Jasmin-ul nostru cel de toate zilele

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

BabyMe scrie:stiu ca nu are legatura cu ce se discuta, dar vreau sa impartasesc si eu mica mea bucurie...stiu ca pt unii suma asta este o nimica toata..insa pt mine este ceva, ca model care pana acum nu faceam mai mult de 300$ pe perioada.
Multumesc lui Glamour, cu care am vb de cateva ori..chiar acu vreo 2 sapatamani plangeam la el..mi-au prins bine vorbele tale :D , si sa nu uit nici forumul in sine, cde unde am invatat foarte multe.
!
Buna Baby, imi amintesc o parte din discutiile noastre, ma bucur ca am reusit sa te ajut, chiar daca implicarea mea in cazul tau a fost mica datorita faptului ca eram ocupat cu alte lucruri.

De-a lungul timpului am reusit sa trezesc la viata cateva modele care se chinuiau in jurul sumei mentionate de tine, unele au ajuns foarte sus, chiar acum supraveghez evolutia unui model independent / incepator care are potential destul de mare (imi permit sa fac aceasta afirmatie datorita experientei), vom vedea daca va aplica tot ce i-am explicat ... o vad destul de sus. Oricum in prima perioada a ramas uimita cum de a ajuns la 60% din timp in pvt, nu vreau sa vorbesc de $$,

Referitor la tine, vezi ca se poate???

Bravo, spor acolo in continuare sunt sigur ca nu un accident.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
SoulCams Models Studios wanted
KlauMontana
Mesaje: 9
Membru din: 30 Apr 2015, 23:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GlamourFoto scrie:@KlauMontana - Printscreenul respectiv este photoshopat nu exista asa ceva ... ma uit, ma minunez si incep sa neg, sunt un fel de Toma Necredinciosuu.. clar este photoshop la mijloc nu se poate asa ceva.

Din ce ai spus tu ai investit si ai facut mai mult decat multe modele care misca binisor pe site (fara greseli cu un 0 in plus la sfarsit ) , sigur este o problema la tine daca nu chiar mai multe.

imi pare rau , chiar ca este de plans



P.S. O gluma in ton cu schimbarile, macar tu nu te agiti ca nu mai primesti Sneak Peek


Eh sa ia tot...singurul plus care acest site mi l-a adus e ca ma fortat sa investesc,in fiecare zi aveau un request nou,si de asemenea m-au fortat sa ma reorientez inspre alt site...Eu lucrez old school un site principal si alte 3 de back-up...Jasminul a fost ani la rand site-ul meu principal
Acum insa,martor imi e DannySDX...i-am cerut ajutor sa "intervina" la suport,ma taxau la audio si imagine,nu era ok...si am camera full HD fara splitter,direct,imagine clara...si tot nu erau multumiti.

Nu am o amenda in ultimii 7 ani,sau date personale luate,indeplinesc tot ce spun,acum insa au raspuns la mesajul meu,si probabil s-au simtit jigniti si mi-au scos poza de profil :)))) Nu am facut bani ca nu aveam activat two way audio.
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Totul e schimbator in industria asta, bani se vor face in continuare indiferent de directia Jasminului, there is life after Jasmin too! :)

Cu Klau nah, nu pot pune poze... ca am facut cu el teste la suport, noi reglam camera de se vedea lacrima, venea adminul si o "seta" de se duceau dracu toate setarile. Stai, cearta-te cu ei, explica-le moartea caprioarei... pana la urma au reusit sa ii salveze setarile. Dar degeaba...

Referitor la ce spune Baby cu orele in member chat... as vrea sa vad la mai multa lume treaba asta, sa mai lucreze si pe alt site, poate asa se desteapta si rahatii astia carora le-am acordat toti prioritate ani de zile si i-am facut cine sunt. Pentru ca nu Jasminul e vinovat de ce se intampla acum, nope... noi le-am dat puterea...

Pacat ca prea putini realizeaza ca tot noi puteam sa le-o si luam! Hai sa va vad peste 2-3 perioade cand o sa numarati niste sume considerabile in minus, cam cat or sa creasca orele alea de members chat? Cand o sa vedeti acolo ca platiti la fiecare 2 saptamani "the new features of Jasmin" ... fita lui Salam, atunci cred ca vor realiza multi ca ce face Jasmin acum e japca! Dar mai e mult pana departe, momentan v-au luat banii doar teoretic, in scris. Eh de azi cand va uitati la incasari si la cat % au disparut din ele , puteti afirma ca a inceput practica!

