Jasmin nu isi mai plateste modelele pt. functia Sneak Peak

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Avand in vedere ca pe vechiul topic lucrurile au luat-o razna, o luam de la capat aici. Un topic dedicat in special acestei probleme!


Totul a inceput odata cu aparitia stirii in care modelele Jasmin sunt anunte cu o lejeritate iesita din comun ca serviciul prin care membri platitori pot trage cu ochiul la privatele lor ( Sneak Peak) va fi in continuare la dispozitia membrilor, diferenta fiind facuta de un aspect minor, mai exact MODELELE NU VOR MAI FI PLATITE pentru acest serviciu!
Discutand cu mai multe modele am ajuns la concluzia ca acest site a intrecut orice masura si ca e cazul ca cineva sa le readuca aminte cine anume MUNCESTE pe acel site, asa a aparut petitia de mai jos!
O petitie in care cerem Jasminului sa isi revizuiasca aceasta ultima hotarare si care ii va face sa inteleaga ca nu suntem doar niste indivizi care muncesc pe un site ci putem sa ne si unim la nevoie!
Nu trebuie sa fim noi fortati sa platim esecurile proiectelor lor de anvergura, nu e un secret ca nimeni nu agreaza treaba cu TV-ul sau ca galeriile foto erau ok si inainte, daca au ales sa investeasca mult si prost sa isi suporte singuri greselile. Eu unul in acest moment simt ca modelele sunt furate intr-un mod grosolan de aceea am si ales sa formulez petitia de mai jos :

Link petitie : http://www.ipetitions.com/petition/time ... ters-union

Numar actual de semnaturi 272 : ( tu ai semnat? )

Imagine


Stiu, vei spune probabil ca oricum nu va face o diferenta! Eu spun ca va face! Poate nu acum, poate nu vor da acesti bani inapoi, insa cu siguranta vor realiza ca am inceput sa ne unim! Si daca ati uitat ce pot face niste oameni cand se unesc aduceti-va aminte cate nenorociri au fost oprite cand oamenii si-au unit fortele, iar ca romani nu cred ca trebuie sa va spun mai mult decat :
"Hai sa dam mana cu mana!"

Esti studio mic sau mare,model sau afiliat? Semneaza petitia si da o mana de ajutor!

Link petitie : http://www.ipetitions.com/petition/time ... ters-union

P.S. Formularul arata si locatia daca scrieti comentariul asa ca daca aveti probleme cu acest lucru exprimati-va parerea aici!


Mai jos sunt cateva citate din topicul anterior care merita luate in seama!
PandoraM
Pana la urma daca stam sa ne gandim Jasminul va obtine fix ce va dori: modelele vor munci mai multe ore sa recuperez banii din sneak peeksuri si vor uploada content prefesional cum vor ei doar ca sa faca mai multi bani......deci in final...cine are de castigat?
JustMee
Bine punctat Glam....nu inteleg cum sa fac munca voluntara fara acordul meu....asa mi se parea normal sa fim intrebate...i am spus si dac eu nu sunt de acord sa ofer show gratis ??? drept raspuns ....like i said you can make the premium channel :/ ....aceste channel vor fi un total esec....membri nu vor poze care oricum le postam pe twitter sau alte social sites ...sau video vor live ....un mail sa il trimit doar eu sigur nu va schimba nimic ...mi se pare total unfair ...si fara a accepta sa ma promovez gratis ....
=============
eu sunt revoltata ca fac munca voluntara fara acordul meu...nu traiesc din sneak peaks ..pur si simplu ma revolta ideea de munca voluntara ...este ceva ne mai auzit ..:/ cum fac sa pun cateva poze ??
Sunt modele care fac banii cu privat dupa privat nu cu un singur membru sau 2 ( va rog sa nu fiu inteleasa gresit nu jignesc pe nimeni acum) ,este putin logic modele sa nu aiba asa multe sneak peak memebri deja stiind ca doar stau de vorba ......Cum este de inteles ca un model ca si Lourd sa nu fie deranjata pentru ca au alta tactica de lucru...eu in schimb care fac privat dupa privat mi se pare aberant sa fac munca voluntara ....
Nu stiu cum sa fac poze dar am sa scriu eu cateva din sneak si venit pe perioada ...cu copy paste ....

