Jasmin-ul nostru cel de toate zilele

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Alex, eu inca vreau sa mai plutesc in naivitatea mea putin, sunt constient ca e greu sa fac vreo diferenta, aproape imposibil dar o parte din minca inca spera ca reusim cumva sa ajungem toti pe aceasi lungime de unda...

Just tu dai exemple de americance? Hai sa iti dau eu una mai aproape de casa, poate macar asta ii face pe romanii cu inima mare sa constientizeze ceva.

Mergi in Ferentari, afla care neam de tigani e certat cu care, du-te apoi da-i o palma unui tigan din clanul respectiv. Surprinzator vei vedea doua clanuri care isi pun ura dintre ei "on hold" si te ciufulesc de n-ai vazut asa ceva.

Hai sa aplicam treaba asta la noi la romani... in chat, in fabrici... unde vreti voi si vedeti reactii.... Astia suntem!

Am un proiect care a aparut exact cand trebuie si urmeaza sa ma mut inapoi in Olanda, abia astept sa scap de tara asta, nu exista zi in care sa nu regret ca m-am intors! Ne meritam soarta....
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

BrattyPrincess scrie:
JustMee scrie:Niko


Second place foarte urat sa jignim un om care are puterea de sacrificiu in loc sa invatam de la ei si dac putem sa aplicam ( eu am incercat ..eu nu sunt facuta sa stau in pvt cu un singur membru ..inebunesc ma plictisesc groaznic ) nu putem aplica tactica lor nici o problema ....da upgrade la tactica ta ( nu asta nu inseamna show doar cu jucarii nu inseamna sa faci double si tot asa ) ...dar nu avem hate pentru cei care fac mai mult ..ii apreciam si ii respectam pentru ca crede ma este greu foarte greu sa stai si cu un singur membru 8-10 ore in pvt ( greu psihic) ..
Meh, asta e atitudinea care diferența şi se reflectă şi în rezultate, şi în plasarea în pagină, în tot. Dar când e mai uşor să găseşti scuze decăt să munceşti şi sa perseverezi... se nasc oameni ca nikoleboss care aruncă gratuit cu noroi ca să îşi justifice nepuntința.
Cunosc zeci de oameni care gândesc aşa, in absolut orice domeniu, dar faza asta a întrecut orice limită a bunului simț şi a toleranței. E jignitor pentru domeniu în primul rând să susții că la Mamaia se suge pula, jigneşti tot de sus până jos, de la companii, ai căror angajați presupui că se pretează la aşa ceva, până la oamenii care participă la întâlniri şi modelele cu rezultate care au deschiderea să vină să îți arate ceea ce TU ai cerut.
Asta trebuie să îți demonstreze şi ție, Danny, că demersurile tale, oricât de bine intenționate ar fi, mor ca orice vorbă de duh în urechile prostului, pentru că ne lipseşte educația, nimeni care este cu capul pe umeri nu poate solidariza cu astfel de specimene cu gândire deficitară. Încet încet oamenii buni vor fi alienați pentru că la un moment dat te saturi să bați toaca pentru cei care nu doar că nu pricep, dar te mai şi jignesc.
Civilizat ar fi ca domnişoara nikoleboss să îşi ceară scuze public şi de la Lourdes şi de la toți ceilalți pe care implicit i-a jignit, dar pentru asta din nou este nevoie de educație, ceea ce lipseşte cu desăvârşire, altfel nu ar fi fost în stare să refuleze asemenea mizerii.
Nu o sa vina sa-si ceara scuze pentru ca este o dobitoaca,una dintre dobitoacele care se hranesc cu iluzia ca cele care fac performanta sunt niste sclave care muncesc pentru studiouri si se bucura ca ''oricum nu iau modelele toti banii'' indiferent de suma o impart,ele sunt miez si fac 3 lei dar nu-I impart cu nimeni=smecherie.
Am fost atat de nervoasa ieri cand am citit dejectia individei si nici azi nu mi-a trecut.Asta este unul dintre motivele pentru care am hotarat ca lumea nu merita sa impartasesti cunostinte,mai bine mor cu ele decat sa invat dobitoace ca ea ca nu trebuie sa sugi pula ca sa faci performanta.Cand citesc astfel de posturi,imi imaginez ca sunt in fata specimenelor de acest gen la un seminar si ca o idioata le spun gratis cum sa faca bani..no fucking way!
Sapand mai adanc in posturi,mi-am dat seama de unde ura si invidia pe Lourdes,aspira la acelasi gen de vchat dar probabil cu rezultate insignifiante si a chemat-o special ca sa-i arunce in fata mizeria stransa probabil din frustrare.
Si daca ai de gand sa-mi dai vreun replay ''mistreato'' te asigur ca nu-ti va ramane nici o celula neinjurata.
Daca tu iti permiti sa jignesti o intreaga industrie,sa vezi ce-mi permit eu.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