Ati fost vreunul intrebati daca vreti treaba cu TV-ul? Treaba cu clipurile si concursurile? V-a intrebat pe voi cineva daca vreti canal premium? Nu v-a intrebat nimeni, nu? Atunci de ce sa platiti VOI greselile lor?

Sa nu aveti impresia ca le merge proiectul asa bine daca au ajuns sa se decada si sa ia banii performerilor, astea sunt doar alte proiecte JASMIN care dau chix. Cumva trebuie sa isi scoata si ei pierderea, nu? Altfel de unde bani de alte proiecte idioate!

Sugerez :
Cartoon Jasmin - Desene animate cu personaje inspirate de performerii Jasmin.
Jasmin Comedy - Un reality show in care nu au nevoie de figuranti, pur si simplu isi filmeaza sedintele in care iau decizii de genul celei de mai sus
J.B.O. ( Jasmin Box Office ) - Private inregistrate si difuzate non stop cu fetele din top 5
Jasminitas - Un Trinitas erotic, putem rula toate privatele in care modelul exclama "Oh Doamne! Oh Iisuse!"
Si neaparat un post de stiri gen Jasmin 3 unde doritorii pot participa la emisiuni unde pupatul in cur e sport national, Mircea Badea poate veni antrenor! Pentru ca deh, are si Jasmin pupincuristii lui... nu?

Pula mea cu siteul lor ca au ajuns de rasul curului...
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

M-am tinut eu tare ,dar cred ca pana la urma tot la Skype ajung :))
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Catre domnii de la Jasmin, da... stim ca cititi (CITESTI) ....

Am inca o propunere pentru un nou proiect Jasmin! Proiectul e in plina desfasurare de vreme buna, cred eu ca ar fi cazul a ii gasim un nume mai....catchy, asa!

Zona Crepusculara

Parca pe acolo se intampla chestii din astea cu "parandarat" ca sa zic asa! Din ciclul, necunoscute sunt caile Jasminului va prezint.... doua poze cu doua statistici de la modele diferite din aceasi luna!

Una e undeva pe locul 17 .... cealalta pe locul 1 in top incasari Jasmin!

Imagine
Imagine

Stiu, probabil v-ati gandi ca in imaginea nr 1 se afla statistica fetei de pe locul 17 iar in cea de a douae statistica celei de pe locul 1, nu?

AICI APARE MAGIA JASMINULUI! Dynamo si David Blaine sunt cu siguranta angajati in echipa Jasmin, pentru ca totul e invers in aceast prim episod din Zona Crepusculara!
Modelul cu programul ala full si ordonat ( poza 2) este locul 17... in timp ce al doilea model cu acea statistica magnifica ( denumita in popor dinte,pauza,lipsa,gaura) este modelul nr 1 cu incasari de zeci de mii!!!!!!


APLAUZE DOAMNELOR SI DOMNILOR!!!! JASMIN -SINGURUL SITE UNDE IMPOSIBILUL DEVIN POSIBIL

Ca un P.S. ... sa mentionam si ca Barcelona are efecte tamaduitoare, e un fel de "Santa Parascheva" latino, mergi acolo...si minuni se intampla!!!


Ah Jasminule draga.....
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

DannySDX scrie:


Sugerez :
Cartoon Jasmin - Desene animate cu personaje inspirate de performerii Jasmin.
Jasmin Comedy - Un reality show in care nu au nevoie de figuranti, pur si simplu isi filmeaza sedintele in care iau decizii de genul celei de mai sus
J.B.O. ( Jasmin Box Office ) - Private inregistrate si difuzate non stop cu fetele din top 5
Jasminitas - Un Trinitas erotic, putem rula toate privatele in care modelul exclama "Oh Doamne! Oh Iisuse!"
Si neaparat un post de stiri gen Jasmin 3 unde doritorii pot participa la emisiuni unde pupatul in cur e sport national, Mircea Badea poate veni antrenor! Pentru ca deh, are si Jasmin pupincuristii lui... nu?

Pula mea cu siteul lor ca au ajuns de rasul curului...
Asta e foarte tare !!!!!!!!! :lol:
Toate cele 4 sugestii ,mi se par de bun simt si ar trebui sa fie implementate cat mai urgent . :wink:
Sunt sigur ,ca ar rade in hohote si ex-bossul care scria pe aici ,parea un om cu simtul umorului .

