Dezactivare conturi

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,in sfarsit pot spune ca merge bine,m-am pus pe treaba si am lasat lenea la o parte(nu credeam in veci lol).
Mi-am gasit un site principal(toata lumea are ceva cu chaturbate dar mie pe asta imi merge bine*show only in pvt ) si inca 1 de rezerva.
Pana sa ajung la astea 2 mi-am facut 5000 de conturi si pe alte site-uri si acum vreau sa sterg conturile.
Am tot cautat sa le dezactivez dar nu gasesc de unde.Puteti sa-mi spuneti cum dezactivez conturile pe:
-webcamclub
-xlove
-visitx
Multumesc anticipat!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Welcome back ,

Ma surprinzi ca ai reusit sa-ti faci 5000 de conturi pe diverse site-uri , acum fiecare site are particularitatile lui in ceea ce priveste inchiderea/dezactivarea conturilor asa ca-ti recomand varianta simpla din punctul meu de vedere :

Daca nu gasesti pe nicaieri "close your account" le poti trimite cate un mail la fiecare in parte atasand la el id + poza fata si id + poza fata si data curenta cu acelasi simplu mesaj :

"My name is .... and i have active on your platform the performer account ..... , i decide to stop working in webcam industry so please delete or tell me step by step how i can close my account on your platform

regards

Nume real - performer name"

sa ai grija sa trimiti acest mail de pe aceiasi adresa de mail de pe care ti-ai facut cele 5000 de conturi

Spor si un weekend cat mai placut
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc frumos! Le trimit acum cate un mail.Ma rog am exagerat si eu un pic cu alea 5000 de conturi :))
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”