4,296.37 USD - Venituri realizate din Tras cu Ochiul (Sneak Peek) $358.70
3,392.93 USD -Venituri realizate din Tras cu Ochiul (Sneak Peek) $279.85
2,583.47 USD -Venituri realizate din Tras cu Ochiul (Sneak Peek) $230.65
3,553.52 USD-Venituri realizate din Tras cu Ochiul (Sneak Peek) $241.75
4,178.78 USD -Venituri realizate din Tras cu Ochiul (Sneak Peek) $467.80
Da este o decizie abuziva, in devafoarea modelelor. Teoretic ar trebuie sa se aplice doar la modelele care vor sa apara pe chanelTV (pentru asta cica sunt banii opriti)
Smart
Cam asta e cu 10%...la unele modele nu se v-a simti nimic...la altele se va simti...Problema e de principiu, pentru ca se taie un venit care o sa fie in continuare incasat de la membrii si s-a oferit o explicatie penibila...

Imagine



Esti studio mic sau mare,model sau afiliat? Semneaza petitia si da o mana de ajutor!
Recupereaza-ti banii pe care ii muncesti.


Link petitie : http://www.ipetitions.com/petition/time ... ters-union


P.P.S Va rog frumos fara devieri de la subiect, fara balacareli, fara prostii! Aveti ocazia sa demonstrati ca putem face o diferenta, daca nu va e pe plac ideea pur si simplu ignorati acest topic!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
CAMtastique
Mesaje: 19
Membru din: 18 Mar 2015, 17:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Imagine

Jasmin isi joaca miscarile mercantil/machiavelic, dar bine(pentru ei), ei resprezinta 1 interes, cel propriu, pe cand performerii,studio-urile,afiliatii au 100000 si alea divergente, asa e cand nu ai o voce comuna si iese la iveala lacomia unora si amatorismul altora.

Egocentrismul ala cu "eu sunt cineva, nu ma afecteaza" este precar si pueril, maine numele mari, ar putea deveni nume mici, iar aici este vorba si de principiu, lipsa de respect.

Doar cu o petitie nu se face schimbare, e plin netul de petitii, in toate domeniile, unele mult mai importante, iar efectul este zero, CRED ca ar trebui ceva mai substantial, in genul ideii de greva japoneza, bineinteles ceva adaptat, potrivit cu subiectul, ceva ce arata solidaritatea si nemultumirea, mesajul(fie si personalizat sub o forma creativa) trebuie sa fie adus la cunostinta clientilor, trebuie sa fie vizibil publicului(motorul cel mai important al industriei).

Ideea de uniune este foarte buna, dar fara varfuri, cu reprezentati, nu cu regi si regine.
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut!

Si eu sunt sigur ca Jasminul se va sterge la cur cu petitia, am fost sigur din prima. Tot ce am urmarit a fost sa atrag atentia multimii in acelasi punct si usor, usor se va reusi treaba asta! Apoi poate ca unii/unele vor incepe sa si gandeasca si abia atunci putem vorbi de uniuni & stuff.

Romanii nu realizeaza ca noi suntem cel putin 70% din businessul asta. nimeni nu realizeaza puterea pe care o putem avea. Dar cat lumea doarme in bocanci, ce naiba sa facem!

Treaba cu greva e greu sa functioneze, dintr-un simplu motiv. Exista lacomie atat la bogati cat si la saraci. Daca maine de exemplu Lourdess va decide brusc sa ajute si intra in greva, o vad pe ea si mai intra cateva modele de top, ai avea tendinta sa spui : "Hai ca se poate!"