Totusi ,nu cu gura pan' la urechi ,invidios fiind ,ca altcineva a facut anuntul inaintea lor ! :lol:
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@google ...ma bucur ca au prins bine proiectele man , doar cu haz de necaz mai uitam de dracia de ieri care chiar afecteaza o gramada de modele si studiouri!

Am petrecut toata noaptea vorbind cu modele, Bunny printre ele si am zis noi ca ar fi ok daca am incerca sa facem o petite prin care sa strangem niste semnaturi pentru inceperea unor demersuri in vederea formarii unui grup, sindicat... ceva care sa ne reprezinte, nu doar in fata Jasminului... ci in general in fata tuturor siteurilor!

Sincer am bagat un text dintr-o bucata,nu imi arde de facut mini novele, daca credeti ca mai e ceva de adaugat.... go 4 it. Eu am facut petitia asta, e prima data cand fac o treaba de genul deci sper ca a iesit ok... aruncati un ochi si vedeti ce si cum.

Ca un P.S. pentru ca am fost avertizat ca se poate interpreta ca vreau eu sa ma imbogatesc din treaba asta... NU vreau sa infiintez eu acest sindicat, vreau sa se stranga o mica baza de date de modele si oameni din domeniu dispusi sa se implice!

Pana mea sunt treaz de vreo 30 de ore ... sper ca are sens ce am scris aici!

http://www.ipetitions.com/petition/time ... ters-union
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

DannySDX scrie:@google ...ma bucur ca au prins bine proiectele man , doar cu haz de necaz mai uitam de dracia de ieri care chiar afecteaza o gramada de modele si studiouri!
Foarte multe modele si studiouri ... poate nu realizeaza inca, atunci cand modelul intra in pvt membrul este indemnat sa traga cu ochiul deoarece butonul de Sneak peek este situat in in mijlocul paginii ca o invitatie, pe cand butonul de pvt este undeva jos ;)
Ca la supermarket :)) anumite produse se pun la inaltimea potrivita in dreptul ochilor si anumite produse pe raftul cel mai de jos... vazarile sunt direct proportionale cu pozitia ocupata.
Sunt multi banuti care efectiv dispar, ... modelele nu vor mai depasii la fel de repede pragurile si automat asta va insemna mai multa munca pentru aceeasi banuti.

Eu am spus modelelor sa scrie mai mult de atat nu am ce sa le fac.
DannySDX scrie:Ca un P.S. pentru ca am fost avertizat ca se poate interpreta ca vreau eu sa ma imbogatesc din treaba asta... NU vreau sa infiintez eu acest sindicat, vreau sa se stranga o mica baza de date de modele si oameni din domeniu dispusi sa se implice!
A mai fost anul trecut o tentativa de a se crea a asociatie, dar scopul din spatele respectivei asociatii nu era cel pe care il astepta toata lumea,

DannySDX scrie:Cartoon Jasmin - Desene animate cu personaje inspirate de performerii Jasmin.
Jasmin Comedy - Un reality show in care nu au nevoie de figuranti, pur si simplu isi filmeaza sedintele in care iau decizii de genul celei de mai sus
J.B.O. ( Jasmin Box Office ) - Private inregistrate si difuzate non stop cu fetele din top 5
Jasminitas - Un Trinitas erotic, putem rula toate privatele in care modelul exclama "Oh Doamne! Oh Iisuse!"
Si neaparat un post de stiri gen Jasmin 3 unde doritorii pot participa la emisiuni unde pupatul in cur e sport national, Mircea Badea poate veni antrenor! Pentru ca deh, are si Jasmin pupincuristii lui... nu?
Chiar daca e serioasa treaba... nu m-am putut abtine sa nu dau quote la acest mesaj, caterinca maxima.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

DannySDX scrie:@google ...ma bucur ca au prins bine proiectele man , doar cu haz de necaz mai uitam de dracia de ieri care chiar afecteaza o gramada de modele si studiouri!

Am petrecut toata noaptea vorbind cu modele, Bunny printre ele si am zis noi ca ar fi ok daca am incerca sa facem o petite prin care sa strangem niste semnaturi pentru inceperea unor demersuri in vederea formarii unui grup, sindicat... ceva care sa ne reprezinte, nu doar in fata Jasminului... ci in general in fata tuturor siteurilor!