BrattyPrincess scrie: Civilizat ar fi ca domnişoara nikoleboss să îşi ceară scuze public şi de la Lourdes şi de la toți ceilalți pe care implicit i-a jignit, dar pentru asta din nou este nevoie de educație, ceea ce lipseşte cu desăvârşire, altfel nu ar fi fost în stare să refuleze asemenea mizerii.

Sunt cateva persoane ( printre care si eu ) care considera ca asa ar fi frumos, ca nicoleboss sa isi ceara scuze public fata de lourdes si fata de restul persoanelor pe care i-a atins cu vorbele respective, oameni care chiar au facut lucruri remarcabile in domeniu.
IsaGlamChat scrie: Si daca ai de gand sa-mi dai vreun replay ''mistreato'' te asigur ca nu-ti va ramane nici o celula neinjurata.
Daca tu iti permiti sa jignesti o intreaga industrie,sa vezi ce-mi permit eu.
Toate ca toate dar eu am auzit povesti spuse in soapta despre talentele ascunse pe care le are Isa, daca incepe sa te injure, vai mama ... nici toata apa din dunare nu te mai spala.

Asa ca cele 2 alternative sunt - ceri scuze ai gresit lumea uita, - sau nu zici nimic,
daca zici ce nu trebuie, intram in sfera crepusculara, isi pune Sad mainile in cap si ne trage de urechi ca noi trebuie sa fim un exemplu...

HAHAHA
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

.Tu chiar crezi ca 30 k pe luna sa fac cu pizda?E naspa daca asta e impresia ta,chiat te compatimesc fiind si veche in industrie inseamna ca nu ai invatat nimic.
De rautati si jigniri suntem buni toti,la performanta stam mai prost,pe langa multe alte lucruri...
Evident ca nu este drept sa fie luati banii din SP dar...streamate face acelasi lucru,ia du-te si vocifereaza tu acolo la support sa vezi cum ai screenul inchis si numele pe viata,ah nu stiai ca membrii platesc pentru videouri facute din private de zeci de minute si tu nu primesti nimic,in imlive la fel sunt cei care intra si SP gratis alea 20


eu nu vreau sa ma cert cu nimeni sau sa jignesc...dar acum serios,eu nu stiu ce sa mai fac sa tin membrii mai mult in pvt...adica daca incerc sa vorbesc cu ei,imi spun chstii de gen "come on get naked bb im so horny"...deci cum altfel ai putea sa faci bani fara sa nu te dezbraci daca ei insista?? si daca ii tin de vorba,te reporteaza la suport ca nu te dezbraci etc...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