Eh pula, ca din spate vine HungryDoll si GreedyCunt si intra ele online sa fure membrii sau pur si simplu sa pupe in cur futacii de la Jasmin...

Cu cat analizez treaba asta mai mult cu atat realizez ca e nasol momentul!

Eu tot sper ca citeste cine vreau eu pe aici si vede ca asta e un forum de luat in seama, sa nu mai manance ciuperci alta data!
Avatar utilizator
CAMtastique
Mesaje: 19
Membru din: 18 Mar 2015, 17:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Treaba cu greva e greu sa functioneze, dintr-un simplu motiv. Exista lacomie atat la bogati cat si la saraci. Daca maine de exemplu Lourdess va decide brusc sa ajute si intra in greva, o vad pe ea si mai intra cateva modele de top, ai avea tendinta sa spui : "Hai ca se poate!"

Eh pula, ca din spate vine HungryDoll si GreedyCunt si intra ele online sa fure membrii sau pur si simplu sa pupe in cur futacii de la Jasmin...
Am specificat japoneza, nu se face prin intreruperea lucrului, ci doar se atrage atentia asupra nemultumirilor, simbolic(asta se poate decide prin identificarea unei metode originale) cum spuneam, ar fi mai mult decat o petitie, ar fi vizibila si pentru consumatori.
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Mie mi-a venit o idee...Nu stiu daca e ok, de aceea va cer parerea. Ce-ar fi sa dam noi toti un CANCEL la FREE CHANNEL si PREMIUM CHANNEL. Noi oricum nu avem nici una nici macar free chanel activ. Nici macar teasere nu avem, pentru ca nu vrem. Ce-ar fi sa nu mai existe teasere si aceste channele la nici o romanca? Uite, noi suntem primele care "am facut pasul acesta". Tare as fi curioasa...Deci repet, nu stiu cat de buna este ideea, de aceea va intreb pe voi ce parere aveti.

Sa aveti o seara perfecta!

Lourdes
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Perfect, e un pas in directia potrivita, merci Lourdess ..chiar buna ideea! Sa vedem insa cate din modele sunt dispuse chiar sa faca treaba asta!

Sunt convins ca daca macar 20% din modelele de top vor face treaba asta deja le va da de gandit! N-am smiley din ala cu aplauze Lourd, dar merci... daca nici macar asta nu sunt dispuse sa faca modelele, e clar.. cauza pierduta!

Daca stam sa analizam tot rahatul din cauza prostiei lor cu TV & Glamour a inceput... Am zis eu, astia sunt cei mai buni la luat decizii si de departe cei mai prosti in aplicarea lor...
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CAMtastique scrie:
Treaba cu greva e greu sa functioneze, dintr-un simplu motiv. Exista lacomie atat la bogati cat si la saraci. Daca maine de exemplu Lourdess va decide brusc sa ajute si intra in greva, o vad pe ea si mai intra cateva modele de top, ai avea tendinta sa spui : "Hai ca se poate!"

Eh pula, ca din spate vine HungryDoll si GreedyCunt si intra ele online sa fure membrii sau pur si simplu sa pupe in cur futacii de la Jasmin...
Am specificat japoneza, nu se face prin intreruperea lucrului, ci doar se atrage atentia asupra nemultumirilor, simbolic(asta se poate decide prin identificarea unei metode originale) cum spuneam, ar fi mai mult decat o petitie, ar fi vizibila si pentru consumatori.
Scuze man, acum citesc si "japoneza", da ar fi o idee... sa intre toate online cu un banner in spate "Jasmin Stop Stealing From Us!" :)
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

DannySDX scrie:
Sunt convins ca daca macar 20% din modelele de top vor face treaba asta deja le va da de gandit!
Daca stam sa analizam tot rahatul din cauza prostiei lor cu TV & Glamour a inceput... Am zis eu, astia sunt cei mai buni la luat decizii si de departe cei mai prosti in aplicarea lor...
Exact, bravo. Ma bucur ca, consideri ideea mea ok. Daca nu ar mai exista teasere si channele active, sa vedem atunci ce content mai are Jasmin pentru TV CHANNEL sau cum se numeste el. Asta e ideea. Ei fac TV, noi nu le dam content, dar lucram in continuare. Dar asta trebuie sa se intample in proportie de cel putin 90% in cazul modelelor romance. Oricum noi suntem majoritatea. Deci dati-i bice fetelor!