Sincer am bagat un text dintr-o bucata,nu imi arde de facut mini novele, daca credeti ca mai e ceva de adaugat.... go 4 it. Eu am facut petitia asta, e prima data cand fac o treaba de genul deci sper ca a iesit ok... aruncati un ochi si vedeti ce si cum.

Ca un P.S. pentru ca am fost avertizat ca se poate interpreta ca vreau eu sa ma imbogatesc din treaba asta... NU vreau sa infiintez eu acest sindicat, vreau sa se stranga o mica baza de date de modele si oameni din domeniu dispusi sa se implice!

Pana mea sunt treaz de vreo 30 de ore ... sper ca are sens ce am scris aici!

http://www.ipetitions.com/petition/time ... ters-union

Buna , rea , bine facuta sau gresit facuta datorita nervilor si oboselii ... felicitari ca macar ai reactionat mai mult decat sa te plangi ...am semnat-o si eu ...cred ca am fost primul ....sunt doar curios sa vad cati din cei care s-au plans aici or sa semneze :)


LA MAI MULT SI SPOR IN TOT
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
nikoleboss
Mesaje: 46
Membru din: 12 Dec 2008, 17:59
Localitate: timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0

petitiile nu ajuta niciodata...nu exista democratie online si nici prea multa in viata reala....revolutii,lovituri de stat,revolte da... :D
ce ii poate enerva e absenta modelului de pe site sau a studioului de site...nu neaparat definitiva...cateva zile,saptamani sau in loc de muncit ture de 10-12 ore pe lj muncit 4-6 ore...restul de ore indreptandu-se atentia spre alte siteuri.
dc tot este cronometru care monitorizeaza nr de ore e usor sa chiulesti...refuzat fabricarea de videouri profesioniste a la hollywood si multe alte sicane....
nicky si modelul ei lipsesc deja de 8 zile si nu au nici multiple videouri de premium chanel.
profa mea de statistica ar fi mandra ca peste atatia ani ma gandesc la calcule...dc o fata din top 5 castiga zeci de mii de dolari cat va pierde din sneak peak???
cat la suta din sumele acelea enorme reprezentau sneak peak?
unde e lourdes sa ne zica?????
oare masura aceasta va fi aplicata pt toata lumea sau doar selectiv????
o sa imi iau popcorn si o sa urmaresc telenovela jasmin...are multe momente dramatice serialul mai ceva ca Game of Thrones
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

nikoleboss scrie:petitiile nu ajuta niciodata...nu exista democratie online si nici prea multa in viata reala....revolutii,lovituri de stat,revolte da... :D
ce ii poate enerva e absenta modelului de pe site sau a studioului de site...nu neaparat definitiva...cateva zile,saptamani sau in loc de muncit ture de 10-12 ore pe lj muncit 4-6 ore...restul de ore indreptandu-se atentia spre alte siteuri.
dc tot este cronometru care monitorizeaza nr de ore e usor sa chiulesti...refuzat fabricarea de videouri profesioniste a la hollywood si multe alte sicane....
nicky si modelul ei lipsesc deja de 8 zile si nu au nici multiple videouri de premium chanel.
profa mea de statistica ar fi mandra ca peste atatia ani ma gandesc la calcule...dc o fata din top 5 castiga zeci de mii de dolari cat va pierde din sneak peak???
cat la suta din sumele acelea enorme reprezentau sneak peak?
unde e lourdes sa ne zica?????
oare masura aceasta va fi aplicata pt toata lumea sau doar selectiv????
o sa imi iau popcorn si o sa urmaresc telenovela jasmin...are multe momente dramatice serialul mai ceva ca Game of Thrones
Poate ai si tu dreptatea ta DAR , atata timp cat nu exista unitate ( si nici nu cred ca va exista vreodata in randul modelelor ) intotdeauna va fi asa ...cat despre "nicky si modelul ei lipsesc deja de 8 zile si nu au nici multiple videouri de premium chanel" si lipsa aia voita de pe site "ce ii poate enerva e absenta modelului de pe site sau a studioului de site...nu neaparat definitiva...cateva zile,saptamani sau in loc de muncit ture de 10-12 ore pe lj muncit 4-6 ore...restul de ore indreptandu-se atentia spre alte siteuri" singurele reactii pe care le provoaca si le vor provoca aceste miscari sunt niste reactii foarte bune din punct de vedere al rentabilitatii pentru modelele care nu iau pauzele astea .... daca din top 100 modele sa zicem 20-30 din ele iau decizia asta automat cele 70-80 care nu o iau o sa lucreze si mai mult si mai cu spor ca de-aia sunt in top 100 pentru ca muncesc muncesc si iar muncesc cu cap si fara sa rateze "oportunitatile" astea