ICE 999@Pai ar trebui sa știi ca de aia ești model independent,nu?:)Trebuie sa știi orice si dacă nu știi sa te chinui sa înveți,sa-ti dai seama,etc..Sau poți sa trăiești cu impresia si sa te consolezi in același timp ca sumele foarte mari se fac pe show.Asta tine doar de limitarea fiecăruia.Am mai văzut un post ieri in care un model cerea exact sa fie Învățată cum sa facă bani,m-a bufnit rasul,pe bune de ce ar învață cineva pe altcineva ce știe când unii useri nu știu nici măcar sa facă distincția între ajutor si nesimțire?Eu nu știu cum trăiesc unii oameni in lumea reala,cum se descurca in viața si mai ales ce vor face in viitor.Cand cineva cu rezultate vine si spune un adevăr ,se găsește mereu câte cineva sa arunce cu rahat,de ce ar mai spune?Nu este mai bine ca fiecare sa doarmă in autosuficienta personală?Eu zic ca da.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

IsaGlamChat scrie:ICE 999@Pai ar trebui sa știi ca de aia ești model independent,nu?:)Trebuie sa știi orice si dacă nu știi sa te chinui sa înveți,sa-ti dai seama,etc..Sau poți sa trăiești cu impresia si sa te consolezi in același timp ca sumele foarte mari se fac pe show.Asta tine doar de limitarea fiecăruia.Am mai văzut un post ieri in care un model cerea exact sa fie Învățată cum sa facă bani,m-a bufnit rasul,pe bune de ce ar învață cineva pe altcineva ce știe când unii useri nu știu nici măcar sa facă distincția între ajutor si nesimțire?Eu nu știu cum trăiesc unii oameni in lumea reala,cum se descurca in viața si mai ales ce vor face in viitor.Cand cineva cu rezultate vine si spune un adevăr ,se găsește mereu câte cineva sa arunce cu rahat,de ce ar mai spune?Nu este mai bine ca fiecare sa doarmă in autosuficienta personală?Eu zic ca da.

Eu nu am aruncat cu rahat si am mentionat de la bun inceput ca nu vreau sa ma cert si pur si simplu am prezentat o situatie REALA cu care se confrunta multe modele,nu doar eu. Nu are treaba cu limitarea fiecaruia sau nesimtire. Eu m-am referit strict la membrii care nu vor sub nicio forma sa discute,iar daca le pui canteva intrebari inchid pvtul imediat pentru ca nu isi pierd vremea cu vorbitul. E problema ta daca tu interpretezi altfel intrebarea mea! Si cine a zis ca sunt model independent? Crezi ca membrul care vine stie daca esti in studio sau acasa,si daca esti in studio sta la vorba?:))) no sense...
Avatar utilizator
sweetkitty
User Junior
User Junior
Mesaje: 79
Membru din: 06 Apr 2014, 23:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

@ice depinde de modul in care faci teasing , de acolo incepi sa transmiti si sa atragi membrii in pvt .. daca esti genul de model care sta in doggy mult sau arata prea multa piele o sa atragi doar hornydick. Mai depinde si cat de veche esti pe site , in primele 3 luni erau si la mine fff multi pt pvt scurte direct pt sex, dar in timp s-au triat si am ramas cu membrii buni.
Mai depinde si de modul tau de abordare in pvt ..incerca sa scii tu prima hi love, welcome into my room , i am X, you? daca el este hotarat pe show boobs, or get naked ridica-te si incearca un strip in timp ce il intrebi dulce , can i have yr name sweet pie , i want to moan it mmmm.. si asa incerci sa il deviezi de la rapido pvt :))).. probabil o sa iasa oricum repede , si tot probabil nu o sa mai intre ever , dar nu ai pierdut nimic fascinant..nu cu acest gen de membrii se fac bani multi . Cu toate ca am mebrii pt sesiuni de sex care stau si 1-2 ore ,dar astia sunt relativ rari . Chiar am avut un disperat care intra din ora in ora cate o ora jum cu alta fantezie in cap :)).. m-a rupt la propriu in ziua aia :)).
Sunt membrii si membrii , depinde de tine sa-i selectezi , sa transmiti si altceva decat sex..
Sunt multe de spus , eu sunt relativ noua in domeniu .. poate fetele vechi te pot ajuta mai mult.
Bafta
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Chiar asa turca vorbesc???Ce am zis eu si ce s-a înțeles ....renunț :))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Certandu-ne intre noi este putin probabil sa reprezentam un partener de luat in seama in relatia cu siturile ...
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

IsaGlamChat scrie:Chiar asa turca vorbesc???Ce am zis eu si ce s-a înțeles ....renunț :))

Oricum ai spus mai sus ca "Nu este mai bine ca fiecare sa doarmă in autosuficienta personală??Eu zic ca da."