Lourdes
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai na, ei s-au invatat cu concursuri, draci, laci ... mereu au nevoie de continut.
Urci un video, reject ca nu e bun
Urci o poza , reject ca nu e buna
Tu ce faci ca model? Te agiti sa aduci content! Stiti care ce lucrul de care are orice site nevoie pentru promovare? Continut fresh!
Modelele jasmin ofera gratis treaba asta, sa n-aveti impresia ca poza care o urcati voi si e respinsa nu poate fi folosita anterior pentru promovari sau ca nu ramane salvata la ei pe server!
Agitati cu clipurile de ce au facut-o? Tot pentru TV, ati castigat vreuna ceva din TV? A venit ma macar un membru sa iti spuna ca model :
"Draga mea, ma uitam la Jasmin TV la Maruta si ti-au facut reclama si am venit sa te vad!" ?
Sunt convins ca e eruptie de clienti, nu alta! Indiferent... asta e locul unde ii doare cel mai tare acum, vreti sa ii doara? Dati in TV!
mariuca
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 135
Membru din: 30 Mar 2007, 16:38
Localitate: in front of my pc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Semnat petitia si sters continutul de pe free si premium channel. Nu sunt model de top in LJ, pierderile mele din SP sunt total insignifiante. Insa principiul pe care merge LJ acum mi se pare total incorect.
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Cat timp membrii dau bani logica ne spune ca este corect sa fim si noi platiti. Asa e corect si corectitudinea nu este cu poate si parca.
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Studio20 scrie:Cat timp membrii dau bani logica ne spune ca este corect sa fim si noi platiti. Asa e corect si corectitudinea nu este cu poate si parca.
100% de acord numai ca printr-un singur paragraf din contractul pe care il au toate studiourile / modelele Jasmin si-a cam acoperit moral ( v-am anuntat de la inceput ca putem modifica preturile sau procentele FARA sa va anuntam si singurul lucru pe care il puteti face este sa incetati colaborarea ) si legal ( aici nu sunt asa sigur daca s-au acoperit 100% pentru ca specifica modificarile nu eliminarile procentelor ca in cazul functiei sneak peak )

citatul din contract la care fac referire :

"Preturile per minut patibile de Vizitatori/Membri si care de asemenea constituie baza pentru insumarea sumelor castigate de mine, asa cum este descris mai sus, sunt supuse schimbarilor la discretia Operatorului Website-ului si inainte de a fi notificate catre mine. In cazul modificarilor substantiale in suma preturilor disponibile pentru plata, voi avea posibilitatea sa inchei prezenta Intelegere de Furnizare de Servicii in momentul informarii asupra acestor modificari; continuarea oferirii mele de servicii prin intermediul Website-urilor va fi considerata drept acceptarea tacita a acestor modificari."