"unde e lourdes sa ne zica?????" : serios - de ce ne-ar zice ( chiar nu ne-ar ajuta la nimic ) , eu sunt convins ca deja se gandeste cum poate castiga % lucrand si "interactionand" si mai bine cu site-ul + isi motiveaza modelele sa nu se lase influentate de aceasta schimbare pentru ca ele POT oricum sa faca din ce in ce mai multi bani prin munca si implicare
gluma - e la petrecerea cu ocazia "implinirii" a 3 modele in top 5

este o masura aplicata pentru toata lumea iar rezultatele ei se vor vedea peste abia 1 luna , daca chiar a fost o idee buna si dupa 1 luna pierderile % din sneak peek vor fi mai mici decat castigurile % din chestia asta cu canalele TV toata lumea va fi fericita
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
PandoraM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pana la urma daca stam sa ne gandim Jasminul va obtine fix ce va dori: modelele vor munci mai multe ore sa recuperez banii din sneak peeksuri si vor uploada content prefesional cum vor ei doar ca sa faca mai multi bani......deci in final...cine are de castigat?
PandoraM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ia sa nu -si faca 70% din modele canale premium ....sa vedem ce va fi...
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

PandoraM scrie:Ia sa nu -si faca 70% din modele canale premium ....sa vedem ce va fi...
Absolut tot traficul si toata campania de marketing in care Jasmin chiar a investit multi multi bani se vor redirectiona catre cele 30% care isi vor face :)
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
nikoleboss
Mesaje: 46
Membru din: 12 Dec 2008, 17:59
Localitate: timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bine ar fi ca membrii sa fie happy cu doar 30% de modele,mai ales cei cu state vechi pe jasmin obisnuiti cu mai multa diversitate...

cat priveste contentul profesional,se merita dc modelul ar avea un site personal si membri ar face abonamente lunare de 1,5,10,15 dolari pt a a avea acces la acele materiale dar pt asta e nevoie de o investitie mai mare dar pe termen lung ar fi mai profitabil decat a le tine in galeria jasminului.

nu ca internetul nu ar fi suprasaturat de videouri porno,erotice si etc galerii foto...
tocmai asta era farmecul interactiunea live cu modelul,canalul premium ar fi bine dc ar provoca erectii instante dar nu e garantat.
cat despre munca si dedicare permitem sa zambesc....e vb de munca modelului,a studioului si a webmasterilor....dc toti muncesc se obtin rezultate.

dc esti vreun model independent nu o sa ai freechatul curgand de conversatii asa cum ii curge unei ,,colaboratoare" a siteului.ca nu degeaba isi punea nicky modelul alyssashy sa pozeze langa masina ei.sa stie si membrii si webmasterii ca e a ,,ei fata"..si da am i-am vazut freechatul toamna trecuta..functiona metoda,la altele poate mai frumoase le sufla vantul prin chat.
mi-a placut si marketingul la facultate,am invatat foarte multe urmarind siteul livejasmin si bune si rele..

ah si dc dam la google bad reviews live jasmin gasim foarte multe lucruri interesante si de la membrii si de la modele care au lucrat pt site.
si cum zicea si danny lucrurile nu stau prea roz pt lj,nici incasarile,nici traficul,nici softul,nici cerintele absurde.

pt mine personal mi-am sters contul,dc vreo amica imi cere sfatul nu il recomand si dc pot las si rewieuri pe net despre experienta neplacuta ca model pt ei.
cine vrea sa fie sclav nu are decat sau mai bine zis lj e proxenetul care te obliga sa lucrezi x ore pe x bani.
pana si cei care activeaza ca actori porno au mai multe drepturi decat un model online la lj
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am dus niste mici modificari petitiei, dar va ramane acolo, nu cred ca nu schimba nimic.. inprimul rand le demonstreaza idiotilor ca incepem sa ne desteptam!

Momentan am schimbat titlul in : Jasmin: Return the earnings for sneak peeks!