Efectiv nu stiu ce pierd, ce bagaj de cunostinte ai si ce insemni / ce ai facut in domeniu ( rezultate ) altfel ar fi mai umili oameni un pic... pacat :)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

sweetkitty scrie:@ice depinde de modul in care faci teasing , de acolo incepi sa transmiti si sa atragi membrii in pvt .. daca esti genul de model care sta in doggy mult sau arata prea multa piele o sa atragi doar hornydick. Mai depinde si cat de veche esti pe site , in primele 3 luni erau si la mine fff multi pt pvt scurte direct pt sex, dar in timp s-au triat si am ramas cu membrii buni.
Mai depinde si de modul tau de abordare in pvt ..incerca sa scii tu prima hi love, welcome into my room , i am X, you? daca el este hotarat pe show boobs, or get naked ridica-te si incearca un strip in timp ce il intrebi dulce , can i have yr name sweet pie , i want to moan it mmmm.. si asa incerci sa il deviezi de la rapido pvt :))).. probabil o sa iasa oricum repede , si tot probabil nu o sa mai intre ever , dar nu ai pierdut nimic fascinant..nu cu acest gen de membrii se fac bani multi . Cu toate ca am mebrii pt sesiuni de sex care stau si 1-2 ore ,dar astia sunt relativ rari . Chiar am avut un disperat care intra din ora in ora cate o ora jum cu alta fantezie in cap :)).. m-a rupt la propriu in ziua aia :)).
Sunt membrii si membrii , depinde de tine sa-i selectezi , sa transmiti si altceva decat sex..
Sunt multe de spus , eu sunt relativ noua in domeniu .. poate fetele vechi te pot ajuta mai mult.
Bafta


Asta da raspuns,uite ca mai exista si oameni normali care nu sunt imposibili si care inteleg intrebarile:) Merci!
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

.Tu chiar crezi ca 30 k pe luna sa fac cu pizda?E naspa daca asta e impresia ta,chiat te compatimesc fiind si veche in industrie inseamna ca nu ai invatat nimic.
De rautati si jigniri suntem buni toti,la performanta stam mai prost,pe langa multe alte lucruri...

Ok, si cum iti explici ca totusi, sunt fete foarte dragute, vorbesc engleza excelent, sau cu orele in free, si totusi nu au membri, si aia care vin in pvt iti cer doar sa te dezbraci. Aa, si fetele alea au creier-nu sunt proaste, au cultura generala, etc. Cum expplici asta, adica...sa zicem ca e o tipa de genul pe care l-am mentionat, si sta la fel de mult online la fel ca alte modele care sunt mereu in pvt. Care e explicatia? Spunea cineva de asezarea in pagina, cred ca asta e. Adica daca arati f bine si nu ai trafic, alta explicatie logica nu exista:) De ce nu spune nimeni nimic de modelele care stau in freechat ore intregi, desi stau online la fel de mult ca altele, fara sa aiba vreun membru in camera, iar aia care vin stau 1-2 secunde si ies?? ? Stiu ca am mai spus asta inainte, dar ma depaseste situatia.

