referire la oameni care au uitat ca au plecat de pe forum si ca datoreaza multe acestei comunitati )

Felicitari tuturor nominalizatilor, personal sper ca din ce in ce mai multe nume din romania sa castige si sa demonstreze ca lucrurile se pot face cum trebuie.

Bravo Bratty sper ca sa castigi tot ce se poate castiga.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

GlamourFoto scrie:Bratty in acest domeniu sunt numai exemple pozitive, nimic anormal nu am auzit in ultimul timp si cu siguranta nu exista om care sa fi uitat de unde a plecat ( pentru ca ai mentionat forumul am sa cred ca faci referire la oameni care au uitat ca au plecat de pe forum si ca datoreaza multe acestei comunitati )

Felicitari tuturor nominalizatilor, personal sper ca din ce in ce mai multe nume din romania sa castige si sa demonstreze ca lucrurile se pot face cum trebuie.

Bravo Bratty sper ca sa castigi tot ce se poate castiga.

Spor acolo
Mulțumesc, Adi!
Nu am făcut nicio referire cu subînțeles, nu îmi stă în fire, dacă am ceva de zis o spun direct, nu sunt genul care jonglează cu apropo-uri.
Am menționat că e foarte important să nu uităm de unde am plecat ca şi principiu, iar eu una datorez multe acestui forum.
Sper că s-a lămurit!

Cheers!
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Kaye
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 164
Membru din: 01 Mai 2006, 19:16
Localitate: Bucharest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Felicitari, Alexandra!
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Kaye scrie:Felicitari, Alexandra!
Mulțumesc din suflet, Kaye!

Cine are nelămuriri despre desfăşurarea evenimentului sau despre sistemul de nominalizare/votare poate accesa http://ynotawards.com sau îl puteți contacta direct pe Jay Kopita jay@ynot.com dacă aveți probleme la aprobarea contului, doar cei care fac dovada că lucrează în domeniu pot vota.

Cheers!
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Am votat deja iar votul meu a mers catre romanii nominalizati la diferite categorii (fie ca e vorba de studiouri , modele , business woman etc ) ! Va urez tuturor succes si sper ca o sa aduceti cat mai multe premii in Romania ! Iar indiferent de rezultat faptul ca exista mai multi romani nominalizati spune multe despre importanta romanilor in industrie !
Multa bafta tuturor !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Avatar utilizator
Jobs4Adults
User Junior
User Junior
Mesaje: 92
Membru din: 14 Mai 2012, 17:58
Localitate: EroAward.com
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Felicitari Alexandra, ție și celorlalți romani nominalizati! Te-am votat la ambele categorii, încă din primele zile de când se deschisese procesul de votare...si abia aștept sa ne mai revedem la evenimentele organizate de tine, de alții sau..de mine! ;)
CEL MAI BUN site de Videochat!>click CHATURBATE<BEST Webcam Site!
Yahoo mess & Skype ID: jobs4adults | CamSum.com - cam summit | www.EroAward.com
Asistenta 24/7 Modelelor Incepatoare & Medii pt Videochat de Acasa!
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Jobs4Adults scrie:Felicitari Alexandra, ție și celorlalți romani nominalizati! Te-am votat la ambele categorii, încă din primele zile de când se deschisese procesul de votare...si abia aștept sa ne mai revedem la evenimentele organizate de tine, de alții sau..de mine! ;)
Mulțumesc pentru susținere, Luca! Mult succes cu Cam Sum!

Ne vedem la Praga!
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”