Membrii CB

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
rich.diamond
Mesaje: 3
Membru din: 23 Iul 2015, 19:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

Am lucrat in trecut pe xlove si alte site-uri diferite de CB si MFC, acum doresc sa lucrez pe aceste 2 site-uri. Cand am creat conturile mai exact pe CB si nu era activat, am intrat de test sa setez si camera si in Room au intrat peste 40-50 membrii, acum dupa activarea contului nu trec mai mult de 20 membrii , si am stat cam 80-90 minute, si nici o miscare... Am un echipament oarecum bunicel zic eu, care ma ajuta pentru 2 site-uri care doresc eu sa le lucrez de inceput... si un Web Logitech C920 PRO. Chiar ma simt putin "demoralizata" din cauza asta, pe MFC la fel, foarte putini membrii... Daca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi !! Raman datoare !

Multumesc !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

rich.diamond scrie:Buna,

Am lucrat in trecut pe xlove si alte site-uri diferite de CB si MFC, acum doresc sa lucrez pe aceste 2 site-uri. Cand am creat conturile mai exact pe CB si nu era activat, am intrat de test sa setez si camera si in Room au intrat peste 40-50 membrii, acum dupa activarea contului nu trec mai mult de 20 membrii , si am stat cam 80-90 minute, si nici o miscare... Am un echipament oarecum bunicel zic eu, care ma ajuta pentru 2 site-uri care doresc eu sa le lucrez de inceput... si un Web Logitech C920 PRO. Chiar ma simt putin "demoralizata" din cauza asta, pe MFC la fel, foarte putini membrii... Daca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi !! Raman datoare !

Multumesc !



1.Daca te comporti ca pe xlove & comp , nu vor fi nici mocangii in camera ..., cele 2 mentionate , fiind sites cu instant action , doar asa "urci " in pagina :wink: Daca vei avea 2000 + viewers poti spera ca o parte vor plati ... :lol:
Exact ca la un magazin classic .Indiferent ce vei vinde , daca prin fata magazinului trec , sa zicem 2000 de persoane /ora , vei avea si vanzare indiferent de oferta de produse sau de pretul afisat ..

2.Nimeni nu si-a achitat nici o datorie aici ... niciodata ! Asa ca nu mai promite si tu , podurile sunt pline ochi de multumiri .... :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”