Si inainte ca cineva sa scrie un raspuns sarcastic gen "banii se fac cu creierul, trbuie sa te duca mintea sa faci bani, etc etc"....Da, am creier, si ce sa le fac membrilor daca dupa 2 secunde ies din camera mea? De exemplu ierI am stat 5 ore in free, si doar 15 min in pvt. Si nu sunt urata deloc..deloc:)) Iar membrii care imi intra in pvt majoritatea nu stau la vorba:)
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Bun ....exista 2 explicatii in cazul "insuccesului" tau :
- negativismul pe care il afisezi "te trage in jos" , nu intru in detalii dar si in videochat ca si in viata culegem ce semanam - law of attraction
- este posibil sa fi o tipa mega sexy , sa ai o cultura generala "beton" .... Daca nativ iti lipseste "vrajeala" si "actoria" e foarte greu sa "le deprinzi prin invatare si munca" mai ales ca "suferi" la punctul 1

Am tot dat sfatul asta modelelor si o sa-l dau tot timpul :
Analizeaza-te si evolueaza tu ca om , model , femeie si nu-ti mai pierde timpul "cercetand" : site-uri,alte modele , trafic , asezari in pagina , ..... NU TE AJUTA deloc
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

ice999 scrie:
Ok, si cum iti explici ca totusi, sunt fete foarte dragute, vorbesc engleza excelent, sau cu orele in free, si totusi nu au membri, si aia care vin in pvt iti cer doar sa te dezbraci. Aa, si fetele alea au creier-nu sunt proaste, au cultura generala, etc. Cum expplici asta, adica...sa zicem ca e o tipa de genul pe care l-am mentionat, si sta la fel de mult online la fel ca alte modele care sunt mereu in pvt. Care e explicatia? Spunea cineva de asezarea in pagina, cred ca asta e. Adica daca arati f bine si nu ai trafic, alta explicatie logica nu exista:) De ce nu spune nimeni nimic de modelele care stau in freechat ore intregi, desi stau online la fel de mult ca altele, fara sa aiba vreun membru in camera, iar aia care vin stau 1-2 secunde si ies?? ? Stiu ca am mai spus asta inainte, dar ma depaseste situatia.

Si inainte ca cineva sa scrie un raspuns sarcastic gen "banii se fac cu creierul, trbuie sa te duca mintea sa faci bani, etc etc"....Da, am creier, si ce sa le fac membrilor daca dupa 2 secunde ies din camera mea? De exemplu ierI am stat 5 ore in free, si doar 15 min in pvt. Si nu sunt urata deloc..deloc:)) Iar membrii care imi intra in pvt majoritatea nu stau la vorba:)
Problema ta majoră este răutatea, ura pentru tot ce mișcă și e frumos! Atâta ești de răutăcioasă, încât eu cred că aș ajunge la balamuc să te am în preajmă pe tine sau persoane ca tine. Deci eu nu am văzut nici măcar o singură postare pe care ai scris-o tu prin care să emaptizezi, să îți dorești armonie și împăcare cu tine și cu ceilalți. Crede-mă că am căutat, pentru că mie îmi place să văd lucrurile bune în oameni, dar la tine nu am găsit absolut nimic bun, nimic pozitiv! Ești o persoană toxică și cred că punctul tău forte este să tragi în jos pe oricine, indiferent cât de pozitiv ar fi acel om.

Ei bine, lucrurile astea se răsfrâng și la exterior, emani ceea ce ești, nu poți să pari zâna cea bună dacă tu ești Lucreția de pe Pătrăneasa care e la zi cu toate știrile din sat și care se hrănește din viețile și necazul altora. Oricât de bună actriță ai fi, tot ți-ar ieși la iveală, mai devreme sau mai târziu, caracterul infect. Iar membrii văd asta. Tu ai impresia că totul se rezumă la organele genitale și la carcasă în general, pentru că probabil membrii asta văd în tine, asta transmiți, și tu ai ajuns să crezi că așa e în toate cazurile. Sufletul chiar contează. Și să știi că persoanelor normale de obicei le place să fie înconjurate de oameni buni, pozitivi, care fac lucruri bune și care contribuie frumos la dezvoltarea personală, cât și a celorlalți. Trebuie să fii nebun ca să îți dorești să ai în jurul tău oameni toxici care nu fac altceva decât să te tragă în jos!

