Deschidere videochat cluj sau mures

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
dany_c1
Mesaje: 5
Membru din: 02 Apr 2015, 18:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua,.

Imi poate spune cineva cu aproximatie cam cate studiouri sunt in cluj deschise turda si in mures eu stiu cam de 6 (in Mures).Si cat ar costa sa aflii o metoda prin care sa atragi fete care sa lucreze la studiolul tau?
Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

dany_c1 scrie:Buna ziua,.

Imi poate spune cineva cu aproximatie cam cate studiouri sunt in cluj deschise turda si in mures eu stiu cam de 6 (in Mures).Si cat ar costa sa aflii o metoda prin care sa atragi fete care sa lucreze la studiolul tau?
Multumesc
Salut ,
Lucrezi la statistica ,sau ai fi vrut sa lucrezi acolo ? :lol:
Cat ar costa sa afli o metoda prin care sa atragi fete care sa lucreze la studioul tau ?OMG :shock:

E ca si cum te-ai astepta sa primesti un raspuns rapid dand buzna intr-un bar , pe jumatate plin ,intreband direct :
-Aveti idee cate spelunci destea ordinare sunt in oras ?
-Si cati betivani destia ca voi care pierd vremea (neglijand familia ) or exista ?
-Dar vreo metoda ,ca sa atrag nenorociti destia ca voi , in spelunca mea la fel de soioasa ,stiti ?

Mai mult ca sigur ,cateva secunde pana vorbele tale vor fi fost intelese ..va fi liniste .. :wink:

:lol: :lol:

P.S .Bafta la sondaje .Dar , nu stationa mult intr-un loc :lol:
P.S 2 . Din titlu se pare ca vrei tu sa deschizi unul in zona .Din start esti adeptul subversivitatii ?
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@googlefun

Priveste din alt unghi. Acolo nu prea functioneaza aparatura politiei si este interesat
1. Sa intre la verificari , face o statistica direct pe forum apoi pac pac cu berbecul
2. De unde poate lua donatii
3. cele 2 mentionate mai sus

:)))
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

BasGLM scrie:@googlefun

Priveste din alt unghi. Acolo nu prea functioneaza aparatura politiei si este interesat
1. Sa intre la verificari , face o statistica direct pe forum apoi pac pac cu berbecul
2. De unde poate lua donatii
3. cele 2 mentionate mai sus

:)))
:lol: :lol:
Am mai zis eu odata .La inregistrare ,vii frate cu poza fata/profil /atestat English/francais/etc .Ce net ai (contract scanat ) , ce pc (factura scanata pe numele tau ) etc etc .
Daca esti owner cumva , poza de grup cu modelele :lol: . Glamour@ sa aiba (printre altele ) atributii sa verifice, cu metode specifice ,sa nu fie manarite in photoshop documentele /pozele .
Daca nu esti nici model , nici owner ,nici webmaster ci doar un admirator al forumului e mai simplu : Doar o poza clara cum stai la pc si citesti forumul !

:lol: :lol:
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

dany_c1 scrie:Buna ziua,.

Imi poate spune cineva cu aproximatie cam cate studiouri sunt in cluj deschise turda si in mures eu stiu cam de 6 (in Mures).
eu , sincer am crezut ca e o intrebare din viitorul test-grila.
test-grila la examen.
examenul de angajare.
angajare la Directia de informatii.
Directia de informatii a ANAF.

http://posturi.gov.ro/post/inspectormin ... e-fiscala/

din pacate, nu cred ca vreunul din noi are logistica si capacitatile materiale ale ANAF-ului ca sa stim raspunsul corect, nu putem fi de ajutor.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”