Pe partea cealalta aplaud ideea lui @LourdesStudio si ca idee .... modelele care vor sustine aceasta initiativa pot foarte bine sa aibe undeva in fundal pe o foaie A4 scris frumos si politicos : PLEASE DON T DO SNEAK PEAK , IT S IMPERSONAL AND I DON T WIN NOTHING FROM IT
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

am mai zis eu vorba asta o data :

un ceva sau un cineva te poate afecta doar atat cat TU II PERMITI sa te afecteze.

si treaba asta nu se aplica doar in domeniul emotional, in sensul ca sa-ti muti gandul la altceva.
se aplica si cand barbatul ii arde o palma muierii si ea tace, si daca a tacut , pai altadata o sa-i mai arda o palma , si inca una si cand peste n-spe ani incepe muierea si urla la el ca o descreierata o bate dublu pe principiul : ia uite-o fire-ar ea a dracu' cum isi permite sa caste clontul la mine , pai n-a invatat de atatia ani cine-i stapanul ?

asa si cu Jasminul , azi iti ia un dolarel...taci.... daca ai tacut, adica "merge" , inseamna ca mai incape, iti mai ia si anul viitor un alt fel de dolarel... si-o sa te gandesti ca "asa fac ei" si iar taci .... iar taci , iar iti mai ia .... de ce ? pentru ca TU II PERMITI sa-ti ia.... asa cum muierea doritoare de pace si prietenie i-a permis barbatului fiecare noua palma.

eu nu lucrez pe Jasmin, dar daca Jasmin "poate" pentru ca se poate , sunt convinsa ca in viitor vor incerca acelasi lucru si alte site-uri.... pentru ca noi le permitem.
la fel a fost si cu taierea procentului oferit unui model.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
lordnight
Mesaje: 43
Membru din: 16 Noi 2014, 19:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu nu inteleg de ce va bateti capul cu LiveJasmin cand sunt si alte site-uri pe care se pot face bani frumosi...Nu mi-o luati in nume de rau este strict parerea mea ...
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lumea nu renunta la Jasmin din varii motive, dar nu goana e o solutie. Vad ca nimeni nu vrea sa priveasca lucrurile in ansamblu.

Aici nu e vb de petitie, petitia in sine nu va schimba nimic. Ceea ce face petitia este sa atraga privirilein aceasi directie!

Daca pleci si lasi Jasminul asta practic creezi precedentul! Incepand de acum orice site va putea face ce face Jasmin stiind ca si ei au scapat cu treaba asta! Eu inca mai incerc sa vad ceva rezolvat, macar sa vad cateva modele mai unite si tot voi consiera un pas inainte!

Eu am inceput promovarea ideeilor lui Lourdess si a lui Camtastique, aseara RaisaBella a facut pasul si a sters continutul free si premium, nu am apucat sa mai vb cu ea sa stiu daca a mai modificat ceva, dar dimineata tot contentul era sters!

Eu cand va zic ca se poate, se poate! Nu castigati banii inapoi? Nu e nimic! V-ati enervat cand v-au furat banii? Enervati-i si voi! :)
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

buna ideea cu stersul contentului gratuit s teaserelor gratuite. Delete!
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

JustModel scrie:buna ideea cu stersul contentului gratuit s teaserelor gratuite. Delete!
geniala, dat fiind ca practic nu ai ce altceva sa le faci.... metoda eye for an eye .... ai rupt de la mine, rup de la tine, mai rupi de la mine , mai rup de la tine, tinem scorul egal pana cand te potolesti.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

am discutat cu suportul la tema data.....asa si cum m-am asteptat, insistare, uitati de sneak peak si orientati-va la free si premium channel. Daca doriti sa faceti bani extra, in caz daca sunteti offline. Pai stati putin, eu nu vreu sa fac bani off line, eu vreau sa am % din faptul ca cineva ma priveste in privat. Si deja din premium, hotarasc singura, vreau eu sa investesc ca sa am ceva extra sau nu. Ori sa faca optiunea gratuita si pentru membri, si asta va fi o reclama in plus, a mea personala, ori daca membrii platesc, sa mi se dea si mie % din asta. Nu zic ca as face milioane din sneak peek, dar este ceva ce tine de bun simt. Atit.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andromaca_mulge_vaca scrie: cand barbatul ii arde o palma muierii si ea tace, si daca a tacut , pai altadata o sa-i mai arda o palma , si inca una si cand peste n-spe ani incepe muierea si urla la el ca o descreierata o bate dublu pe principiul : ia uite-o fire-ar ea a dracu' cum isi permite sa caste clontul la mine , pai n-a invatat de atatia ani cine-i stapanul ?