Viața uneori este ca o ecuație cu mai multe necunoscute. Tu vezi acele fete drăguțe, cu engleză super, ce stau în free cu orele și nu au privat și nu îți explici de ce. Din aceast sistem factorul „X” este necunoscuta ecuației, iar pentru a o rezolva necesită determinarea tuturor soluțiilor sale. Ei bine, nu vei reuși niciodată să afli factorul “X” pentru că tu nu știi ce se întâmplă în culise, nu știi toate detaliile pe care pretinzi că le știi. Tu le vezi acolo online și asta e tot. Nu ai de unde să știi gradul de implicare (trup, minte, suflet), nu ai de unde să știi ce e în mintea lor, cât sunt de deștepte și nici ce așteptări au. Așa și eu pot sta online trișpe ore și să mă uit la ceas din cinci în cinci minute cu gândul la nemurirea sufletului.

Pe de altă parte, dacă la un moment dat acele fete pe care astăzi le consideri „foarte drăguțe, vorbesc engleza excelent (...), au creier – nu sunt proaste, au cultură generală dar nu au membri în cameră”, ar ajunge să aibă membri și să fie în top, sunt convinsă că ți-ai schimba instant părerea în ce le privește. Ai începe să arunci cu noroi, ceea ce știi tu să faci cel mai bine, le-ai subestima și asta numai datorită neputinței tale. Tu nu poți să accepți și să apreciezi faptul că unii sunt mai buni decât alții. Faptul că unii chiar muncesc și chiar își doresc. E despre sacrificii, dar pentru tine totul este o conspirație, insiști să crezi că se fac tot felul de manevre. Și ce te macină pe tine este că tu nu știi acele “manevre” ca să le faci și tu!

Fată dragă, eu zic să consulți un psiholog/psihiatru. Ți-o spun din suflet, ca la sora mea. Ești paranoică și plină de venin. Pe perioade lungi, aceste stări pot dăuna grav sănătății, ducând la afecțiuni foarte grave. Specialiștii în psihologie de la Universitatea din Basel (Elveția) și de la Universitatea din Ruhr (Germania) au demonstrat în urma unor studii că tulburările mentale (depresie, anxietate, nervozitate, stres puternic, neliniște, traume, etc) și afecțiunile fizice sunt interconectate. Rezultatele cercetării oferă informații importante cu privire la relația de cauzalitate dintre problemele de sănătate la nivel mental și fizic. Psihicul și trupul sunt un întreg. Nu e de glumit!
Salutând nemurirea printre muritori...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

"Fată dragă, eu zic să consulți un psiholog/psihiatru. Ți-o spun din suflet, ca la sora mea. Ești paranoică și plină de venin."

Merci de raspuns, dar e total total total total gresit. Nu sunt rea si pesimista, BA din contra...zambesc mereu si sunt funny! As vrea sa pot pune un screenshot dintr-un pvt, in care am pus intrebarea asta (this very one) unui membru...si i-am explicat situatia. Si m-au enervat la culme raspunsurile lui...O sa incerc sa transcriu cateva:


Ok deci ma intreba de ce sunt sad, si eu i-am scris "I dont understand where is the problem, why nobody takes me pvt"? si el zice:


M: Nothing wrong with you

eu: Then???? whats the explanation?

M: I think you are the most beautiful girl I have seen on this site

eu: ahahahahahahahaha if that was true I wouldnt be so much in free

M: Maybe men are intimidated because you are so pretty

eu: I think it's just your opinion, maybe other dont think im that pretty. Seriously whats wrong with me?

M:I dont know baby, I wish I did. you are gorgeous you know.
M: Like i said i keep you private now jsut to look at your face. You are sooo beautiful

eu: No, again, i think its just your opinion, you are being too kind.

M: No, you truly are.

eu:...chestii nesintersante si apoi el zice:

M: I think this is gonna sound stupid

eu: what sounds stupid?