Treaba cu sindicatul celor care lucreaza in domeniu e inca dearte ca si concept dar am vorbit cu un prieten si ne vom apuca sa facem un site unde sa explicam mura in gura de ce e bine sa se faca treaba asta, pentru ca este bine!

Citind ce spune diablo despre Lourdess ma gandesc ca inainte de a avea o problema in a convinge modelele de necesitatea acestei uniuni voi avea probleme mari in a convinge numele mari din industrie sa sustina treaba asta! Dar chiar incep sa ma dedic acestui lucru si va spun sincer ca am nevoie de ajutor din partea tuturor!

Stiti care e primul lucru pe care l-am remarcat de azi dimineata de cand am facut petitia asta? Am fost contactat de oameni cu care eu personal ma "dusmanesc" de ani de zile si mi-au dat ideei si m-au sustinut in acest demers, deci se poate! The enemy of my enemy ....

Al doilea lucru din pacate este ca am primit mesaje in care imi este spus ca fac o treaba buna, dar multa lume nu ma poate sustine public pentru ca le e frica de faptul ca Jasmin le va da in cap...

Tot ce e posibil, ii astept insa pe cei care chiar s-au saturat de cacatul asta sa mi e alature, aici nu mai e vorba doar de Jasmin, Jasmin doar v-a aratat ce poate face un site cand are puterea!

Sunt de acord cu Nicole, un site simte durerea cand modelele lipsesc de pe site... asadar hai sa strangem modelele bune si sa le dam un prim sut in dos si stiu sigur ca se poate face treaba asta, sunt oameni buni in domeniu!

Deci lume, hai ..semnati aceasta petitie.. e un inceput!

http://www.ipetitions.com/petition/time ... ters-union
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nikoleboss scrie:
pt mine personal mi-am sters contul,dc vreo amica imi cere sfatul nu il recomand si dc pot las si rewieuri pe net despre experienta neplacuta ca model pt ei.
cine vrea sa fie sclav nu are decat sau mai bine zis lj e proxenetul care te obliga sa lucrezi x ore pe x bani.
pana si cei care activeaza ca actori porno au mai multe drepturi decat un model online la lj
Ah, cat as vrea sa pot da un mega like la treaba asta! DA! Asa trebuie gandit! Sa speram ca tot mai multa lume isi gaseste curajul de a iesi in fata!
JustMee
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 15 Ian 2014, 16:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

semnata ....sper sa nu fiu singura ... :) multumim Sdx ....eu una am ales programul mai scurt si am sa ma orientez spre alt site ...eu nu vreau sa am program de sclavie 10-13 ore...doar ca sa recuperez ce iau ei de la mine FARA ACORDUL MEUUU....
JustMee
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 15 Ian 2014, 16:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am uitat ...am calculat cat % din toata suma in mare parte 10% mi-a dat 10 si ceva dar sa zicem 10% din suma mea totala :/
justme2015
Mesaje: 23
Membru din: 08 Mar 2015, 00:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut
Daca tot au facut rahatul asta fara sa intrebe pe nimeni trebuiau sa schimbe si tariful....sa fie minim 2,49....sa updateze si softul la modul la care sa vezi si ce bani au in cont membrii...asa ar fi corect
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jasmin, prin intermediul Live Support prezinta noua campanie

:!: :!: CACA-TE IN SITEUL NOSTRU! :!: :!:

Dupa cum stim toti Uro,Scato nu sunt permise pe Jasmin. Doar e Glamour, nu?
Eh, un anume membru i-a dat teroare unei fete cu chestii de genul "i want you to shit your fingers and lick them", numai chestii romantice, glamour....
Saraca fata sa dus la suport si a cerut banarea aluia ca nu mai contenea omul si nici nu putea fi banat ( servicii profesionale oferite din banii furati)
In live chat i s-a spus ca trebuie sa ii spuna membrului frumos ca siteul NU PERMITE asa ceva!

La nici 10 minute primeste urmatorul email

Imagine

Adica dragii mei, aveti voie sa cacati in privat... ca deh, asa vad ei normale treburile astea!

Propun deja sa infiintam si categoria Kid Friendly, unde pot fi folositi minori doar in private!

De asemenea un Doggy Style nu poate fi considerat perfect fara aparitia unui caine in privat!

Nu va opriti aici! Putem face Jasminul un loc mai bun pentru toata lumea, indiferent de cat de perversa sau bolnava este aceasta lume!
:lol: :lol:
PandoraM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sa ne cacam in el de site!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”