Jasmin Support

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Încuiat
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

KlauMontana scrie: Nu e posibil ca dupa toate incercarile lor de a te face sa lucrezi strict pt ei,si sa renunti la alte site-uri concurente,ei sa poata sa iti submineze streamingul pe celelalte site-uri...nu stiu termenii exacti...dar gen,cei de la streamate folosesc un encoder pt a sta online la o caliate mai buna,iar cei de la Jasmin sa faca niste setari sa iti dea peste cap calitate mai stiu eu ce...?zic si eu...nu ma pricep...paranoia.
Exact cum ai spus este vorba de paranoia, nu sta nimeni de la livejasmin sa intre in pc-ul tau si sa iti strice setarile de calitate pentru alte siteuri ;)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
SoulCams Models Studios wanted
justme2015
Mesaje: 23
Membru din: 08 Mar 2015, 00:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu stiu de ce ati venit voi aici sa comunicati cu noi ca oricum sunteti degeaba si aici si pe site-ul livejasminului. Nu am intalnit raspunsuri mai aberante ca la voi. Ati venit aici sa ce? Cand iti spune omul o problema.....stati o mie de ani sa verificati contul sa vedeti poze badge draci laci....dupa care ii spui decat stai online...ce as putea sa zic?...sunt eu tampit sau voi INCOMPETENTI?
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ne poate spune cineva din suport ce imbunatatiri aduce noul soft JasminCam?
KlauMontana
Mesaje: 9
Membru din: 30 Apr 2015, 23:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dragica1 scrie:
KlauMontana scrie:Nu ma pricep atat de bine...dar sunt doar curios.Am inteles ca cei de la Jasmin pot intra in pc-ul tau datorita acelui soft,sa faca fel de fel de setari...
Nu e posibil ca dupa toate incercarile lor de a te face sa lucrezi strict pt ei,si sa renunti la alte site-uri concurente,ei sa poata sa iti submineze streamingul pe celelalte site-uri...nu stiu termenii exacti...dar gen,cei de la streamate folosesc un encoder pt a sta online la o caliate mai buna,iar cei de la Jasmin sa faca niste setari sa iti dea peste cap calitate mai stiu eu ce...?zic si eu...nu ma pricep...paranoia.
Nu au ei atatea cunostiinte sa faca lucrul de care spui tu(inafara de 2-3 restul is bata pe partea tehnica).In cele mai multe cazuri cand intra in PC-ul modelului rezultatul este dezastruos.


Am observat cand le-am cerut ajutorul...tot cu ajutorul altora am rezolvat...Eh nu imi mai bat capul cu LJ...e istorie.
Eram doar curios...acum vreo cativa ani faceau orice ca sa nu mai poti lucra pe alte site-uri...nu acceptau splitter sau daca setai camera sa se vada bine pe jasmin se vedea nasol pe celelalte...lucram la studio atunci,deci nu era de la mine...cei de la tehnic de acolo isi mancau ficatii de nervi.... :))))
roxy81
Mesaje: 1
Membru din: 22 Mai 2015, 12:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pe astia din suport nu ii intereseaza parerile noastre atunci cand mergem sa vorbim cu ei in suport...dar ii intereseaza parerile noastre pe un forum...ciudat :D
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu cred ca dupa ce cititi articolul asta mai are vreun rost sa va certati cu ei.....

http://camprofessionalsteam.com/jasmin- ... he-scenes/
JasminSupport
Mesaje: 9
Membru din: 07 Mai 2015, 15:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Va multumim tuturor pentru parerile exprimate!
Pe baza raspunsurilor primite aici si celor primite in Online Support ca raspuns la survey-ul nostru vom incerca sa crestem Supportul la un alt nivel.
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Topic inchis la cererea initiatorului.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”