M: But i think you are so beautiful that guys get enough enjoyment of seeing you in freechat and they dont need to go pvt

eu: that cant be possible..so what are u thinking when see me in freechat?

M: I think how gorgeous you are,liKe an angel
So much prettier than any other girl I have seen before
I have a confession


eu: what? tell me

M: I have played with my cock in free just looking at your face

eu: ahahahah omg really?

M: I have came many time just looking at your face
You are far too good to be on this site
You are meant for much more than this.

Deci m-a intrigat enorm parerea lui si raspunsurile.Destul ca eram cu psihicul la pamant. Enervant, inaceptabil ca asta sa fie motivul:)) Daca imi spune cineva cum sa fac sa pun screenshot aici (evident cenzurez numele), I would be very grateful!!! :D
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

ice999 scrie: Daca imi spune cineva cum sa fac sa pun screenshot aici (evident cenzurez numele), I would be very grateful!!! :D

1 urci poza pe un site de hosting image ex https://postimage.io/ sau http://tinypic.com/
2 copiezi linkul direct catre poza respectiva
3 postezi aici in forum linkul respectiv dupa care selectezi si apesi butonul IMG care este situat deasupra acestei casute.
4 in final trebuie sa fie ceva de genul [img]linkul-direct-catre-imaginea-ta[/img]

Atunci o sa apara in forum.

spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Ice ....in continuare privesti TOTUL gresit ...
Fara sa-ti dai seama ti-ai comparat your pretty face cu un film porno gratis ...raportezi videochatul la simpla idee : membrii intra la modele in privat sau in free ca sa cum si ei ca s-au saturat de filme porno ...total gresit ...
Eu am incercat sa-ti explic dar mai Incerc odata :
Membrii in general cauta persoane care sa-i provoace , sa-i seduca , sa ii faca sa se indragosteasca , sa-i inveseleasca , sa-i enerveze , sa-i orice :) ...tu sinceri mi-ai amintit de revistele cu povestioare porno din tineretea mea ...in 1995-1998 era de ajuns intradevar pt un barbat sa vada o femeie dezbracata si sa citeasca niste cuvinte porcoase ..ne erau suficiente sa visam si sa cum DAR au trecut 20 de ani ...am evoluat ..vrem mai mult de la femeile reale sau virtuale din viata noastra , tu ai mai mult ? Poti face un membru sa viseze cu ochii deschisi ca peste x timp o sa se plimbe cu tine de mana pe Coasta de Azur ? Poti sa-l faci sa fie sigur ca peste 3 ani va merge cu tine la petrecerea de sfarsit de an a firmei si nu o sa se faca de ras ? Poti sa-l convingi ca atunci cand va face sex cu tine va realiza ca tot ce a avut pana acum a fost nesemnificativ ? Poti dupa 3-4 privaturi sa-l faci sa fuga la psihiatru convins ca o can girl de care s-a indragostit ii citeste gandurile ? ...Si iar ...nu te mai gandi la orice altceva in afara de tine ...pentru tine TU ESTI singura problema si sunt sanse destul de mari ca TU sa nu fi compatibila cu acest "job" ..poate esti un viitor chirurg de success , un viitor mare om politic , un viitor bucatar cu stea Michelin la purtator , ...cu siguranta un viitor model de top nu esti ..poti sa stai si da fi unul "de duzina" sau ...sa-ti reevaluezi viitorul
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

Ice, serios acuma, de ce nu încerci la un studio? Sau de ce nu schimbi site-ul? LJ e un site pretențios, nu e pentru oricine. Acolo ca să faci treabă trebuie să ai conținut gros, poze/video multe și tehnic cerințe până la Dumnezeu și înapoi! Niciodată nu mi-a plăcut LJ ca și site, dar pe iepuraș îl iubesc! :)

De ce nu încerci Chaturbate, de exemplu? E mult mai lejer, mai potrivit, mai liber ca să te exprimi/desfășori exact așa cum simți tu, doar cu respectarea unor simple și puține reguli de bun simț. Ce am observat la tine este că tu nu stai așa bine pe partea de comunicare, nu ești suficient de deschisă/antrenată încât să inițiezi conversații mai mult decât banale. Că la un moment dat cereai exemple de conversații…deci degeaba știi engleză și ai cultură generală dacă nu știi cum să le folosești în avantajul tău.

