AWSummit și Awards - 2015

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Tin sa-l felicit pe Alex si evident intreaga echipa care a lucrat la organizarea evenimentului AWSummit si AWAwards.
M-am bucurat sa vad vechi cunostinte precum si oameni pe care-i stiam doar ca screenuri de pe forum.

In mod special vreau sa-l felicit pe Ionut si comunitatea ADULTVIDEOCHAT pentru premiul castigat,asta denota ca forumul este o forta incontestabila in acest domeniu dar fara Ionut multi dintre noi am fi ramas niste anonimi deci merita toata stima si recunostinta mea:)(sper eu ca a tuturor)

Felicitari tuturor castigatorilor si vreau sa le spun ceva si invinsilor sau celor inexistenti la vreo gala,nominalizare,whatever,nu conteaza cate premii castigi,tot ce conteaza in acest domeniu este sa fii cel mai bun in ceea ce faci,sa va autodepasiti in fiecare zi si sa ramaneti integri pentru ca nici o avere de pe lumea asta,nici un premiu,nu reflecta calitatea unui om.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@sweetkitty - Am dormit de ieri de la 12 ziua pana azi la 7 dimineata, am cam recuperat tot nesomnul :))

A trecut si AWsummit, primul eveniment la care am scos si eu capul in lume, primul dintr-o serie lunga pentru ca nu am de gand sa mai stau acasa de acum.

Alexandru si Razvan alaturi de intreaga lor echipa au organizat ireprosabil totul. Felicitari sincere si mult succes si de aici inainte, astept cu nerabdare si si AWsummit 2016.

A fost o placere deosebita sa cunosc atat de multi oameni de calitate din domeniu. Sunt sigur ca cei care aleg din varii motive sa lipseasca la evenimente de genul nu au decat de pierdut.

Felicitari castigatorilor AW-Awards, in special lui Ionut si comunitatii adultvideochat.ro, ma bucur sa fac parte din comunitatea "castigatoare" :) Asa cum spune si Isa, Ionut merita tot respectul pentru ce a realizat aici, mi-a facut o maxima placere sa il cunosc si sa stau la un pahar de vorba cu el live, este un om de nota 20.
Am avut onoarea de a o cunoaste pe LittleRedBunny care mi-a confirmat ca nu degeaba este preferata mea, o prezenta placuta si plina de stil, nu stiu cine ar putea sa ii reproseze ceva, una dintre cele mai naturale prezente feminine de la summit.
Isa, sar`mana ca nu mi-ai dat dupa ceafa... :)) Ti pup!
Sincer, nici nu prea am cuvinte e cam greu sa explici ce se intampla la un summit de genul, ideea generala este ca totul a fost perfect, cel putin pentru mine.
Avatar utilizator
Nephthys
User Activ
User Activ
Mesaje: 370
Membru din: 25 Mar 2008, 20:34
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Felicitari atat lui Alex, cat si intregii echipe de organizatori, pentru planificarea acestui eveniment de exceptie; educativ, dinamic si informativ. Efortul si implicarea s-au facut simtite din plin! Chapeau bas!

De asemenea, felicitari castigatorilor si mult succes in continuare tuturor!

To the be the best!

*Arsenie Boca*
Tortura! Intotdeauna o solutie pentru oamenii civilizati.
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nephthys scrie:Felicitari atat lui Alex, cat si intregii echipe de organizatori, pentru planificarea acestui eveniment de exceptie; educativ, dinamic si informativ. Efortul si implicarea s-au facut simtite din plin! Chapeau bas!

De asemenea, felicitari castigatorilor si mult succes in continuare tuturor!

All the best!
Nu stiu ce a fost informativ din partea site-urilor decat ce este afisat pe wiki a fiecarei platforme.

site`urile nu au venit cu nimic nou sau un plan pe viitor de business din perspectiva mea.

In rest, totul a fost super ok, chiar il felicit pe Alex pentru munca si efortul depus. Totul a iesit super ok si impecabil. Chiar de am participat pentru prima data aici in Romanica noatra , chiar mi-a placut.

Cius !
Robin
Mesaje: 22
Membru din: 11 Mai 2012, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Felicitari Alex si intreagii echipe Awsummit pentru inca un show super.
Totodata felicitari castigatorilor Aw-Awards, in special lui Ionut cat si communitatii adultvideochat.ro.
Ma bucur ca am reusit sa intalnesc si sa re-intalnesc multi oameni deosebiti si sper ca urmatorul Summit sa fie la fel de deosebit dar la cat il cunosc pe Alex sunt sigur ca ne va depasii asteptarile din nou.

Pentru toti cei care au ramas acasa din varii motive, nu va fie teama sa participati la urmatoarele editii. Aveti probabil cel mai tare Summit din Industrie in "ograda", un pic de socializare nu strica ;)
Ovidiu aka Robin
Business Development Manager
AuroraGlobal/Firecams
Skype: irip77
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Revenim cu înregistrarea integrala a showului , interviurile de pe covorul rosu si toate celelalte detalii despre AW Awards .

www.aw-awards.com
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”