asa si cu Jasminul , azi iti ia un dolarel...taci.... daca ai tacut, adica "merge" , inseamna ca mai incape, iti mai ia si anul viitor un alt fel de dolarel... si-o sa te gandesti ca "asa fac ei" si iar taci .... iar taci , iar iti mai ia .... de ce ? pentru ca TU II PERMITI sa-ti ia.... asa cum muierea doritoare de pace si prietenie i-a permis barbatului fiecare noua palma.
Perfecta descrierea situatiei.. pacat insa ca nici macar cu comparatii din astea multi nu pricep! Dar ma bucur sa citesc ce ai scris si sa vad ca nu sunt singurul care realizeaza ca treaba asta creeaza un precedent pentru orice site!


=================

Ca un update la situatie

S-a ajuns la 129 semnaturi
RaisaBella si-a scos continutul free si premium alaturandu-se acestui protest
Bunny si-a postat petitia ca Pinned Tweet
Modelul Natrina a scris petitie ca renunta la munca pe site pana in momentul unei schimbari
Multe modele au semnat petitia si au lasat comentarii prin care critica Jasminul


Eu azi o las mai moale, sincer imi cam bubuie capul duoa astea doua zile... dar totusi imi place sa remarc ca usor, usor atentia se indreapta spre problemele astea.

Ah, din tot sectiune "Mami, mi-e foame!" ..am remarcat ca si premiile alea au scazut in intensitate si valoare! Eu zic sa va pregatiti, in curand veti plati un abonament lunar pentru a fi modele Jasmin :lol: :lol:
Avatar utilizator
DiamondSoul
User Junior
User Junior
Mesaje: 97
Membru din: 17 Sep 2010, 08:35
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Eu nu cunosc foarte bine acest site, am lucrat anul trecut putin pe el, anul asta cam la fel , iar acum de pe 1 mai vroiam sa incep mai serios dar am inceput cu stangul cand am vazut ce schimbare s-a produs, din ce imi aduc aminte inainte de schimbarea asta cu SP daca blocai privatul , alti membrii nu mai putea sa te spioneze sau sa intre in privat, zilele astea am observat ca functia Sneak Peak este activa si poti fi spionata chiar daca blochezi privatul, lucru confirmat si de catre admin, acum voi care cunoasteti mai bine acest site poate ma lamuriti si pe mine ca parca mi se pare prea incredibil sa fie adevarat, poti fi spionata chiar daca blochezi privatul ? Nu ma plang dupa bani din SP pentru ca eu oricum majoritatea timpului blocam privatul dar eu ca si model care vb cate luna si in stele ca nu prea imi place sa tastez nu as vrea sa ma auda alt membru ca ii indrug aluia cam aceleasi gogosi care I le-am spus si lui, nu suport ideea de a fi spionata, deci este strigator la cer daca eu cand blochez privatul , il blochez degeaba , sper sa ma insel si sper ca si adminul sa se insele, am semnat petitia iar canal nu am avut si nici nu am .
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna Diamond!

Sincer nu stiu acum daca e adevarat, dar nu cred. In private one on one sau in cele cu two way audio functia nu cred ca e activa, cel putin nu era. Insa nu m-ar mira sa mai vina cu un abuz, nu e ceva nou pentru Jasmin!

Mi-a zis Raisa acum ca ea si-a sters continutul din free si premium channel si si-a lasat doar galeria foto. Azi cand s-a logat galeria foto era bagata cu japca de Jasmin in free channel. Alt abuz..

Scrie undeva ca e obligatoriu channelul ala?
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Imagine

A fost testata treaba, serviciul Sneak Peak nu functioneaza cand aveti privatul blocat...

Deci, happy blocking! :twisted:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”