Pe Chaturbate sunt fete din Rusia, Spania, Mexic, Columbia etc, care nu știu o boabă de engleză și folosesc Google Translate. Dar se axează pe show și merge treaba fără vorbe și fără engleză. Desigur, multe dintre ele sunt foarte frumoase și fierbinți, mai ales cele din Venezuela. :) Dar gusturile diferă, imposibil să nu se găsească fani și pentru tine.

De atâția ani de zile de când te tot plângi pe aici de LJ, de ce nu ai încercat și alte site-uri? Ești masochistă? Te plafonezi la LJ, mare sculă și LJ-ul ăsta! Dacă nu vrei site-uri cu tips, ai de unde alege pe stilul tău. Soluții există, doar să vrei. Cât despre a merge la psiholog/psihiatru, nu văd absolut nimic deplasat în treaba asta. Consider că e ceva constructiv, benefic! Eu la psiholog m-aș duce la un moment dat dar să fie ori un tip șarmant cu privire pătrunzătoare, ori o tipă blondă cu picioare lungi. :)

Pe viitor m-ar bucura o schimbare la tine. În bine. Poate reușești să schimbi site-ul și să-ți meargă, sau poate te duci la un studio să te învețe ce nu ai reușit tu singură în toți acești ani...și poate faci o schimbare și asupra propriei persoane (asta în primul rând) devenind mai bună, mai tolerantă, mai înțeleaptă. Cu toții avem nevoie să fim mai buni, niciodată nu e suficient!

Mi-aș dori mult ca data viitoare să aud de la tine numai despre lucruri bune! Asta ca să compensezi răutățile anterioare...știi tu.

Succes! :)
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
DragosP
Mesaje: 14
Membru din: 26 Ian 2014, 23:31
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca omu te intreaba de ce esti sad atunci se bate cap in cap cu imaginea pe care tu spuneai ca o afisezi.
Daca te plangi omului ca ai chatul gol si nu te i-a nimeni in pvt e si mai trist.
Daca te gandesti doar de ce nu ai trafic in loc sa te gandesti de ce aia care intra ies dupa doua secunde atunci e si mai trist ca la punctul doi :)
ladyinblack21
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 19 Mar 2015, 01:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mary draga mea,iti racesti gura degeaba,nu exista membru aici care sa nu.i fi recomandat lu ice un psihiatru,intr.un mod mai dragut sau mai putin dragut,majoritatea au clasat cazul:)) nu.ti pierde timpul :))
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

ladyinblack21 scrie:Mary draga mea,iti racesti gura degeaba,nu exista membru aici care sa nu.i fi recomandat lu ice un psihiatru,intr.un mod mai dragut sau mai putin dragut,majoritatea au clasat cazul:)) nu.ti pierde timpul :))

frustrarea asta..daca ar durea ai fi internata permanent in spital...:)))
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

GlamourFoto scrie:
ice999 scrie: Daca imi spune cineva cum sa fac sa pun screenshot aici (evident cenzurez numele), I would be very grateful!!! :D

1 urci poza pe un site de hosting image ex https://postimage.io/ sau http://tinypic.com/
2 copiezi linkul direct catre poza respectiva
3 postezi aici in forum linkul respectiv dupa care selectezi si apesi butonul IMG care este situat deasupra acestei casute.
4 in final trebuie sa fie ceva de genul [img]linkul-direct-catre-imaginea-ta[/img]

Merci frumos...cum adica linkul direct? apar mai multe linkuri acolo :? Merci oricum :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”